Şimdi Ara

PS4 fps düşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Witcher 3 ve fallout 4 de fps dusmeleri yasiyorum sizce cozumu varmidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yok witcherda zaten cok guclu pcler bile zorlanıyor ps4 prodan sonra ps4u iyice saldılar zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Kardesim simdi boyle fps dusmeleriylemi oynucaz
    Bu yaptiklari şerefsizlik baska bisey degil
    Yani gidip ps4 pro alcak halim yok. Adamlar sanki bizi ps4 pro almaya zorluyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Kardesim simdi boyle fps dusmeleriylemi oynucaz
    Bu yaptiklari şerefsizlik baska bisey degil
    Yani gidip ps4 pro alcak halim yok. Adamlar sanki bizi ps4 pro almaya zorluyolar
    Hocam sony kadar serefsiz bir firma yok zaten ps3ten sonra bozdular

Ama asil sorun oyun yapimcilarinin optimize özürlü olması bir sekilde oyna sat derim oyunlari bir kere ps3te crysis 2 oynamistim optimize yuzunden rezil olmustu guzelim oyun pcde o kadar guzeldi ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 satip pro alim diye dusundum ayni sorun ondada olur korkusuyla hic bulasmadim
    Arkadas ben konsolu niye aliyorum ikidebir pc toplamamak icin ama adamlar gidip dalga gecer gibi pro cikartiyor yakinda bunlar grafik ayarida koyar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

ps4 satip pro alim diye dusundum ayni sorun ondada olur korkusuyla hic bulasmadim
    Arkadas ben konsolu niye aliyorum ikidebir pc toplamamak icin ama adamlar gidip dalga gecer gibi pro cikartiyor yakinda bunlar grafik ayarida koyar
    Grafik ayarıda var zaten,pro da istersen 4k,30fps istersende 1080p 50 fps civarı oynayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Grafik ayarıda var zaten,pro da istersen 4k,30fps istersende 1080p 50 fps civarı oynayabiliyorsun.

Alıntıları Göster
    Öyle bir ayar yok ps4 proda,

Konuya gelirsek pro'da da fps düşmesi var boşuna alma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Öyle bir ayar yok ps4 proda,

Konuya gelirsek pro'da da fps düşmesi var boşuna alma.

Alıntıları Göster
    Nasıl yok ben zaten 1 yıldan fazladır pro kullanıyorum.Görüntü ayarında çözünürlüğe önem ver olan kısmı performansa olarak değiştir bariz akıcılığı

hissediyorsun.Zaten oyun yapımcısıda proda 1080p de 45-50 fps çalışacak dedi.Dene zaten kendin gör ayrıca proda fps düşmeside görmedim hiç.Ayrıca 4k da zaten

oyunlar mükemmel görünüyor.Bu arada bu ayarlar oyun desteklerse var en son çıkan god of war da var mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 22 Nisan 2018; 19:59:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Nasıl yok ben zaten 1 yıldan fazladır pro kullanıyorum.Görüntü ayarında çözünürlüğe önem ver olan kısmı performansa olarak değiştir bariz akıcılığı

hissediyorsun.Zaten oyun yapımcısıda proda 1080p de 45-50 fps çalışacak dedi.Dene zaten kendin gör ayrıca proda fps düşmeside görmedim hiç.Ayrıca 4k da zaten

oyunlar mükemmel görünüyor.Bu arada bu ayarlar oyun desteklerse var en son çıkan god of war da var mesela.

Alıntıları Göster
    Hangi oyundan bahsediyoruz bi karışıklık oldu galiba Witcher da böyle bir ayar yok

• TV nin performansı da etkili olabiliyor fps için

• quote:

Hangi oyundan bahsediyoruz bi karışıklık oldu galiba Witcher da böyle bir ayar yok

Alıntıları Göster
    Evet wincher da yok,hatırladıklarım tomb raider,last of us,god of war.
  • darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Ben witcherdan bahsettim ;D

Bazılarının öve öve bitiremediği çok şerrrrefli Cd Projekt xbox one x'de oyunu 60 fpsye ayarlıyor ama iş ps4 proya gelince 25 fps size yeter diyor

• quote:

Ben witcherdan bahsettim ;D

Bazılarının öve öve bitiremediği çok şerrrrefli Cd Projekt xbox one x'de oyunu 60 fpsye ayarlıyor ama iş ps4 proya gelince 25 fps size yeter diyor
    Wincher bilemiyorum hocam ben konsolda sadece ex oyunlarını oynuyorum gerisini pc de oynuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.