Şimdi Ara

PS4-İZMİR Grubu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.924
Cevap
83
Favori
143.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kskasap

quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

Türkçe KZ takaslık (Tertemiz bitirilip kutusuna koyuldu )
    infamous,tomb raider,nfs

Pm atıldı

Senden önce görüştüm. Arkdasla :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimi bilmiyorum ama izmirde ucuzdan sıfır ps4 oyunu alabiliceğimiz yer varmı(Psoyunu 129Tl'den veriyo yani bu fiyata yakın bir fiyattan verebilicek güvenilir bir yer)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Yerimi bilmiyorum ama izmirde ucuzdan sıfır ps4 oyunu alabiliceğimiz yer varmı(Psoyunu 129Tl'den veriyo yani bu fiyata yakın bir fiyattan verebilicek güvenilir bir yer)?

Emrah elektronik var ama 134 lira oyunlar. Sitesine bir bak istersen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilee

quote:

Yerimi bilmiyorum ama izmirde ucuzdan sıfır ps4 oyunu alabiliceğimiz yer varmı(Psoyunu 129Tl'den veriyo yani bu fiyata yakın bir fiyattan verebilicek güvenilir bir yer)?

Sitede 134 ₺ yazıyor ama elemanlar 150 ₺ fiyat veriyorlar

• infamous second son collector's edition siparişi verdim sırf o bere için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter1453

quote:

quote:

1 hafta önce ben aldım ve herhangibir sıkıntıda yaşamadım. 150 dediğin second son olmasın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: headhunter1453

quote:

quote:

1 hafta önce ben aldım ve herhangibir sıkıntıda yaşamadım. 150 dediğin second son olmasın?

Ben mağazaya gittim orada sordum 150 ₺ dediler bf4 için.telefonla aradım 135 ₺ dediler :):):)

• Malesef izmirde oyle bir yer yok ve emrah elektronik ne yaptigi belli degil sifir oyun diyebikinci el oyun kaktirdigini duydum sonra dediginiz gibi fiyatlar birbirlerinle tutmuyor nasil bir yer hala cozemesim daha hic alisverisimde olmadi gerci ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    mamilee kullanıcısına yanıt
    Peki hocam siz nerden alıyorsunuz?

Edit=Ben de psoyunu.com'dan alıcaktım bir şansımı deniyeyim diye yazdım emrah ile hemen hemen aynı fiyata geliyolar kargo bekliceğime hemen alırım diyodum.

Edit=
    @mamilee
    İnfamous alıcam bende nekadara aldınız? 159t gözüküyo şuan ve oyunun kutusu tr mi yoksa arapça yazılarmı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 2 Nisan 2014; 22:51:34 >
  • Bebde 3 oyun var 3 unun 2 si yurtdisindan aldim ps4 cikmadan once kurlar iyidi ozamn digerini ise gg den aldim ucuz denk getirmeye calistim cok acele etmemek gerek aslinda

• Elimde KZ 4 türkçe promo var 1 kere ps4 e takılıp bitirilip çıkarıldı. takas düşünüyorum fifa 14 , thief yada infamous second sonla sadece. İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşsınlar
  • emrah elektronikten sorun yaşayan çok olmuş psoyunu ndan alın 1 gün bekleyin sıkıntı yaşamayın bence en güzeli psoyununda keşke kredi kartı geçseydi ama direk havale can sıkıyor ondada biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazysmeller

emrah elektronikten sorun yaşayan çok olmuş psoyunu ndan alın 1 gün bekleyin sıkıntı yaşamayın bence en güzeli psoyununda keşke kredi kartı geçseydi ama direk havale can sıkıyor ondada biraz

Cok haklisin bir k.karti gecse insan daha rahat olcak ama malesef yok izmirdede oyunlar fiyati almis basini gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki hocam siz nerden alıyorsunuz?

Edit=Ben de psoyunu.com'dan alıcaktım bir şansımı deniyeyim diye yazdım emrah ile hemen hemen aynı fiyata geliyolar kargo bekliceğime hemen alırım diyodum.

Edit=
    @mamilee
    İnfamous alıcam bende nekadara aldınız? 159t gözüküyo şuan ve oyunun kutusu tr mi yoksa arapça yazılarmı var?

kutuda arapça yazılar var ama oyun türkçe. bu arada kalkıpta 160 lira verme boşu boşuna. sen bf4 al ben 1-2 güne second son'u bitiririm onunla takaslarız. seninde 30 lira karın olur..

@headhunter1453

ilginçmiş gerçekten. ben siparişi internetten verdim ama siparişi verdikten 10 dakika sonra aradılar, balçova tarafındaysanız elden teslim edelim dediler. benimde işime geldi ve aynı gün elden teslim aldım.

• mamilee kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bf4 var ben hikayesini bitirdim ama şuan için takas edemem bir tane online silahlı oyun elimde dursun istiyorum.

Edit=Başka oyun satan bir yer bilen varmı acaba?Uğur ve emrah dışında ben biraz araştırdım forumda konusu var bir çok kişi tavsiye etmemiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 3 Nisan 2014; 15:23:19 >
  • quote:

Hocam bende bf4 var ben hikayesini bitirdim ama şuan için takas edemem bir tane online silahlı oyun elimde dursun istiyorum.

Edit=Başka oyun satan bir yer bilen varmı acaba?Uğur ve emrah dışında ben biraz araştırdım forumda konusu var bir çok kişi tavsiye etmemiş .

Anladım hocam. Artık başkasıyla takasa girerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilee -- 3 Nisan 2014; 16:01:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alınık BF4 Pal 2.Bolge Izmir Içi Acil
  • RainBloodTR kullanıcısına yanıt
    pm atıldı
  • SATILIK SIFIR PS4 OYUNLARI

İNFAMOUS TURKCE 165 TL
    DİĞER TÜM OYUNLAR 135 TL

PS4 SONY JOYSTİCK 190 TL

NAKİT FİYATLARDIR K.K İLE 150 TL DİR.

MESAJLARA CEVAP VERMEMİZ GECİKEBİLİR.0232 342 0 500 VEYA 537 508 1 201 VEYA 543 508 1 201 NUMARADAN ULASABİLİRSİNİZ.DONANIM HABER İLANINDAN DOLAYI ARADIĞINIZI SÖYLEYİN LUTFEN.DUKKAN SATISLARIMIZ 150 TL.DİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxcuk35

SATILIK SIFIR PS4 OYUNLARI

İNFAMOUS TURKCE 165 TL
    DİĞER TÜM OYUNLAR 135 TL

PS4 SONY JOYSTİCK 190 TL

NAKİT FİYATLARDIR K.K İLE 150 TL DİR.

MESAJLARA CEVAP VERMEMİZ GECİKEBİLİR.0232 342 0 500 VEYA 537 508 1 201 VEYA 543 508 1 201 NUMARADAN ULASABİLİRSİNİZ.DONANIM HABER İLANINDAN DOLAYI ARADIĞINIZI SÖYLEYİN LUTFEN.DUKKAN SATISLARIMIZ 150 TL.DİR

Hocam dükkan nerede?

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.