Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44704471447244734474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sentinel basılı Scream Martin Cacares baya iddaalı bir kart olmuş. Aslında denemek lazım mehdi yerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bana Atletico madrid sbc'sinden baş için olan sakatlık giderme kartı çıktı.

Ekseriyetle ne harcadıysam ona geldi la liga sbc'si. Ama şans ya. Kime ne çıkar belli değil. Hiç olmazsa 45k'lık prime player paketleri falan var onlardan başlayın. Bakarsınız gerisi bedavaya gelir. Twitterda biri middle seedorf çıkarttım falan demiş mesela. Elinizde yükseltmeden kalan nadir olmayan futbolcularınız falan varsa yapın.
    Ben aspas alacağım cm oynatırım.
  • Aspas cm mi cam mı ? Modric çok hoşuma gidiyor aslında ama onun gibi oynar mı cmde acaba. Fiyat düne göre yavaştan roketlenmiş ama. Neyse şu rivals ödülleri falan verilsin de 2. parti de aspas için yaparız.
  • quote:

Aspas cm mi cam mı ? Modric çok hoşuma gidiyor aslında ama onun gibi oynar mı cmde acaba. Fiyat düne göre yavaştan roketlenmiş ama. Neyse şu rivals ödülleri falan verilsin de 2. parti de aspas için yaparız.
    Cm cam bilmiyorum fantazi oynuyorum artık ben buna uygun bir oyuncu cm cam yerine göre st statsları iyi staminada orta alanda oynamak için iyi denerim yani casemiro yerine bir kroos bir dembele felan gelse düşünürdüm yani yada belki diego costa felan casemiro bana hantal geldi o yüzden hiç düşünmedim.Ben cl kartını kullanmıştım casemironun afedersin ama tam d**** ngln teki.Çok yaktı beni.
  • Belgian authorities, we have decided not to offer FIFA points for sale in Belgium anymore, and we are implementing these changes by 31 January 2019, both in our FIFA console and PC games. . "
    "This means players in Belgium will no longer be able to buy points to get FIFA Ultimate Team packages, but players still have access to the Ultimate Team game mode and can continue playing with their current players. as has always been the case, be won by playing the game and players can continue to use coins and the transfer market. "

Belçikalı yetkililerle görüşmemiz neticesinde bundan sonra fifa points belçika'da satılmayacak. Hâla oyuna ve ultimate team'e erişebilirsiniz demişler. Güzel haber. Darısı Tüm Avrupa'nın başına. Pro lig'in lisansını da almazlar artık.
  • quote:

Belgian authorities, we have decided not to offer FIFA points for sale in Belgium anymore, and we are implementing these changes by 31 January 2019, both in our FIFA console and PC games. . "
    "This means players in Belgium will no longer be able to buy points to get FIFA Ultimate Team packages, but players still have access to the Ultimate Team game mode and can continue playing with their current players. as has always been the case, be won by playing the game and players can continue to use coins and the transfer market. "

Belçikalı yetkililerle görüşmemiz neticesinde bundan sonra fifa points belçika'da satılmayacak. Hâla oyuna ve ultimate team'e erişebilirsiniz demişler. Güzel haber. Darısı Tüm Avrupa'nın başına. Pro lig'in lisansını da almazlar artık.
    Avrupada bu ses getirirde biz maalesef ülke olarak teknolojiye yabancıyız yani iktidardakileri esas alırsak uzağız baya hatta düşman

Oyunda paket adaleti yok özellikle elite seviyesinde yapanlara çöp ötesi kart çıkıyor o dttekkz denen v****ledin videoları var youtubeda gördüm malum birinci bitirmiş turnuvaları baktım 2-3 kere fut champda birinci olmuş xbox konsolda çıkan kartlar iğrenç e bende gold 1 yapıyordum elite 2 ile bıraktım(insna diyorki sadece eğlenmek istiyorum ben bu lanet oyunu niye oynuyorum diyorum bu oyunun içine bu fifa etti) fantaziye döndüm artık bu oyunda adalet yok rezalet iyi yapıyorsun iğrenç şeyler çıkıyor adam 11 -12 win alıyor en iyi kart çıkıyor saçmalıktan başka birşey değil çoğu kişi o çıkan çöpleri satarak üst seviye kadro oluşturmaya çalışıyor aslında yasaklanması hatta ağır bir para cezası verilmesi gerek bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 29 Ocak 2019; 22:34:43 >

• 10/20 bitti.
    Alexis Sanchez ve Robben 44k.
    Su an tam kafa kafaya ya da 10k zararla ilerliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    Sonunda alemlerin kralinı almayi basardim
    pele good maradona better george best

• quote:

Orijinalden alıntı: bykutluay

Bu mesaj silindi.
    Almayı düşünüyorum hocam risksiz nasıl aktarım yapabiliriz?
  • Pro club oynayan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sizce hangisi herkes tam kimya
    https://www.futbin.com/19/squad/4699527
    https://www.futbin.com/19/squad/4699477

linkleri açarken sorun oluyorsa 7 lerin sağ tarafını komple silin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adjustik -- 29 Ocak 2019; 23:49:5 >
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    kardeşi kardeşe düşman eder

• Nesta sbc yapılır mi ikon bir sbc almayı düşünüyorum nestayi mi yapsam

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Musa'yı kesin yapmalısınız bence beyler. Yok böyle 1şey yahu. Cidden çok sevdim. Kimya uymadığı için 2. yarılarda oyuna soktum 10 maç yaptım 5 gol 3 asisti var. Hele gol attıktan sonra çömelip tarlası yanmış köylü gibi otururken sırıtması eminim bir çok insanı sinir edecektir. Kahkaha attım tipi görünce.

Tabi pozisyonun hepsi çıkmamış ama takımdan 3-4 siyahi arkadaş musayla birlikte çömelip golü kutladılar

• adjustik kullanıcısına yanıt
    Matthaus'lu olan

Edit: Hatta rijkard yerine 88 desailly koyun efsane kadro olur. Kaleye de kalan parayla de gea alırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 30 Ocak 2019; 0:48:44 >
  • arkadaşlar dh fifa19 wp grubu kuruyoruz bir kaç arkadaş dahil olmak istiyen var ise mesaj atabilir yaş 20 üniv öğrencisiyim hemen hemen herkes tek başına oynuyor oyunu eğlenceli samimi bir ortam yaratmayı hedefliyoruz gelmek isteyen herkesi bekleriizz

• kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Hangi sbcde futbinde bulamadim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Matthaus'lu olan

Edit: Hatta rijkard yerine 88 desailly koyun efsane kadro olur. Kaleye de kalan parayla de gea alırsınız
    88 desailly yerine prime desailly de yapabilirim aslında o zamanda maça 5221 başlayıp 41212 e öyle geçerim tierney 8 kimya oynar kalanı full kimya
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    88 ile prime arasında çok fark yok. Matthaus ile yer değiştirirsiniz diye dedim 88 olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 30 Ocak 2019; 1:41:21 >
  • 
Sayfa: önceki 44704471447244734474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.