Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarıda 2018 için verilen oyunların listesi var. hiç de fena oyunlar değilmiş şimdi farkettim. bu ay genel çerçevedeki oyuncular için kötü oyunlar verilmiş gibi gözüküyor ama genelin özeline inersek kendi açımdan biraz tatmin oldum overcook daha önce almayı düşündüğüm bir oyundu eşimi de işin içine dahil etme planlarımın bir parçası olarak. what remains of ... ise normalde kutulu oyunlar alan benim için oldukça bonus oldu kutulusunu zaten bulamıyordum pek .böylece oynayabilirim . ama yürüyüş similasyonlarını sevmeyenler için kabus bir ay herhalde. öbür ay muhtemelen daha ana akım oyunlar verirler gönül alırlar gibi.
  • arkadaşlar merhaba,

psn storedan aldığımız oyunları oynayabilmek için her yıl ps plus üy
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

benim için çöp değil edith finch sayesinde. asıl çöp online oyunların olduğu conan, surge, destiny verdikleri aylar. hiç yüklemiyorum dahi.
    Surge online bir oyun değil, başka bir oyun yazacaktın sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Canmarston10 C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ile aynı makine üzerinden çift kol Overcooked oynayabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Arkadaşım ile aynı makine üzerinden çift kol Overcooked oynayabilir miyiz?
    evet

• Canmarston10 C kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Geçen sene müthişti bence verilen oyunlar.Bu sene de berbat değil ama geçen seneye göre ciddi düşüş var nedense.Mesela bu ay iki indie oyun verdi.Genelde bir tane 3A verirdi kötü de olsa.
  • What remains of edith finch almak istediğim ama 2 saat sürüyor diye almadığım bir oyundu. Surge ve conanın verildiği aydan daha sevindirici oldu bu ay benim için. Yanlış hatırlamıyorsam izlediğim bir ödül töreninde (tga olabilir) bu what remains of edith finch ödül de almıştı. Boş oyuna benzemiyor es geçmeyin derim.

• Yeni oyunlar sanırım bugün açılıyor.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Evet bugun gelmeleri gerekiyor, us psnde acilmasi 6-7'yi bulur ama TR psnde ogleden sonra 2-3'e acilmis olur
  • defected kullanıcısına yanıt
    Overcooked denilen oyunun yerine AAA bi oyun verilseydi kimse sesini çıkarmazdı. Ama triple A verilmeyince tepkiler bence normal. Atıyorum division veya ac unity yanında mükemmel olurdu. Anlık kombinasyonda tepki çok normal...

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    İki oyunda beklenenin çok altında gerçekten de. Kimse zaten 2 oyun da aaa olsun gibisinden beklentisi yok. Ama dediğiniz gibi hocam bir aaa gerekliydi.

• Pc ye bedava ac unity veren ubisoft niye sony ile anlaşıp plusla ac unity verilmedi anlayamadım.Ac unity bize de verilmeliydi.Oynayıp bitirmiştim zamanında ama tekrar oynamak isterdim.

• kötüymüş bu ay, oyun sayısını düşürdüler zaten her ay 1 tane AAA vermeleri lazım.
  • İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt
    Ac guzel oyunda , oyun bozuk. Hatali yapmislar Hala buglar var. sacma sapan. Ubisoftun cop oyunu iste

• Arkadaşım ile birlikte Overcooked oynadık epey eğlendik. Oyun hızlı zorlaşıyor. Birbirimiz ile konuşup durmaktan başımız ağrıdı tek oturumda en fazla 2 saat oynayabildik.
  • Sanki gelecek ay icin Guns Gore Cannoli yada The Vanishing Of Ethan Carter oyunlarından birisini vereceklermis gibi geliyor bana

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 kişi yetmiyor. Üçüncü birisi lazım. Bir arkadaşım da eşiyle kavga etmişti bu oyun yüzünden. Sebebi mutfağı yakmaları.;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 8 Mayıs 2019; 14:8:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony, plus tarafını artık tamamen online erişim anahtarı olarak görüyor. Kaldı ki belli bir kullanıcı bu üyeliğe mecbur kalıyor, ekstradan oyuncu çekmek gibi çabası yok olsa oyunlar böyle gelmezdi.

Bir sonra ki nesil bu üyeliğin kapsamına bir şeyler daha dahil edilmezse sıkıntı olabilir, Microsoft bu taraftaki sıkıntıları iyi sezip hamlelerine buna göre yapmalı ki ortalık kızışıp oyuncu kazansın...

Sony bu nesilde exc. oyunlar sebebiyle gayet rahat davranıyor, fakat bir daha ki nesilde Microsoft etkili oyun hamleleri ve servise yapacağı takviyelerle dengeyi bozabilir İnşallah bozar...
  • 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.