Şimdi Ara

PS4-İZMİR Grubu (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.923
Cevap
83
Favori
143.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tomb raıder defınıtıve Edition takaslık mevcuttur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu yahu NBA2K14 isteyen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

Arkadaşlar selam, BF4 oyun mevcut. Herhangi bir oyun ile takaslamak istiyorum, tekliflere açığım.

UP!

Elimde KZ ve Fifa 14 mevcut. Bu oyunlar hariç diğer oyunlar ile takas edebilirim. NFS tercihimdir.
  • Takaslık Ps 4 oyunlarım Thief ve AC 4.Takasta düşündüğüm oyun Infamous Second Son.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bugün itibari ile ps4 aldım fifa 14 ilk oyunum ilerleyen zamanlarda ilave oyunlarım gelir burdan takas yapabiliriz...bu arada bergamada yasıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brigand45

arkadaşlar bende bugün itibari ile ps4 aldım fifa 14 ilk oyunum ilerleyen zamanlarda ilave oyunlarım gelir burdan takas yapabiliriz...bu arada bergamada yasıyorum..

Bergama Her gün üni. için gidiyorum 22 TL yol parası alıyorlar. Ocağıma incir ağacı diktiler.

edit: Düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 2 Nisan 2014; 12:56:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutesh

yok mu yahu NBA2K14 isteyen :D

Nba malesef elimizde kaldi alan bi dukkan falan varmi bari zararina satayin ilk aylar cok araniyorduda su siralar hic yok alan eden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası NBA takas için kullanmayı düşünmem bende. Eğer NBA elden çıkarmak istiyorsanız bence fiyat verin almak isteyen çıkabilir.
  • Pekala o halde, NBA 2K14 satılık, 110 TL

Edit; Pal 2. Bölge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutesh -- 2 Nisan 2014; 14:45:02 >
  • İyi bakalım o fiyata bence zor da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 2 Nisan 2014; 14:54:40 >
  • Elimde infamous olacak 1-2 gun icinde takas da olur nakit de olur PM atarsiniz duruma gore :)

• Bu emrah elektronik olsun bornovadaki yer olsun yani spotcular almazlarmi bu nba ya

• Alırlar.Ama anlamak istediğim şu ki onlara ölü fiyatına vereceğiize burada iyi fiyata yaın ki alan olsun.
  • Sehir disina satmak istemiyorum hocam kargoydu parayi almasaydi sıkınti olabiliyor burayada yazfim alici cikmadi 100 tl ye

• Anladım ama spotçuya vermeye kalksan tahmini 60 lira verir maxiumum gibime geliyor. Sizde ona göre fiyat yazarsanız belki alıcı çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Sehir disina satmak istemiyorum hocam kargoydu parayi almasaydi sıkınti olabiliyor burayada yazfim alici cikmadi 100 tl ye

Zaten sıfır oyunlar 130-135 arası, 80-85 gibi bıraksan alıcı çıkar. Üzerinede 20- 30 lira ekler forumdan bf4, cod, nfs, kz gibi oyunları alabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 yapayim sizimi kircam arkadaslar sehir disina satmak istemiyorum istesem zaten konuyu ikinci ele acarim ama dedigim konular yuzunden satmak istemiyorum.

Nba 2k14:80 tl

• Türkçe KZ takaslık (Tertemiz bitirilip kutusuna koyuldu )
    infamous,tomb raider,nfs
  • bende de NBA 2k14 var elden çıkarmaya çalışıyorum 100 TLden ilgilenenler pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

Türkçe KZ takaslık (Tertemiz bitirilip kutusuna koyuldu )
    infamous,tomb raider,nfs

Pm atıldı
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.