Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ahmtulsnn Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 44494450445144524453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    If lindelof sanchez'den çok çok iyi. Kesici kimya kartıyla kullanıyorum. Bir inform daha alırsa güzel olur.
  • Kış yükseltlemeri oyuncuların ligde göstermiş olduğu performansa göremi gelecek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SRHTG kullanıcısına yanıt
    Hiç mantıklı değil.

Yaptım oradan biliyorum. 60 ta değil 10 katı falan.

1 tane future oyuncusu gelmedi. Future stars sbclerinden herhangi 1-2'sine yetebilecek kadar oyuncu birikti ama. Ortalama maliyet 6-7k şu an. 10 tane yaparsın. Şans varsa walkout gelir ama dalga geçer gibi 1 tane 82 1 de 81'lik attığı çok paket denk geldi.
  • seçimlerden caliguiri ve arias çektim bu hafta da :D normal oyunculardan da pique, barzagli gibi sbc elemanları çıktı :D iki hafta gümüş 1 bitirmiştim kante, kroos falan vermişti :D

• division rivals'ta 1. olursanız kesinlikle paket açın. 2 haftadır birinci oluyorum ve çıkan oyuncular şöyle

geçen hafta :

sergio ramos
    salah

bu hafta :

koscienly if
    Courtois

sabah da telefonda squad battles'ın gold 2 açtım. 30k'lık adını hatırlamadığım bir if geldi
  • So campella oynamistim tank gibi evet ama cok basit hatalar yapiyordu dayanamadim aldim.ferdinandi bakalim.kadronun hakkini verebilecekmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

60k var kenarda hepsiyle 81+ sbc yapmak ne kadar mantıklı ?
    Onun yerine 150 den silver toplayıp yükseltme yapabilirsin totalde 1.65k harcayıp 12 ffs oyuncusundan birini çıkarma şansın var.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• arkadaşlar inform Ben Yedder i Cam olarak kullananlar var mı? Memnunmusunuz alınır mı?

• merttxcan kullanıcısına yanıt
    O Rabiot’tan Allah aşkına kurtul... Odun gibi odun...

• Güncellemeden sonra oyun öldü haberiniz olsun, berbat bir bağlantım var zaten şimdi park the bus ile uğraş, ayrıca rakipler tüm topları kapıyor istisnasız bunu squad battle en zor seçimi bile yapamıyor.
  • Div 4 de 1780 lere kadar çıktıktan sonra arka arkaya yenilgilerle div 5 e 1300 lere düştüm ayni takimla oynuyorum. Bu durumu yasayan var mi ? Ne yapmali ? Her zaman kazanamam bunu anlıyorum ama div3 görebilecekken div5 e düşüp mac kazanamama durumunu anlayamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 3 0 öndeyim 80.dk mac 4 3 bitti 10 dk 4 gol nasıl oluyor biri anlatsın allah aşkına. Kırıcam lanet olası ps i yakinda

• quote:

Orijinalden alıntı: OrkunSahin

Beyler 3 0 öndeyim 80.dk mac 4 3 bitti 10 dk 4 gol nasıl oluyor biri anlatsın allah aşkına. Kırıcam lanet olası ps i yakinda
    Değil 10 dakika ilk 10 dakika öne geçip 80 dakika da 4:3 yenik duruma düşüyorsan bile senin hatan. Pas yapacaksın kardeşim oyunun kuralı neyse ona göre oynayacaksın yada Mourinho otobüsü çekeceksin çünkü bu oyun futbol oyunu kurallar neyse ona göre oynayacaksın. Futbolda topu rakipten kapmak diye bir şey de var pas yaptığınız için ayıp günah diye bir şey yok.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    80 dk pas yapmadan mi oynuyorum demişim ben istersen bir oku güzel kardeşim. Fifa 93 den beri oynuyorum ben bu oyunu kusura bakma ama yaş olarak senden baya büyüğüm sevgili kardeşim dolayısıyla futbol nedir onu da biliyorum. Tarihte 10 dk da 4 gol atılmış mac sanirim 5 i geçmez.. Burda demek istediğim 80 dk oynayamayan rakip son 10 dk da 4 gol atıyor ve ben müdahale bile edemiyorum. Pas yapmayı da defans yapmayı da biliyorum keşke bilmeden yazmak yerine okuyup yazsaydın. Sevgilerimle

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

O Rabiot’tan Allah aşkına kurtul... Odun gibi odun...
    hocam nasıl kurtulabilirim 200k var elimde nasıl değerlendirebiliriz o bölgede

• quote:

Orijinalden alıntı: OrkunSahin

80 dk pas yapmadan mi oynuyorum demişim ben istersen bir oku güzel kardeşim. Fifa 93 den beri oynuyorum ben bu oyunu kusura bakma ama yaş olarak senden baya büyüğüm sevgili kardeşim dolayısıyla futbol nedir onu da biliyorum. Tarihte 10 dk da 4 gol atılmış mac sanirim 5 i geçmez.. Burda demek istediğim 80 dk oynayamayan rakip son 10 dk da 4 gol atıyor ve ben müdahale bile edemiyorum. Pas yapmayı da defans yapmayı da biliyorum keşke bilmeden yazmak yerine okuyup yazsaydın. Sevgilerimle
    O cok iyi biliyor oyunu aman diyeyim o arkadas gibi oynayamayiz biz. Squad battle oynayip efsane defans yapiyor kendisi

Pas bile yaptirmiyor oyun o zaman yapilacak tek sey var. R1 ile kanattan adam cagirip paslasip yine kaciracaksin sonra geriye doneceksin enine degil dikine pas yapip top cevir ya da sag bekten sol beke sisireceksin. Cdm ile paslasirsan top kaptiriliyor %90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Ocak 2019; 20:36:49 >

• Teşekkürler dostum deneyeceğim.

• İki gündür fut future star challange iyi ödül veriyor. Lewandosski verdi bugün de.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Bu fut takas oyuncuları ne işe yarar diye küfür ede ede kızarken nadir mega paket görevimi yapayım boşu boşuna durmasınlar dedim. Bu arada geleceğin yıldızlarını da saydırıyordum oyunun içine ettiler diye paket açtım bu çıktı. Önümüzdeki 3 yıl paketlerden bir şey beklemiyorum artık

Bu arada bu oyuncunun fiyatı yükselirmi düşer mi satıp geçeceğim.

• Bugün güzel geçiyor. İnşaallah sizlere daha iyileri gelir.

• 
Sayfa: önceki 44494450445144524453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.