Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ahtapottt, mehmet2576, Finn Balor Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 iOS )
103.374
Cevap
556
Favori
3.617.117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    105 Mesaj

Baya teferruatlıymış gerçekten. Teekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kerrjo1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2637 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Beyler bildiğiniz gibi lunar new year geliyor (çin yeni yılı /5 şubat). Geçen sene köpek yılı olduğu için ambleminde köpek olan takımların oyuncularıyla sbc görevleri gelmişti.

Bu sene ise domuz yılı . Ambleminde domuz olan takımların futbolcularını 1'er 2'şer alıp yavaştan adapte olmak lazım. (Reddit'te gördüm ben de)

Domuz amblemli takım bulalım hadi diyeceğim de pek bulamadım.
    changcun yatai var cin takimi

@geronimoayh st oynatacaksan 10 numara oyuncu parasının hakkını kesinlikle veriyor

@Le Blanc dün bana oldu aynısı vurdum kaleci sola atladı ben düz attım ayağından sekti geldi vuran kişiyle tamamladım golü verdi :)
    |
    |
    Bahsedilenler: Le Blanc , geronimoayh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: inonu88

Son 15 yildir bende fifa disinda extreme sinirlenme yasamadim hicbir oyunda o kadar online offline oynadim. Ama fifada bu videodakilerden daha kotu seyler yaptigim oldu polis fln cagirdilar birkac kere anlayabiliyorum o yuzden.

En son ergenden NFS 1 oynarken 103. yaris 7 etapli hatirlayan vardir en uyuz yaris, 10 kere son etapta kaybediyosun EA game sonucta full pislik, monitoru tekmelemeye basladim sonra soktum yerde tekmeledim sonra 8. kattan asagi attim Allahtan gece 3-4 gibiydi kimsenin kafasina yada arabasina denk gelmedi patladi yerde.

Evde ikeadan ucuz ufak masalardan var, artik fifa oynarken kolu tv yi fln kirmamak icin onu yumrukluyorum 3 ayda bir masa pert oluyor 30 Rona gidip aliyorum hemen. Hatun fln alisti korkmuyo artik, arkadaslar guluyor geldiginde ustune bardak koyuyolar dusuyor yumruk manyagi yapmisim. Bi kere daha 1. gun masayi duvara calmistim alir almaz pert olmustu ama genelde 2-3 ay gidiyor.

Alıntıları Göster

|
    |

O zaman kadere 45 deyip 5-10 toparlayalım madem silver altın falan. Zaten isterse tek oyuncu ister max. O da bu takım olursa iyi para getirir.
    |
    |
    El Valiente kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2984 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: merttxcan

ortayı hangi ikonla bağlamalıyım arkadaslar 530k civari param var hagi 85 mi nakata 88 mi almaliyim yada öneriniz ucuz ikon varmı ortayi bağlayabilmem için

takımı çok yanlış kurmuşsun zlatan ilk 11 başlasa bile maç sonunu çıkartamaz staminadan dolayı o yüzden depayı st ye çek depaydan boşalan yere kante koy camada fekiri koy yoksa bu diziliş ve o orta saha ile elek ederler seni docoure tek defansif orta saha olmaz high medium work rateden dolayı onun yanına kante gibi saf cdm şart depay zaten orada oynamaz

Orijinalden alıntı: adjustik

takımı çok yanlış kurmuşsun zlatan ilk 11 başlasa bile maç sonunu çıkartamaz staminadan dolayı o yüzden depayı st ye çek depaydan boşalan yere kante koy camada fekiri koy yoksa bu diziliş ve o orta saha ile elek ederler seni docoure tek defansif orta saha olmaz high medium work rateden dolayı onun yanına kante gibi saf cdm şart depay zaten orada oynamaz

Alıntıları Göster
    Haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Betfair

online da içinden geçilen soluğu burada alıp küfür hakaret ediyor hahahahhahaha
    Yazım kurallarını öğrenmelisin ilk başta sonra burada eğlenirsin genç
    Burada milletle kafa bulabileceğini zannediyorsan cevabını mutlaka alırsın.
    |
    |

Orijinalden alıntı: adjustik

Alıntıları Göster
    hocam ibrayi kafa golleri atmak icin ilk 11 baslatiyorum depayida hucumda etkili olmak icin kullaniyorum super sub olarak rafael leao dybala alejandro gomez fut if satilamaz joao cancelo var ibrayi 55 60 da alip leao yu koyuyorum sol ile sag tarafi baglamak icin moo ikon lazimdi 88 satilabilir nakatayi aldim 500k ya 95k civari bir param var depay yerine kondogbia nasıl olur hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

eger nakata sbcyi satılamaz oyuncularla ucuza yapabiliyorsanız nakata yapın.ilerde saglam bi ikona basarsınız hemde paket açarsınız belki iyi bir şey gelir

Alıntıları Göster
    hocam satin aldim 500k ya duruma gore satadabilirim bi. kac mac oynattım oyşe aham saham degil ama isimi goruyo4 gibi

|
    |

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

robben flashback bekliyenler robben suan 14 k bekletin kenarda bitane dedikodular arttı gelicekte nezaman😏
    robbenin max ı 25 k
    aslında alıcan 150 tane robem 14 k dan flashback geldiğinde maxdan satılır hmn 1.5 m kâr
    ama ne zaman gelir acebb
    Garantisi olsa güzel yatırım olur. Bir gelmedi gitti, sol ayak ile sağdan plaseleri çok tehlikeli olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: SRHTG

Beyler şu future daviesli bi kadroyla ne zaman karşılaşsam banko golü var adamın, yapılır mı sizce? Oynayan var mı
    Ben beğendim, hızlanması, çevikliği ve fiziği iyi. Hava topları da fena değil, abartmak istemiyorum ama kiralık Vinícius Júnior ile oynadım o kadar hoşuma gitmedi. Kiralık Toty Neymar ile oynadım böyle bir oyuncu olamaz uzaydan ışınlanmış gibi.
    |
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2984 Mesaj

@hayalet002 bu ay kazandıklarınla ancak mevcut olanları alabilirsin yeni oyuncu gelmeyecek elindekilerine alabileceğin anca şubat ayı yeni swaplar gelir oradada kullanamazsın bu ay kazandıklarını

@WITCHER güncellemeden sonra adam akıllı plase golü atılmıyor anca ceza yayının oralarda boş yakalarsan yeşil ile oluyor nadirde olsa normal plase ile atılıyor kırmızı ve sarılar dağlara taşlara gidiyor
    |
    |
    Bahsedilenler: WITCHER , hayalet002 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Al benden de o kadar. Promes promes dedim gittim şu rw kartını aldım ne yapacaksam. Herkese de diyoruz promes alın diye almamakta ısrar edenler var .
    |
    |
    GrkmAdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.