Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BuzParmak, aarda, akgun17, ZekarBey, DramaYoLLaRI Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 18 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
103.396
Cevap
557
Favori
3.618.451
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş
    760 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furandor

WL de ortalama 17-20 galibiyet alan ben .oyun çıktığından beri rivals de div 5 deyim .sistem sizi asla yukarı cikarmıyor aşağida indirmiyor .bunun sebebi nedir tam bir ust div olacaksiniz takimin duruyor ve uzaklasiyorsunuz sonra tekrar yukari asagi ..sistem bunu neden yapıyor ea'in bunda ki amacı nedir ? Diyorlar ya oyuncular sıkılmasında diye bir sistemimiz var .ulan boyle zaten sıkılıyor oyuncu m.rivals de hic bir amaci yok oyuncunun klasman yukselemeyecigini bildigi icin .
    Ben de 11'den beri div-1, div2 gelip giderdim. Sizin kadar iyi değilim ama sistemi ezbere bilen bir oyuncu olarak iki senedir div 4'ten yukarı çıkamıyorum.. Bunu duyunca rahatladım. Bir ara bornz oyuncuları yedeğe alıyorduk, momentumdan az etkilenelim diye.. İşe yarıyor mu acaba bu sene ?
    |
    |
    Son 3 ya da 2 swap kartı kaldı galiba. Squad battle da vermediler bu hafta. Yine cuma akşamı haftalık görevlere mi koyacaklar? Bilgisi olan var mı? Tek adam kaldı. Cumartesi günü şehir dışı yapacağım. 1 adam yüzünden kalmayalım jumbo nadir paketinden:)
    quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

yalnız değilsin ben gol attıktan sonra santrada rakibe kart görsem bile dalıyorum abi o anki momentum kırılıyor gibi geliyor bana yada psikolojimi bozdum gol artı kart yiyorum :)

Alıntıları Göster
    aynen var bu sneelerdir bilinen bir bug. faydalanabilen bazen ben oluyor, bazen rakibim..
    |
    |

Cavani Hat trick + asist

Mbappe Hat trick

Neymar 2 goal + 1 Asist

(Belki) Di Maria 2 asist

Seria A dan Zapata Hat trick

Onyekuru Hat trick

Alba 2 asist

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Alakası yok, benim yan hesap da en yüksek reytingli oyuncular 84'ü geçmiyor. Nereden baksan 50'ye yakın paket açtım gelen en iyi oyuncu 86'lık Naldo, Yani bunun hesapla filan ilgisi yok sadece şansla alakalı
    |
    |
    Finn Balor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Son 3 ya da 2 swap kartı kaldı galiba. Squad battle da vermediler bu hafta. Yine cuma akşamı haftalık görevlere mi koyacaklar? Bilgisi olan var mı? Tek adam kaldı. Cumartesi günü şehir dışı yapacağım. 1 adam yüzünden kalmayalım jumbo nadir paketinden:)
    11 görev çıktı şu anda 1 tane squad battles var 2 tane daha gelmesi lazım.

Oyun sattiklarim: ANIL007
  • Yarbay
    3659 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furandor

WL de ortalama 17-20 galibiyet alan ben .oyun çıktığından beri rivals de div 5 deyim .sistem sizi asla yukarı cikarmıyor aşağida indirmiyor .bunun sebebi nedir tam bir ust div olacaksiniz takimin duruyor ve uzaklasiyorsunuz sonra tekrar yukari asagi ..sistem bunu neden yapıyor ea'in bunda ki amacı nedir ? Diyorlar ya oyuncular sıkılmasında diye bir sistemimiz var .ulan boyle zaten sıkılıyor oyuncu m.rivals de hic bir amaci yok oyuncunun klasman yukselemeyecigini bildigi icin .
    Ben artik Rivalsi ciddiye almaktan vazgectim bende oyun ciktigindan beri 6 dan 5 e ciktim orda kaldim 1 kere 6 ya dustum hemen ciktim 5 te 200 yil kalacagim gibi.

Eski serilerde bende Div 1 e cikiyordum en kotu fifa serisinde en az 2 ye cikardim. WL de de maclarin yarisini kazaniyorum 30 da 16 fln yapiyorum (bir kere 30 mac tamamladim) yani cok iyi degilim ama yeni baslayan oynamayi bilmeyen biri de degilim.

Rivals tamamen momentum WL de yine guclu kadro ve yetenek is yapiyor 10 macin 8 inde en azindan. Rivalsta bigun 5 mac ustuste kazanip ertesi gun ustuste 5 maci kaybedebilirsin ayni klasmanda.
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Teğmen
    116 Mesaj

WL de çok üst düzey rakipler geliyor, rivalsta kendi klasmanından rakipler var. Kendim 5. klasmanda Rank 1 i rahat alıyorum, rivalsta az mağlubiyet alıyorum. Fakat WL de (ilk defa bu sene başladım) gümüş 1 ya da Altın 3 alıyorum ama çok sinir bozucu olduğundan dolayı 30 maçı tamamlamadan 25-28 maç oynuyorum. Benim için zor.

|
    |
    Czn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hocam bu kartlar totw olursa bunların normal değerleride mi artar. Yada bizim bu totw yi doğru tahmin etmememiz bize nasıl bir fayda sağlayabilir

|
    |
    rousteern kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hagiden daha iyi iconlar var ama ben Hagiyle oynamak istediğim için oynuyorum. Oyun sonuna kadar oynamayı düşünüyorum zaten sbc ile aldım. 500 maç yapmışımdır.

|
    |
    shngzm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

maksat konu olsun, maksat muhabbet olsun. Tahminin bi faydası yok. Sadece futbola olan ilgili ile alakalı. Bugüne kadar hangi tahminlerinin -genel anlamda- sana faydası oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rousteern -- 23 Ocak 2019; 13:15:7 >
    |
    |
    gigok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: rousteern

Bugün TOTW e PSG damga vurabilir, aşağıdaki oyuncular TOTW olabilir

Cavani Hat trick + asist

Mbappe Hat trick

Neymar 2 goal + 1 Asist

(Belki) Di Maria 2 asist

Onyekuru Hat trick

Alba 2 asist
    cavaniye gelir büyük ihtimal psgden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faithful Blood Day -- 23 Ocak 2019; 13:41:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hursit1903

11 görev çıktı şu anda 1 tane squad battles var 2 tane daha gelmesi lazım.

Alıntıları Göster
    1 kadro kurma görevi gelecek birde sanırım squat görevi tabi başka bir görevde olabilir squatta görünmüyor swap şuan.

Orijinalden alıntı: rousteern

Bugün TOTW e PSG damga vurabilir, aşağıdaki oyuncular TOTW olabilir

Cavani Hat trick + asist

Mbappe Hat trick

Neymar 2 goal + 1 Asist

(Belki) Di Maria 2 asist

Onyekuru Hat trick

Alba 2 asist
    Sadece Cavani gelir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: merttxcan

Oyun hayatımızı ele geçiriyor bizde uzerine düştükçe daha bi kafayi yiyoruz
    Her sene düşünüyorum bunu. 2020’yi almama kararı veridm ama kesin bi şey yapıp aklımı çelecekler

|
    |

Orijinalden alıntı: Johnny Knoxville.

bu kimya kartlarını hangi oyuncuya ne basacağımızı gösteren bir site var mı ? neye göre yapıyoruz
    Bu kartları oyuncunun eksiğine göre basıyoruz hocam, futbin'den bakabilirsin. Misal bir forvetin değerleri olması gereken değerlerdedir ama balance çok düşüktür, buna göre doğru olan kart basılır. Futbin'de herhangi bir oyuncuyu seçip sağ köşedeki kimya kartlarına basıp oyuncunun değerlerindeki değişimleri görebilirsin.
    |
    |

Bu haftaki gorevleride yapinca bende 12 tane oldu. 1 tene squatta gozukuyor. 1 tanede kadro kurma gorevi gelir. Toplam 14 tane olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetps2016 -- 23 Ocak 2019; 14:41:5 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör yunuscan86 , hursit1903
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.