Şimdi Ara

PS4 mu TOPLAMA PC mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese gunaydin arkadaslar, 1600-1700 tl butcem var ve bu ikisi arasinda kaldim? Aslinda ps4 almayi dusunuyordum ama ben cogunlukla fps oynarim ve kolda beceremem diye cesaret edemiyorum pisman olurum diye korkuyorum pc toplayayim diyorum bu fiyatlara nasil bir pc toplarim hic bi fikrim yok. Bu pc sisten parcalarindanda hic anlamiyorum Lutfen yardimci olun arkadaslar, bu fiyata yeterli bir oyun pcsi toplayabilirmiyim yoksa hic ugrasma al ps4 mu dersiniz?

Nedersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ___teK kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki bütçe ile oyun pcsi toplanmaz yeterince memnun kalmazsınız oyun oynamak istiyorsanız o parayla bir Xbox one veya Ps 4 üstüne de rahat bir koltuk alın keyfinize bakın

1700 liraya sağlam PC toplanmaz.O parayla PS4 alın derim...
  • PC topla

• Ps 4 almak mantıklı ama oyunlar çok pahallı.Ucuz alınabilcek bir yer varmıdır oyunları?
  • 6-7 tane oyun ps4 fiyatı eder. AMD tabanlı sistem toplayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

6-7 tane oyun ps4 fiyatı eder. AMD tabanlı sistem toplayabilirsiniz.

Yıl olmuş 2015 hala amd sistem öneren kaldı mı ?

Adam 1400'e PS4 alsa 5 yıl boyunca kafası rahat bir şekilde tüm oyunları oynar ama bilgisayar alırsa 5 yıl sonra PS4'te oynayacağı oyunların Trailer'larını izler anca.
  • 1700 liraya R9 270/270X ve i3 4170 li sistem toplanır.PS4'ün içinde 7850 var.Pc almak daha mantıklı.Çünkü PS4 alırsan oyunlara para yetişmez.

www.youtube.com/watch?v=gGf4SVWEw2g
    www.youtube.com/watch?v=9OE2iI7OLh8
    www.youtube.com/watch?v=JxUPJdcChzE

PS4 daha 750 Ti'yi geçemiyor.Tabi 750 Ti PS4 kadar götürmez.

• PS4 optimizasyon olarak 280 seviyesine geliyor,

Forumdaki kardeşlik bölümündede 60 TL oyunlar..

Bende donanım hastasıyım fakat gel gör gi steamdan para bayıldığım arkham night i 290x ile ultrada oynayamıyorum. Sinirlendim ps4 e aldım.

Tavsiyem PS4 yani ne kadar pc daha zevkli olsada malesef PS4 bana göre 2.500 altı pclerden üstün. Exc. Oyunlara girmiyorum bile xbox one için aynı şeyi söyleyemicem.

Kol tarafına gelirsek ben 8 ayda pro sayılcak seviyeye geldim.Tabi 1000 saat bf4, 400 saat advanced warfare temposuyla

• Herkese yorumlarindan dolayi tesekkur ederim.

Hocam i3 islemci cok dusuk degilmi yav:( @Gamer Man

Hocam pro olmak icin yeterince oynamissiniz masallah Peki o pro olana kadarki donem nasil gecti? Birde ps4e mause ve klavye takma sansimiz varmidir acaba? @Equal Threshold

Hocam ben şanslıydım çok güzel bir clan buldum, o şekilde kaptım ne kadar oynayamasamda sıkılmıyodum muhabbet vardı.

Ama tek olsam kapatırdım sinirden sanırım :)

• Oyunlara para yetiştirebilirsin ps4 al ama dersen ki ben korsan takılırım pc topla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

Ps 4 almak mantıklı ama oyunlar çok pahallı.Ucuz alınabilcek bir yer varmıdır oyunları?

playstation bölümüne bakmanı öneririm

kardeşlik ile oyunları ortak alabilirsin
    endonezya psndende 70 tlye 12 aylık psn+ alırsın (ayda 2 oyun veriyo)

• quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

Oyunlara para yetiştirebilirsin ps4 al ama dersen ki ben korsan takılırım pc topla

Hocam bu paraya yeterli bir pc toplanirmiki?

Yani şu kol olayi olmasa hic dusunmeden ps alirim tek korkum o. Fps oyunlarinda baya zorlar beni zaten fps disinda oyun oynamam pek. Neyapsam bilemedim.

• PS4 var bende hiç o kadar memnun değilim.
    Oyunlara para yetişmiyor
    PC toplamak en iyisi yanına en azından gamepad alırsın konsol gibi de oynarsın.
    Oyunlar desen pc de ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrawStyle

PS4 var bende hiç o kadar memnun değilim.
    Oyunlara para yetişmiyor
    PC toplamak en iyisi yanına en azından gamepad alırsın konsol gibi de oynarsın.
    Oyunlar desen pc de ucuz.

Hocam maddi memnuniyetsizliginiz disinda baska bir sorununuz varmi?

• İkisinide boşverin xbox one alın geçin.

• ps4 oyunlarının ücretleri bile sizi düşündürmemeli ? bir oyuna 100 küsür tl vermek sizce sorun değilse yinede ps4 almayın.
    Yok sanırım.
    Multiplayer oynamak için bile üyeliğe para dökeceğini biliyorsunuz degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DrawStyle

Yok sanırım.
    Multiplayer oynamak için bile üyeliğe para dökeceğini biliyorsunuz degil mi ?

Aynen hocam biliyorum :/ ama bu fiyata toplayacagim pcde nekadar goturur beni? Ben ozellikle bf oynamak icin alacagim bu ikisinden birini, hadi bf4u hallederiz belki ama bf hardline var bf5te yakin diyorlar? Tek bir firsatim varken iyi degerlendirmek istiyorum. Ps4te beni dusunduren tek sey fps oyunlarini kolla oynamak?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.