Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop , hatrix Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 44634464446544664467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Radja Ucl kartı daha iyi hocam future star kartları bence ratinglerini hak etmiyor.

Ben de şu arkadaş için 170k vermeye gerek var mı diye soruyorum, 88 Coutinho var şu an onun yerinde.

değerler iyi stamina biraz düşündürücü geldi denemek lazım hocam hiç oynamadım genç arkadaşlara şans tanımak lazım :)

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

5 icon 2 toty oyunculu kadromla bu haftasonu WL'de arka arkaya 82-83 ratingli düz altın karttan oluşan takımlarla saçma sapan 4-5 maç oynayıp kaybettim, sinirden dolap kapağı yumruklayıp elime zarar verdim daha fazla sinir-stres sahibi olmamak için kadroyu satıp 10 milyon civarı coini nakite çevirmeyi planlıyorum bunu yapabilmek için bildiğiniz bir platform var mıdır? Varsa dm ile bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 28 Ocak 2019; 10:29:49 >

• 2 haftadır 14 yapamıyordum üst üste yenilmelerden dolayı.bu hafta 22.ci maçta 14e8 yaptım.daha 8 maç var fakat hedefime ulaştım
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    ben de Mbappe yerine 93lük kartını düşünüyorum. Çok fark ediyor mu cidden önerir misinz?
  • denk gelen olmuştur belki, penaltı kullandığınız oyuncuyla kaleciden seken topu tamamlarsanız ofsayt oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Eğer sürekli önde götürdüğün maçı son dakikalarda veriyorsan taktiklerinde sorun olabilir.

Oyuncularının staminaları düşükse erken yorulup 90 dakikayı tamamlayamazlar.

Takım Presi açık oynuyorsan erken yorulur, taktiklerden sürekli baskıyı kullanıyorsan o da erken yorar.

Benden iyi ya da denk takımlara karşı savunmada "Dengeli", hücumda "Hızlı Oyun Kur" kullanıyorum. Eğer istediğim skoru aldıysam, 75'ten sonra "Topa Sahil Ol" yapıp beklere "Ataklarda Geride Kal" talimatı veriyorum.

Yorgunluk faktörünü gözden geçirin siz bence. Her zaman top çevirme işe yaramayabilir.
  • Bu hafta wl de hep ucuz kötü takımlar denk geldi, yarıdan fazlasını yenildim full press oynuyorlar topu uzaklaştıramadım gitti yorulmada yok, genelde 20 ye yakın kazanırdım iyi takımlara, heralde iyi oyuncular ucuz takımlarla oynuyorlar, iyi takımı olanlar ticarette iyi oyunda kötüler, iyi takımı olupda böyle full press yapana denk gelmedim ben bir acayip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 takas oyuncusu verip jumbo nadir oyuncu paketini açtım, çıkan en iyi isim 82 Pavlenka
  • Sol taraf için Coutinho - Live Filipe Luis (87) mi yoksa Alex Sandro (86) - 87 Future Star Kluivert mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Belki yazılmıştır ama futswap kartlarınız duruyorsa otw promes'i es geçmeyin. 6 futswap kartına otw promes daha yeni 85 oldu motm alıp. Haftaya da if alabilir. Şu an fut swap tekliflerinden alınabilecek en mantıklı kart olabilir kendisi.

4 kartınız varsa üzülmeyin bu hafta squad battle 1 tane veriyor 1 tane de ay sonuna kadar sbc gelecektir.
    Hocam squad battle ile sbc yaptım bilmeden 3 tane daha futbolcu gelmis. Toplam 5 tane. Altıncıyı nerden nasıl temin ederim 3 gün icinde?

• Bu paketlerden neden birşey çıkmıyor her hafta ödüllerden en az 10 paket açıyorum hiçmi birşey çıkmaz neden oynuyoz deli gibi bu oyunu sırf oaketlerden birşeyler gelsin diye kadroyu güçlendirelim diye ama yok sanki adamlar bizi bir listeye atmış bunlara düşük oyıncu çıkacak bazılarınıda başka listeye atmış bunlarada iyi oyıncular çıkacak diyor şikayet edecek biyer varsa edelim mail atalım

• cilekci kullanıcısına yanıt
    Valla başka gelmez sbc diye düşünüyorum ama siz yine de tutun son dakikaya kadar elinizde. Belki bir güzellik yaparlar (sanmıyorum ama)
  • Beyler bildiğiniz gibi lunar new year geliyor (çin yeni yılı /5 şubat). Geçen sene köpek yılı olduğu için ambleminde köpek olan takımların oyuncularıyla sbc görevleri gelmişti.

Bu sene ise domuz yılı . Ambleminde domuz olan takımların futbolcularını 1'er 2'şer alıp yavaştan adapte olmak lazım. (Reddit'te gördüm ben de)

Domuz amblemli takım bulalım hadi diyeceğim de pek bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZekarBey

Bu hafta wl de hep ucuz kötü takımlar denk geldi, yarıdan fazlasını yenildim full press oynuyorlar topu uzaklaştıramadım gitti yorulmada yok, genelde 20 ye yakın kazanırdım iyi takımlara, heralde iyi oyuncular ucuz takımlarla oynuyorlar, iyi takımı olanlar ticarette iyi oyunda kötüler, iyi takımı olupda böyle full press yapana denk gelmedim ben bir acayip
    Ticarette iyi olan oyunda kötü değil. Bunu yapan oyun. Günümüzdeki futbolda 90 dakika pres yapabilen takım var mı ? Ancak oyunda 100 k lık takım 90 dakika pres yapabiliyor. Bu bana da oluyor bazen takımımda pres açık olmasa dahi müthiş bir pres var nasıl yapıyorum ben de bilmiyorum mesela benim kadrom 8 milyon değerinde rakibin değeri 15-20 milyon diyelim adam 2 pas yapamıyor hissediyorum oyunun bende olduğunu.

Ben zaten pes ettim Elite 2 olamayacaksam oynamanın bir anlamı yok benim için. Bu hafta WL oynamadım mesela canım çekti elim ayağım titredi ama savaşıyorum kararlıyım bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 28 Ocak 2019; 13:34:37 >

• ZekarBey Z kullanıcısına yanıt
    Ful pres oynayanlara direndigim kadar direniyorum yerden pas yerine mumkun oldukca havadan pas kullaniyorum dk 70 den sonra butun ortasahamı degistirip ful presi bende aciyorum o zaman nainggolan kante lerma 3 lusunun presine kolay kolay dayanamiyorlar ama oyun donup dolasıp momentuma geliyor sizden yanaysa 5 dk 3 gol atarsiniz degil ise o 5 dk 3 topunuz direkte patlar bir kontradan sacma sapan bir gol yersiniz sinir oldugunuzla kalirsiniz
    Ful pres oynayan takimlara karsi en sevdigim sey ise macin uzatmalara gitmesi 100.dk dan sonra oyun tamamiyle size geciyor sonra eglence baslasın

• khan_1903 kullanıcısına yanıt
    bende 5,5 k ya ajaxı yaptım 88 handanoviç çıktı paket işinde çok gariplikler var kaç yıldır çözemedim
  • erhanhty kullanıcısına yanıt
    hocam futta 600 maç yaptım wl rivals sbc sqb görevleri ne bok varsa yaptım sonuç en yüksek gelen adam 150k idi bence çok oynayana vermiyor oyun artık paranoyak oldum
  • ortayı hangi ikonla bağlamalıyım arkadaslar 530k civari param var hagi 85 mi nakata 88 mi almaliyim yada öneriniz ucuz ikon varmı ortayi bağlayabilmem için

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ticarette iyi olan oyunda kötü değil. Bunu yapan oyun. Günümüzdeki futbolda 90 dakika pres yapabilen takım var mı ? Ancak oyunda 100 k lık takım 90 dakika pres yapabiliyor. Bu bana da oluyor bazen takımımda pres açık olmasa dahi müthiş bir pres var nasıl yapıyorum ben de bilmiyorum mesela benim kadrom 8 milyon değerinde rakibin değeri 15-20 milyon diyelim adam 2 pas yapamıyor hissediyorum oyunun bende olduğunu.

Ben zaten pes ettim Elite 2 olamayacaksam oynamanın bir anlamı yok benim için. Bu hafta WL oynamadım mesela canım çekti elim ayağım titredi ama savaşıyorum kararlıyım bıraktım

Alıntıları Göster
    Gelecekten gelen edit : "Bırakamadı"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 28 Ocak 2019; 14:4:31 >

• Biliyorum oyun çıkalı 3 4 ay oldu, herkes kadrosunu falan kurdu da yeni başlayanlar için ayrı bir mod gibi bir şey yok mu? 3 4 gün önce tam anlamıyla başlayıp 82 ratingli bir premier lig kadrosu kurdum. Ama karşıma gelenlerin en düşük adamları 85 lik oluyor ve bir yerde kopuyor maç. Şu an division5 derece1deyim oyuna çok zaman ayırmayı düşünmüyorum haftalık ödülleri falan alayım yeter kafasındayım çünkü momentum diye bir gerçek var malumunuz. Neler önerirsiniz?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 
Sayfa: önceki 44634464446544664467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.