Şimdi Ara

PS4 için direksiyon önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
8.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Yarış oyunlarını çok seviyorum fakat direksiyon seti olmadan oynamak istemiyorum.Elimde Driving force gt var ama bu da ps4 de çalışmıyormuş sanırım.O yüzden size sorum bu direksiyonu ps4te çalıştırmanın yolu var mı ve eğer yoksa maks. 500 tl lik direksiyon seti önerebilir misiniz ?

• 500 tl'lik yok ama Thrustmaster T150 önerebilirim hem kaliteli hem en uydunu o..
  • T80 nasıl hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef çok kötü snopy ayarında, hani çıkarmak için çıkarmışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

Maalesef çok kötü snopy ayarında, hani çıkarmak için çıkarmışlar..

anladım hocam teşekkür ederim,bu gt forceyi çalıştırma şansım yok mu hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoursummerdreamz.

quote:

var hocam attığım konuyu inceleyin , bende yakında bunu almayı düşünüyorum, bende de driving force gt var

https://forum.donanimhaber.com/logitech-direksiyonlarinizi-ps4-te-kullanin-force-feedbackli-g27-g25-dfgt-momo--115423681

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

var hocam attığım konuyu inceleyin , bende yakında bunu almayı düşünüyorum, bende de driving force gt var

https://forum.donanimhaber.com/logitech-direksiyonlarinizi-ps4-te-kullanin-force-feedbackli-g27-g25-dfgt-momo--115423681

inceledim hocam ve gayet güzel geldi.Tek eksisi ps4ün yanında pc gereksinimi diyebilirim onun haricinde gayet güzel sistem,en azından driving force boş boş durmaz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

inceledim hocam ve gayet güzel geldi.Tek eksisi ps4ün yanında pc gereksinimi diyebilirim onun haricinde gayet güzel sistem,en azından driving force boş boş durmaz :)

evet hocam , benim zaten pc ile ps4 yan yana duruyor o yüzden pek problem olmayacak benim için

sizin de öyle bir imkanınız varsa bunu tercih edin.Çok daha az paraya işi halletmiş oluyoruz hemde

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam , benim zaten pc ile ps4 yan yana duruyor o yüzden pek problem olmayacak benim için

sizin de öyle bir imkanınız varsa bunu tercih edin.Çok daha az paraya işi halletmiş oluyoruz hemde

Monitörde oynamayı göze alırsam benimki de pc nin yanında hocam,idare etmelik oynayacaz monitörde ne yapalım :)

• T150 yi 700 TL ye çok rahat bulursun ilanlarda. Truhtmaster T150 PS4 için en iyi başlangıç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

T150 yi 700 TL ye çok rahat bulursun ilanlarda. Truhtmaster T150 PS4 için en iyi başlangıç

Hocam forumdaki arkadaştan dönüştürücü alıp DFGT'mi kullanmaya karar verdim,teşekkürler bu arada ilginiz için :)
  • yoursummerdreamz. kullanıcısına yanıt
    Evet bende ilk başlarda öyle idare etmiştim. Gerçekten iş görüyor satan arkadaş da on numara bir arkadaş. Bana da yapmayı öğretmişti sonra kendime bir kaç tane yapmıştım hatta.

Ben sonrasında 250-300 TL aralığında DFGT yi satma imkanım oldu üzerine de 300-400 TL ekleyip T150 almıştım ve aşırı memnunum direksiyondan Bir süre sonra daha iyi bir deneyim yaşamak istersiniz diye fikir vereyim dedim
  • quote:

Evet bende ilk başlarda öyle idare etmiştim. Gerçekten iş görüyor satan arkadaş da on numara bir arkadaş. Bana da yapmayı öğretmişti sonra kendime bir kaç tane yapmıştım hatta.

Ben sonrasında 250-300 TL aralığında DFGT yi satma imkanım oldu üzerine de 300-400 TL ekleyip T150 almıştım ve aşırı memnunum direksiyondan Bir süre sonra daha iyi bir deneyim yaşamak istersiniz diye fikir vereyim dedim

Tekrardan teşekkür ederim hocam,şuan direk T150 almaya maddi imkanım el vermez ama denemek istiyorum ve bu arada T serisinde vites göremedim ayrı mı satılıyor yok mu acaba ?

Evet direksiyon arkası kulakçık vitesi var H vites ayrı satılıyor.
  • quote:

Evet direksiyon arkası kulakçık vitesi var H vites ayrı satılıyor.

Hocam şimdi baktım doğru mu baktım bilmiyorum da H shifter bi T150 parasındaydı :))
    Evet malesef fiyatlar çok yüksek aparatların. H vites zaten prof sürücüler için bizim gibi kendi halinde oyuncular için ekstra kaçıyor o aparatlar.
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun olarak driveclub aldım nasıldır sizce biliyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Güzel
    GT Sport
    Project Cars 1-2
    Assetto Corsa
    da bakabilirsiniz.
  • quote:

Güzel
    GT Sport
    Project Cars 1-2
    Assetto Corsa
    da bakabilirsiniz.

Hepsine baktım hocam ama böyle sokak tarzına en çok driveclub yakın gibi geldi o yüzden bunu aldım :) Pist yarışı pek sevmiyorum da :)
  • Ben de direksiyon istiyorum ama aşırı pahalı bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.