Şimdi Ara

PS4 için 1000 TL civarında monitör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar. Malum şuan piyasa çok pahalı fakat monitör lazım PS4 için. Bütçem 1000 TL civarında. 100-200 TL üstünü de düşünebilirim. Küçük bir monitör istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

• Hocam bulursan banada haber et . Bende x box için bakıyorum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hertz in bir önemi yok ps de ama bence minimum 75 hertz alın bu devirde...24 inç ten aşagı almayın,ips yada va panel olsun ..Benim gibi Pc de baglayacaksanız çift hdmi girişi çok iyi olur.Kesinlikle low input özelliği olsun yani gaming monitorlere bakın...1000 tl bandındaki acer nitrolara bakabilirsiniz...
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl hocam ?

PS4 için 1000 TL civarında monitör tavsiyesi

• O fiyat aralıgında ideal bence alınabilir. Alan kullanan çok kişi gördüm genel olarak memnunlardı. Bazen indirime de giriyor o monitör haberiniz olsun...Youtube dan videolara da bakarak araştırabilirsiniz.
  • spidey1907 kullanıcısına yanıt
    İndirim derken ne kadar indirim ? Şuan 950 tl hocam daha da aşağıya düşüyorsa almayalım enayi hissederim sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabeyyy -- 15 Mayıs 2020; 4:17:5 >
  • https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-vg240ybmiix.html fiyat dalgalanması var hocam orada hepsi olmasada da fikriniz olur doların ne yapacagı belli olmuyor.
    https://www.epey.com/monitor/e/YToxOntzOjU6ImZpeWF0IjthOjI6e2k6MDtzOjE6IjAiO2k6MTtzOjQ6IjEyMDAiO319X3M6OToicHVhbjpERVNDIjs=/ buradan da monitörleri karsılastırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spidey1907 -- 15 Mayıs 2020; 4:19:34 >

• Lg ud58 b yi öneririm 27 inch 4k ve ips panel. Çift hdmi ile hem pc hem konsolu bağlayabilirsin. Ayrıca kulaklık girişine de hoparlör takıp hem pc hem konsoldan sesi alırsın. Konsol için ips panel şart bence. Çünkü diğer performans ölçütlerini karşılayamıyor konsollar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçe 1000 tl civarında demiş 3000 liralık monitör önermişsiniz .

• atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Doğru biraz daha ekleyip 2.el bakılabilir olarak düzelteyim o zaman :)

• Şu dönemde gerçekten istenilen fiyata bulmak çok zor gibi

• misterthugg kullanıcısına yanıt
    Alınmaz bence . Eğer yakından bakacaksanız 32 inç çok büyük gelecektir . Ayrıca fhd ıps bile değil . En az 2 k olmalı o inçteki monitör . Boşa masrafa girmeyin bence .

Zaten Ps4 4k desteklemiyor. En küçük 27 inç almak istiyorum fakat bulamıyorum kafama yatan bir model.

4 k olması önemli değil zaten panel,hz,ms önemli bunlarıda belirtmemiş attığın modelde .

Hocam 4ms,60hz ve VA panel demişler o ürün için. İki ürün daha buldum hocam bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz.

1ms 75hz TN panel
    https://www.amazon.com.tr/Samsung-S27E332-Panel-LED-Monit%C3%B6r/dp/B07K2HYDFL/ref=sr_1_8?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=20CEZ50X8JUZD&keywords=samsung+monit%C3%B6r&qid=1589806595&s=computers&sprefix=samsung+mon%2Ccomputers%2C209&sr=1-8

4ms 60-72hz PLS panel
    https://www.hepsiburada.com/samsung-ls27f350fhmxuf-27-60-72hz-analog-hdmi-full-hd-freesync-pls-monitor-pm-bd805191

Üstüne ekleyip 32 inçlik modeli almak mı mantıklı yoksa bunlar mı iyidir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misterthugg -- 18 Mayıs 2020; 16:4:56 >

Amazondaki monitörün panel tipi tn. Hepsi buradaki ise pls yani tn’ye göre biraz daha iyi . Diğerine göre dezavantajı 4 ms olması ama bunun da çok sorun olmadığı düşüncesindeyim. Ben olsam hepsiburada da ki monitörü alırdım .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.