Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mosquito

Hocam siz daha iyi bilirsiniz ben sadece kendi tecrübelerimi yansıttım.... Çocuklara olumlu yanlarından çok olumsuz yanları etki ediyor, asosyalleşiyorlar,tembelleşiyorlar,asabileşiyorlar,bağımlı oluyorlar... çocuğu tamamen soyutlamanız bu çağda mümkün değil kuralları siz belirlerseniz ve çocukta bu kurallara uygun hareket ederse sorun yok fakat sorunlar bu kırılma noktasında oluşuyor dikkat etmek gerekiyor.
    Aynı şekilde düşünüyorum ben de sizinle çok haklısınız.İşte o sınırlı sürede oynayacağı oyunun da onun yaşına ve gelişimine uygun olmasını istiyorum psikolojisine zarar vermemek için.Yani bunun için tavsiye istedim fakat araştırmalarıma rağmen düşündüğüm tarz oyunlar yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Aynı şekilde düşünüyorum ben de sizinle çok haklısınız.İşte o sınırlı sürede oynayacağı oyunun da onun yaşına ve gelişimine uygun olmasını istiyorum psikolojisine zarar vermemek için.Yani bunun için tavsiye istedim fakat araştırmalarıma rağmen düşündüğüm tarz oyunlar yok maalesef.

Alıntıları Göster
    co op oyunlar bakın beraber oynayabileceğiniz oyunlar olsun. mesela knack,rachet,lego oyunarı,garden warfare2 gibi birde resogun var ama biraz göz yorabilir.
  • Oyunlar hala açıklanmadı mı? Nezaman açıklanacak bunlar yahu...
  • mosquito kullanıcısına yanıt
    Genel de ayın son çarsamba günü acıklanıyor yani yarın aksama dogru belli olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony 2018 i güzel kapatır bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

sony 2018 i güzel kapatır bence
    Oyle umalim Horizon verse tadindan yenmez valla

• Yok mu yahu hala sızıntı falan?
  • hitman 1, shadow of mordor yanına da acük leblebi.

• mosquito kullanıcısına yanıt
    Bu görüşünü destekleyen bilimsel bir kanıt gösterebilir misin?

Ben tam tersi düşünüyorum. Herşeyin fazlası zarar ama dozunda olduğu sürece oyunlar çok faydalı. Okullarda bile okutulmaya başlandı bazı yerlerde

Bkz minecraft

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yakuza ile borderlands'a tahminen 10 dakika dayanabildim

Ondan evvelki ay verdikleri oyunlarda çöptü

Kapanış iyi olsa bari
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Bu çöpleri millet oynuyor nasıl yokluksa artık.

• Pes 2018 verırlermı acaba :)
  • Oyunlar açıklanmış: Warframe ve Fortnite, her iki oyunu da hemen indirebilirsiniz

• spiderman verilmezse playstation ı sony tokyo merkez binasının önünde yakacağım !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Bu görüşünü destekleyen bilimsel bir kanıt gösterebilir misin?

Ben tam tersi düşünüyorum. Herşeyin fazlası zarar ama dozunda olduğu sürece oyunlar çok faydalı. Okullarda bile okutulmaya başlandı bazı yerlerde

Bkz minecraft
    Yaşınız kaç çocuğunuz var mı varsa kaç yaşında bilemiyorum ama 11 yaşında oğlum var onunla yaşadığım tecrübeler için bilim adamı olmama gerek yok. Dozunda ölçüsünde oynatmayı başarabilirseniz sıkıntı yok zaten çocukları bu çağda teknolojiden uzak tutmak mümkün değil. Benimkine haftaiçi yasak haftasonu serbest fakat dersleri aksatırsa ceza geleceğini çok iyi biliyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RDR 2 söylentileri var beyler doğru mudur?
  • Gran Turismo 7 kullanıcısına yanıt
    Reddit de konuşuluyor. Gerçek olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 2019 verebilirler. Bayadir spor oyunu verilmiyor, pes de geçen Xbox da ücretsiz olmuştu.

• arkadaşlar selamlar, benim bir sorum olacak. arkadaşımla psn kardeşliği ile plus ve fifa19 aldık. ikimizde aynı anda online olarak oynayabiliyoruz ancak birbirimizle online oynayamıyoruz. sorun aynı plus ı kullanmamızdan mı kaynaklanmaktadır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

RDR 2 söylentileri var beyler doğru mudur?
    reddit de o kadar sey ortaya atmislarki.Bunu soyleyen amcasinin sony de calistigini bilgiyi ordan aldigini soylemis misal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exerion -- 28 Kasım 2018; 16:31:38 >
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.