Şimdi Ara

PS4-İZMİR Grubu (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.923
Cevap
83
Favori
143.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sefer de alamazsak tr den kesinlikle almıycam yeter artık su saçmalıkları yasamak istemiyorum.ne ps2 de ne ps3 te böyle saçmalık yasamamıstık.sony tr tam bir fiyasko

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala ps3 ile ps4 arasında kararsızım ,Sonuçta oyunlar yeni, ps3te oyunlar kırdırılabiliyordu diye biliyorum,peki bunda?Fikir verirseniz arkadaşlar çok iyi olur.(not: genelde psp ile oynuyordum ve şu zamana kadar ne ps3 ne de ps2 oynadım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: death_curse

Ben hala ps3 ile ps4 arasında kararsızım ,Sonuçta oyunlar yeni, ps3te oyunlar kırdırılabiliyordu diye biliyorum,peki bunda?Fikir verirseniz arkadaşlar çok iyi olur.(not: genelde psp ile oynuyordum ve şu zamana kadar ne ps3 ne de ps2 oynadım)

Bence ps4 bulabilirsen al derim ps3 hala güçlü ama herkes yavaş yavaş ps4 e yöneliyor.ps4 su an için kırılmadı ama cok sürmez kırarlar.ama orjinal al onlıne oyun oynamak gibisi yok

• Bugün bir yerlere giden oldu mu?
  • Bugün satan yer yoktur.Ben Sony Center aradım daha gelmedi dedi. Bakalım benim gibi önceden ödeme yapanlara ne yapacaklar.FAzla isterlerse Tüketici Mahkemesine başvururm direk olarak. 13 Aralıkta 1400 ödedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Bugün satan yer yoktur.Ben Sony Center aradım daha gelmedi dedi. Bakalım benim gibi önceden ödeme yapanlara ne yapacaklar.FAzla isterlerse Tüketici Mahkemesine başvururm direk olarak. 13 Aralıkta 1400 ödedim ben.

+1

• Arkadaşlar bende aksama kadar bekliycem haber gelmezse Sony Center ı arar haber veririm.dun 444SONY ile görüştüm cumaya kadar satışa çıkıyor dendi..

• Arkadaşlar demin 444SONY aradım.Dedim 13 Aralıkta Ben 1400 TL ödedim.Pazartesi SC aradı ve kurdan dolayı artış olabilir dedi. Bana dediği kesinlikle alamazlar.Tamamını ödeyenler alacaklar ürünleri dedi. Eğer almaya kalkarlarsa hemen arayın bizi dedi. Yani ürünün parasının tamamını ödeyenler ek ücret ödemeyecekler ama 1000 lira bile ödeseniz 1549TL fiyat ile alacaksınız.
  • Gercekten anlam veremiyorum bazen. Cigli kipa sony center a isim yazdirip odeme yapmaya gittigimde odeme almadiklarini soylediler. Siz de sony center a odeme yapmissiniz. Kesinlikle yanlis anlamayin lafim size degil, bir politika uygulaniyorsa bu tum sony center larda gecerli olmali. Biri sony center digeri teknosa olsa anlayacagim fakat ikisi de ayni. 150 tl fark herkesin odeyebilecegi az bir fark degil. Zaten vergilerden dolayi her seye iki kati para oduyoruz, bir de kur farki cikti basimiza. Bircok kisinin tekrar gozden gecirmesi gerekecek, bu kadar kisi bekliyor, yaziktir...

• Sanirim iki yerde ayni kisinin Sanirim cigli bitirmistir de ondan almamistir

• quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Bugün bir yerlere giden oldu mu?

Şair Eşref Bulvarında ki Sony Center a gittim.

İsim yazdırmadıysak imkansız gibi bir cevap aldım.
  • Arkadaşlar yarın forumda bilgi paylaşalım bu konuda sağa sola soran varsa paylaşalım

• Ben birazdan çıkıyorum. Birkaç yere sorayım bakalım.

• Şirinyer Teknosa da yok!
  • Mavisahir koctasin yanina vatan acilmis ama gitmedim.

• Ben SC aradim ama daha gelmedi dedi. Haber alan var mu

• izmirde haber yok. 17si olmaz gibi 18i olsun bari yoksa tatilin bi günü boşa gitcek
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulamadımbirşey -- 16 Ocak 2014; 11:35:50 >
  • Ben Sony Center ı aradım haber yok haber veririz diyorlar bekliyoruz.btsony.com ürünleri kargolamaya başlayacakmış bize de yarın ulaşma ihtimali yüksek gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: senki

Şirinyer Teknosa da yok!

Şirinyer teknosaya bende sormuştum isim aldılar haber yok

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.