Şimdi Ara

PS4 için LED tv arayışının sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyat/performans kaygısı ve PS4 te kullanım + film keyfi için arayış ve araştırmalarım sonucunda SONY 55 KDL W 805b satın aldım. Düşük input lag + uygun fiyat + sony kalitesi ile çok memnunum. Tavsiye ederim arkadaşlar.
    Peşin 3100 beyaz eşya mağazasından aldım. Daha ucuza internetten alabilirsiniz ama ücra bir yerde yaşadığımdan kargo sürecine güvenmiyorum. Mağazacı ve esnaf güvencesi ile almak muhatap bulmak açısından daha güvenilir geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayaninsan -- 31 Ağustos 2015; 21:34:17 >

• hayırlı olsun. güle güle kullanın.
    Bende ps4 kullanıcısıyım. Led tv arıyorum.
    Ps4 oynarken yada film izlerken foto atabilir misiniz ? Yenileme hızı ne kadar etki ediyor oyunlara ve filmlerde ? :)
  • Teşekkür ederim.
    Refresh rate konsol (ps4,xbox) gibi cihazlarda bir anlam ifade etmiyor. Ancak güçlü bir PC bağlayıp oynama söz konusuysa refresh rate anlamlı oluyor.
    Konsollar için önemli olan input lag yani call of duty, battle fieald gibi milisanylerin önem kazanabildiği oyunlarda sizin ateş etme düğmesine bastığınız an ile görüntünün ekrana yansıması arasında geçen süre. Bu süre ne kadar kısa olursa gerçeklik hissiniz o kadar artıyor.

Ayrıca bu televizyon modeli brezilya dünya kupasınında resmi sponsor televizyonu. Kumanda üzerinde özel ayrılmış "football" diye bir tuş bile var. Digitürk aldım ligtv hd maçları oldukça keyifli izleniyor. Oyun hızlandığında topta bulanıklaşma filan dikkatimi çekmedi. Kullandığım oda yaklaşık 35 metrekarelik oturma odası seyretme mesafem ise 2,5-3 metre gibi.

Oyun oynarken wireless headset kullandığım için ses kalitesi için yorum yapamayacağım. Ancak tv seyrederken net ve yeterli bir ses elde ettiğimi söyleyebilirim.

Dizi film konusuna gelinde şu anda MR Robot adlı diziyi mkv formatında altyazılı olarak 1080p çözünürlükte USB diskten görsel ve ses manasında keyif alarak seyrettiğimi söyleyebilirim. Siyahlar karanlık ortamda yeteri kadar siyah, renkler doğal (makyajlı parlatılmış göz alıcı değil, neyse o).

Fırsat bulursam fotograflar paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayaninsan -- 1 Eylül 2015; 13:05:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arayaninsan

Teşekkür ederim.
    Refresh rate konsol (ps4,xbox) gibi cihazlarda bir anlam ifade etmiyor. Ancak güçlü bir PC bağlayıp oynama söz konusuysa refresh rate anlamlı oluyor.
    Konsollar için önemli olan input lag yani call of duty, battle fieald gibi milisanylerin önem kazanabildiği oyunlarda sizin ateş etme düğmesine bastığınız an ile görüntünün ekrana yansıması arasında geçen süre. Bu süre ne kadar kısa olursa gerçeklik hissiniz o kadar artıyor.

Ayrıca bu televizyon modeli brezilya dünya kupasınında resmi sponsor televizyonu. Kumanda üzerinde özel ayrılmış "football" diye bir tuş bile var. Digitürk aldım ligtv hd maçları oldukça keyifli izleniyor. Oyun hızlandığında topta bulanıklaşma filan dikkatimi çekmedi. Kullandığım oda yaklaşık 35 metrekarelik oturma odası seyretme mesafem ise 2,5-3 metre gibi.

Oyun oynarken wireless headset kullandığım için ses kalitesi için yorum yapamayacağım. Ancak tv seyrederken net ve yeterli bir ses elde ettiğimi söyleyebilirim.

Dizi film konusuna gelinde şu anda MR Robot adlı diziyi mkv formatında altyazılı olarak 1080p çözünürlükte USB diskten görsel ve ses manasında keyif alarak seyrettiğimi söyleyebilirim. Siyahlar karanlık ortamda yeteri kadar siyah, renkler doğal (makyajlı parlatılmış göz alıcı değil, neyse o).

40" civarı önerebileceğiniz sony tv si ps ve film için

• renji kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: renji

quote:

Orijinalden alıntı: arayaninsan

Teşekkür ederim.

40" civarı önerebileceğiniz sony tv si ps ve film için

43W805C bakabilirsin. Ben playstation ve diğer konsollar için tercih ettim. Cihaz kurulduktan sonra deneyemlerimi paylaşırım. CRT Sony Trinitron 72 ekran televizyonda eski nesil konsollar için tutuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.