Şimdi Ara

Ps4 Gaming Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
8.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, öncelikle merhaba. Birkaç gündür daha çok PS4'ümde kullanmak üzere mikrofonlu gaming kulaklık bakıyorum. Konu hakkında bilmediğim çok şey vardı, biraz bir şeyler öğrendim ancak 200 liraya kadar bir para vereceğim için emin olmak istiyorum ve çok kararsızım .

Alacağım kulaklığın 7.1 olmasını istiyorum ancak 7.1 ses kalitesini USB girişiyle PS4'te alabilir miyim? Veya ses kasmak icin 7.1 şart mıdır? BF1 falan oynayacağım için ses kasmak çok önemli benim için. Aklımda Logitech G430, Trust'ın GXT340, GXT353 Ve GXT363 modelleri var. 353 PS4 için deniyor ama 7.1 değil neden böyle olduğunu merak ediyorum. Diğer ikisi 7.1 ancak PS4 için onerildigini görmedim.

Lütfen yardım edin, bu konu hakkında detaylı bilgi almak, varsa da sizin kulaklık önerilerinizi almak istiyorum. Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben gold kulaklık kullanıyorum gayette memnunum. Tavsiyem hyperx cloud 200tl yada 50 daha koy hyperx cloud Pro dur. 3 arkadaşımda var memnunlar.

• Razer kraken usb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Ben gold kulaklık kullanıyorum gayette memnunum. Tavsiyem hyperx cloud 200tl yada 50 daha koy hyperx cloud Pro dur. 3 arkadaşımda var memnunlar.

200 TL ye nereden bulabilirim, link atarsan çok sevinirim.

Ayrıca arkadaşlar hepinize teşekkürler cevaplarınız için ancak maksimum 250tlye kadar çıkabilirim ona göre tavsiyeler verirseniz sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_kıngston-hypexy-cloud-core-pro-gaming-headset-1171243.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKEAjw8OLGBRCklJalqKHzjQ0SJACP4BHrRhCHLEt1DimlWpTItws_zzx2_rTD1m0m4YGsGL6GZxoCOSnw_wcB

Ürün çok güzel duruyor, 7.1 olmaması sence mühim bir kayıp mi? Ses kasma kalitesi nasıl, arkadaşların daha çok hangi oyunlarda kullanıyorlar acaba?

• 200₺ ye alacağın kulaklığın çöpten farkı olmaz...

• Veya G430 önerir misiniz PS4 için? 7.1 olması sebebiyle düşünüyorum.

• Fyrat97 F kullanıcısına yanıt
    7.1 diye satılan kulaklıkların çoğu sadece PC'de 7.1 sanal surround veriyor, PS4'te stereo çalışıyor.

• Bende Turtle beach 500p var.Surround 7.1 veriyor.10-12 saat şarj gidiyor gayet memnunum.Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 28 Mart 2017; 1:2:53 >
  • 3-5 kulaklık dışında 7.1 kulaklık yok ps4 de

sony gold wireless
    Turtle beach 500p veya 520p
    Tritton Katana 7.1
    Astro A40-A50
    Turtle Beach Elite 800

aklıma gelen 7.1 ler bunlar, pc için 7.1 ps4 de çalışmıyor. 200-300 e alacagın kulaklık çöpten hallice olur.
    Yukarda saydıklarım dandirikten iyiye doğru sıralama.
  • Logitech G933 Spectrum

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Adamın bütçesi 200₺ imiş bizde biliyoruz bin tl lik kulaklık önermeyi.

• sırayla home theater, gerçek 5.1 kulaklık (sharkoon xtatic v2) ve gold wirelless kullanmış birisi olarak diyebilirim ki gerçekten surround ses duymak istiyorsanız home theater kullanın. illa kulaklık kullanacaksanız çoklu hoparlorleri olan tercih etmeye çalışın (biraz ağırdı benimki yalnız).surround ses için virtual surround olayı içlerinde en kötü deneyimi sunuyor bence. yalnız home theaterda da detay sesler kaybolabiliyor. kulaklık kullanmaya başlayınca destiny oynarken hiç duymadığım sesleri duymuştum spirit bloom lara yaklaşınca sesler geliyormuş falan :).
  • Amaç ses kasmak ise kesinlikle 7.1 değil stereo kulaklık tercih edilmelidir, tabi ki iyi bir ses kartı ile, aksini söyleyen yanlış eksik biliyordur, çok fazla kulaklık deneme fırsatım oldu şahsi fikrim budur, işi bilen herkes zaten bunu söylüyor. Sizin bütçeniz için sony nin kendi ps4 kulaklığı iş görecektir.
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben o detayı görmedim

• Trust GXT 353 almaya karar vermiş gibiyim. Ne düşünmektesiniz arkadaşlar? Ses kasabilir miyim? Ayrıca splitter almakla falan uğraşmamak için de USB girişli ması mantıklı geldi. Sizlerin de yorumlarını alabilir miyim?

• Logitech G230 F/P ürünü

• Ps4'de Razer Kraken Pro kullanan arkadaşlar var mı ?

• Arkadaşlar ben de kulakiçi tıkaçsız mikrofonlu kulaklık arıyorum PS4 için. Denediğim kadarı ile her kulakiçi mikrofonlu kulaklık konsol ile (veya controller ile) uyumlu değil. Öneriniz var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.