Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Blog.us.playstation.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel bir multiplayer shooter oyun geliyor nisan plus ta üstelik god of war un eski yapımcısının oyunu. Oyun hem yeni çıkacak hem plusta verilecek üstelik ps4 exclusıve.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Evet gençler, Nisan ayının ilk plus oyunu belli oldu: Drawn to Death
    Yorumları alalım

Gerçekten Drawn to Death verilirse çok süper olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Guzel bir multiplayer shooter oyun geliyor nisan plus ta üstelik god of war un eski yapımcısının oyunu. Oyun hem yeni çıkacak hem plusta verilecek üstelik ps4 exclusıve.

Şu yorumun üstüne sonunda güzel bi oyun geliyor diyebiliriz çok net olarak büyük çoğunluğun seveceği tarzda
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Ben de bu oyunu yazdım zaten üst mesajımda, oyunun adı: Drawn to Death
    David Jaffe'nin oyunu

• EyvAllah hocam siz haber ettiniz, dragonbornx hakkında bilgi verip geliştirdi diyelim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Tek çekincem oyunun multiplayer olması, bu yüzden herkese hitap etmeyebilir. David Jaffe oyun dünyasında gayet önemli bir isim, özgün fikirlerin olduğu keyifli bir oyun olduğunu tahmin ediyorum ama multiplayer olunca insan ister istemez çekincede kalıyor. Bekleyip görelim, umarım beklentilerimin çok üzerinde bir oyun olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Tek çekincem oyunun multiplayer olması, bu yüzden herkese hitap etmeyebilir. David Jaffe oyun dünyasında gayet önemli bir isim, özgün fikirlerin olduğu keyifli bir oyun olduğunu tahmin ediyorum ama multiplayer olunca insan ister istemez çekincede kalıyor. Bekleyip görelim, umarım beklentilerimin çok üzerinde bir oyun olur

Bakalım hocam deneyip görücez nasipse..

• Bedava Arcade fps deneriz oynarız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bizim ortak ps kardeşliği var ortak bir oyun almak istiyoruz şimdi bu oyunu yeni hesap açıp alsak oyun bitince o hesabı satsak hocam olur mu öyle yapılabilir mi birde normalde asıl hesaplaarımız var onların haricinde yapmak istiyoruz..nasıl yapmamız gerekiyor
  • Ps plus otomatik yenileme tuzağına dikkat edelim. Bu konudan haberdar olduğum halde unutmuşum, pes için 10 tl indirim alacam diye 40tl zarara girdim.

Bu çakallık midemi bulandırdı. "14 gün bedava! Aylık 3,99" gibi kampanyalarla böyle keriz avına çıkıyolar.

Bidiğim halde zokayı yuttum, bu işe yeni bulaşanlar dikkat etsin.

Otomatik yenileme biz seçersek olmalıdır. Cebimizdeki 5 kuruşa göz dikmenin manası yok.

• seçilebilirkişi kullanıcısına yanıt
    Ortada bir çakallık var buna %100 katılıyorum ama 14 gün bedave veya 3,99 TL'lik plusı aldığında otomatik yenilemenin aktif hale getirildiğini fakat istersen bu otomatik yenilemeyi nasıl kapatacağını uyarı ile belirtiyorlar. Böyle bir alım sonrası hemen otomatik yenilemeyi iptal edip manuele çevirmek veya kart bilgisini hesaptan silmek şart, aksi halde süre bitiminde sonraki ayın bedelini cart diye çekiveriyorlar karttan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul54

merhaba arkadaşlar bizim ortak ps kardeşliği var ortak bir oyun almak istiyoruz şimdi bu oyunu yeni hesap açıp alsak oyun bitince o hesabı satsak hocam olur mu öyle yapılabilir mi birde normalde asıl hesaplaarımız var onların haricinde yapmak istiyoruz..nasıl yapmamız gerekiyor

Alacağınız oyun için yeni hesap açarsınız, biriniz hesabın sec hakkını, diğeriniz pri hakkını kullanır, oyunu bitirdikten sonra da ister hakları tek tek ister çift hak olarak komple satabilirsiniz.

• ülkesini seçebilceğimiz bugüne kadar verilmiş plus oyunlarını görebilceğimiz bir platform var mıdır ?
  • ay başında görmediğim 2 oyun daha eklenmiş endoya
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Şurada Avrupa bölgesi için verilmiş oyunların listesi var.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_(PAL_region)
  • merhaba arkdaşlar the last of use indirime girmiş 59 tl ps üyelik demiş şimdi bizde 1 aylık var bu oyunu aldığımız zaman ps üyeliği süresi kadar mı oynuyoruz ps üyelik bittikten sonra oynuyamıyormuyuz ??? acil cvpp
  • xbox nisan ayında çoştu gene, bakalım sony ne yapacak indie'ye devam mı edecek

• ertugrul54 E kullanıcısına yanıt
    Oynayaniliyorsunuz iciniz rahat olsun

• Bu ay Knack

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.