Şimdi Ara

ps4 kullanıcıları yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün spotçudan doom aldım. Diski ps'e taktım oyunu oynayabiliyorum multiyede giriyor fakat hala satın al seçeneği çıkıyor. Free update yap diye uyarı geliyor onuda yapmıyor. nedir bu sorun bilen biri var mı? oyunun bölge kodu ''all'' 1 veya 2 değil.

• oyun abd de satılan oyunlardan. us psn açıp oradan update denemeye çalış aklıma başka bişey de gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

oyun abd de satılan oyunlardan. us psn açıp oradan update denemeye çalış aklıma başka bişey de gelmiyor.

denedim olmadı
  • Hocam sanırım oyunu başlatırken alt bölümdeki satın al seçeneğinden bahsediyorsun. O hatayı bende farketmiştim oyun diskini takınca hala psnden satın al yazısı duruyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Hocam sanırım oyunu başlatırken alt bölümdeki satın al seçeneğinden bahsediyorsun. O hatayı bende farketmiştim oyun diskini takınca hala psnden satın al yazısı duruyordu.

sende de aynı olay var demek ki. sadece benim karşıma çıkan bir sorun değil ozaman
  • Hocam o bahsettiğiniz sorun çoğu kişi de oluyor sanırım oyunun alt menüsünde satın al seçeneği çıkıyor sanki kütüphaneniz de o oyun yokmuş gibi görüyor herhalde.

• Arkadaşlar bu ps4 e ilave harddisk takma konusunda fikir sahibi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kingkrali78

Arkadaşlar bu ps4 e ilave harddisk takma konusunda fikir sahibi olan var mı acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=QQy3c2PBuWE

burda var diski değiştiriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Hocam o bahsettiğiniz sorun çoğu kişi de oluyor sanırım oyunun alt menüsünde satın al seçeneği çıkıyor sanki kütüphaneniz de o oyun yokmuş gibi görüyor herhalde.

evet aynen öyle. free dlc seçeneği var oyun içinde multinin üzerinde indir diye yazıyor. ancak oyun satın alınmadı diye gözüktüğünden herhalde free dlc falan yok ortada her şey paralı anlamadım ama artık kurcalamıyorum artık alıştım lanet :D:D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.