Şimdi Ara

PS4-İZMİR Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.924
Cevap
83
Favori
143.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

Orijinalden alıntı: Yalarca

Bende İzmirliyim,konuyu takipteyim.

İzmir'de şu de-da'ları düzgün yazan bir adam göreyim; dişimi kıracağım.

ben DE...

Konumuzla alakalı bir alıntı sanıp girmiştim,meğerse eski Türkçe öğretmenim forumdaymış.Dalgınlıkla yada bilerek insanlar yazım yanlışları yapabiliyorlar, hepsini uyarmaya kalksanız ömür yetmez.Kaldı ki sınavda falan değiliz,cümlede nokta,virgül gerekli yerlerde kullanılsın, büyük/küçük harfe dikkat edilsin yeterli bir forum için.Konulara bir göz gezdirdiğinizda -de -da eki yazımından daha vahim olan şeyleri görürsünüz..

Konuyla ilgili olarak; Mavişehir Carrefour Sony Center'a uğradım bugün.13'ü değil ama 15'i gibi elimizde olur dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga226

quote:

Orijinalden alıntı: e.caglar

quote:

quote:

Bende vize haftasından sonra almayı dusunuyorum 2 hafta snra falan yanında fifa ve gta v dusunuyorum ne dersiniz bi de online oyunlar için upload hızı en az kaç olmalı

Sen bunu yazınca farkettim ki 16sında benim de vizeler başlyor bakalım nasıl olacak

Valla aleti alınca 1 hafta hayatla bağlantımı keserim o yüzden vizeleri atlatalım bi rahat rahat oynarız :) oyun düşüncen neler

BF4 kesinlikle alırım, 3 oyun almayı düşünyorum ilk etapta, 2. ve 3. oyun olarak nba 2k14 ve NFS olabilir. Aslında fifa fanıyımdır ama bu fifa 14 PS4'e almaya değmez hiç güzel gözükmüyor bu yüzden fifayı çıkarttım listemden

Bende pes fanıydım ama 14 hiç sarmadı o halde bf ve gta v olabilir ilk başta beni 4-5 ay götürcek oyunlar istiyorum sonra yine para biriktirip oyun alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende vize haftasından sonra almayı dusunuyorum 2 hafta snra falan yanında fifa ve gta v dusunuyorum ne dersiniz bi de online oyunlar için upload hızı en az kaç olmalı

Sen bunu yazınca farkettim ki 16sında benim de vizeler başlyor bakalım nasıl olacak

Valla aleti alınca 1 hafta hayatla bağlantımı keserim o yüzden vizeleri atlatalım bi rahat rahat oynarız :) oyun düşüncen neler

BF4 kesinlikle alırım, 3 oyun almayı düşünyorum ilk etapta, 2. ve 3. oyun olarak nba 2k14 ve NFS olabilir. Aslında fifa fanıyımdır ama bu fifa 14 PS4'e almaya değmez hiç güzel gözükmüyor bu yüzden fifayı çıkarttım listemden

Bende pes fanıydım ama 14 hiç sarmadı o halde bf ve gta v olabilir ilk başta beni 4-5 ay götürcek oyunlar istiyorum sonra yine para biriktirip oyun alırım

Bence fifa'nın son 2 oyunda hiç gelişmemesi hatta geri gitmesinin nedeni de bu pesin acınası durumu, dünyada sadece türkiye ve japonya pazarı kaldı ellerinde belki de bu sene türkiye pazarınıda kaybediyorlar pes fanı arkadaşlarımın tümü aynı şeyi söylüyor pes13 oynamaya devam edenler de var fifa oyamaya başlayanlar da. Neyse işte ama bir kötü haberim var sana GTA V için xbox360 yada ps3'e ihtiyacın var PS4'de maalesef GTA V oynaman şuan için mümkün değil

• Hocam Alsancak sony center yada teknolojik marketlerden birinden almayi planliyorum bir kismini nakit verip digerini taksit yapicam gibi. Birde oyunlarimi aldim kargoyu bekliyorum nba 2k14 ve fifa 14 aldim bir kac sonra bir ds4 birde battlefield 4 almayi planliyorum.

Psn:yuzi_TR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Yalarca kipanın içindeki sony'e de sormak lazım.
  • Yalarca kullanıcısına yanıt
    Bence Montrö Sony Center ile konuş bir sen de 13ünde ellerine geleceğinden gayet emin konuştu görüştüğüm kişi
  • Hani Kipa bu?

Bu arada DS4 amazondan alırken durumu bilen var mı?
  • Çiğli Kipa içindeki Sony Center daha büyük sanırım Mavişehirdekine göre.Oraya ilk günden gelme ihtimali var.

Montrö uzak kalıyor bana ama yolum düşerse elbet konuşurum..Birde Forum Bornova Sony var,orayada bir sormak gerek.
  • Ben Forum Sony sordum.13 Aralık elimizde dedi fiyatı 1399 dedi.Birde bir sanki Kipaki Sony sordum 1300 dediler demiş.Var mı bilgi?

Diğer yönden oyun hakkında ne dersiniz bana? Ben aldığım oyuda hikaye modu da iyi olsun isterim. BF konusunda tereddütüm var o yüzden.Ne alsam acaba?
    Ayrıca kardeşim de var FIFA da almak gerek herhalde.

Bu konuda hem hikayesi iyi olan hemde Online oynanabilecek ne öneririsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 17 Kasım 2013; 21:06:49 >
  • Arkadaslar amacim kesinlikle ama kesinlikle reklam yapmak degil mukellefimiz diye biliyorum Izmirdeki cogu Sony center bayileri http://www.umitticaret.com/izmir.html buraya aittir. Merkezine c.tesi gunu sordum 1400 dediler. Yani bir birinden ayri is yapamazlar. Tekrar ediyorum kesinlikle bilgi amacli reklam yapmak gibi bir art niyetim yok.

• Dostum, online için ping lerin iyi olması yeterli. İsterse 256 kpbs bağlantı olsun. Ping süren iyiyse bir sıkıntı olmaz

• Ekle hocam psn:Hasomen

• Tronixweb den BF4 spariş ettim ben de.Bu hafta içi elimde olur..Diğer oyunum ise Killzone SF olacak.Bu ikisiyle uzunca idare ederim diye düşünüyorum.
  • oyun hakkında ne dersiniz bana? Ben aldığım oyuda hikaye modu da iyi olsun isterim. BF konusunda tereddütüm var o yüzden.Ne alsam acaba?
    Ayrıca kardeşim de var FIFA da almak gerek herhalde.

Bu konuda hem hikayesi iyi olan hemde Online oynanabilecek ne öneririsiniz?

Ekledim @hasomen
    @senki 40 ping var sorun olur mu mesela?
  • Çıkış oyunları içerisinde hem hikaye hemde online olarak tatmin edecek bir FPS yok gibi duruyor.Şahsen BF ve Killzone'u online için alıyorum,tabi single modu bir kere oynarım o ayrı.
  • Aslında AC4 de aklı çelmiyor değil de si ne dersiniz?
  • izmir facebook grubu tüm izmirli ps4 sahibi olacak arkadaslarımızı bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/644660638920064/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 17 Kasım 2013; 21:41:58 >
  • Forum Bornova Sony Center'a ismimi yazdırdım. Merkezden kaç ps4 gelecek henüz belli değil dediler. Arayacaklarmış listedekileri böyle böyle diye isteyen sanırım kapora falan bırakıcak 1 hafta önceden gelince de cihazı alacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum 40 ping sorun yaratmaz. Fakat stabil internet bağlantı durumunda ideal 15 ping leri görebilmekteyiz. Ayrıca Telekom arada yurtdışı çıkışıları sapıtıyor. Bence adsl hizmetini aldığın kurum ile bir görüş. Belki düzelme yaşarsın. Ama dediğim gibi sıkıntı yaratmaz. Bu arada amazon dan sadece DS4 alacaksan işine yaramaz. Express kargo seçenrği ile 25 dolar civarı kargo parası çıkar. Global kargo ilede 20 dolar civarı kargo parası çıkar. Dersenki DS4 yanında bir tanede oyun alacağım o zaman karlı çıkarsın. DS4 yanına iki oyun koyarsan bu seferde vergi ücreti başına bela olur bence Tronix e bir göz at. Daha uyguna gelebilir.

• İnternet berbat burada ya.Bakalım ne olacak.
    Tronix baktım da DS4 var gibi.18 dolar kargo varmı orada da.1DS4 ve en az bir oyun alırım.Ama oyun konusunda kararsızım dediğim gibi ne alsam bilemedim.Hİkaye isterük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 17 Kasım 2013; 21:47:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.