Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı
103.374
Cevap
556
Favori
3.617.160
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) [YÖNETİM'DEN NOT: COINS SATIŞI YASAK]
Giriş

Orijinalden alıntı: insane1907

ne zaman bu kış güncellemesi? bu haftasonuna almam lazım.. weekend için..

Alıntıları Göster
    şubatta 31 ocakta transferler bitsin sonra geliyor.

Başka olabilecek potansiyel oyuncu tahmininiz var mı peki? Sayıcam şimdi mbappeyi 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet002

Başka olabilecek potansiyel oyuncu tahmininiz var mı peki? Sayıcam şimdi mbappeyi 😅
    ligde statslarına bak oyuncuların istatistik kasanların değeri artacak ben buraya yazmıştım ta bata oldu sanırım belki 5-6 sayfa öncedir şimdi bakamam zamanım yok
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

şubatta 31 ocakta transferler bitsin sonra geliyor.

Alıntıları Göster

benim için çok geç.. bu durumda zarar edicez sanırım ama alıcam mecbur.. beklesek 80-90k kar edecektik.. kısmet..
    |
    |

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

lig sbc si hocam süresiz yani

edit:300kya kadar çıkmış.acele etmeden yapın bence hype i geçsin düşer fiyatlar

Alıntıları Göster
    Tamam hocam sagolasin ben elime gecen yada kadromda bulunun oyuncularla yapmaya baslarim bu aksamdan.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    3944 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Arkadaslar Premier lig yedek kadromda normal vardy kullaniyorum memnunum ikinci kadroya gore. BPL Vardy gorevini yapmak istesem asagi yukari kaca patlar ? Vardy ve Auba tarzi forvetler bana cok uygun cok etkili Lukaku hayal kirikligi sakin almayin asla aguero tarzi kisa santrafor sevmiyorum cunku hem kafa golu hemde kaleci degajiyla hemen hemen tum toplara vurup kanada atarim o konuda iyiyim.
    Burdan bakabilirsin platformuna göre ne kadara yapıldığını ve diğer oyuncuların yaptığı kadroları görebilirsin. Şuan yapmak uygun değil çünkü herkes saldırıyor 1 hafta kadar bekle ondan sonra yaparsın

300Kdan fazla tutuyor şuan ama paketlerden iyi oyuncular çıkabilir.

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/323
    |
    |
    Swap Delals görevi için Akşam saat 11 de online arkadaşlık maçı yapacak varsa oynayabiliriz.
    PS ID: cssahin
    |
    |

@Victory Hocam, sinirsizmis bekleyebilirim tabi zaten 2. premier lig icin dusunuyorum.

@thecaliph Hocam bana dediysen zaten pogba ve kante den olusuyor birinci kadromun orta 2 lisi. Vardy premier lig 2. kadrom icin uygun cunku Auba ve Vardy disinda striker larla basarili olamadim PL de ben, kaldi ki NIF Vardy bile 2. kadro icim isimi goruyor. Ama genel olarak sana katiliyorum flaschback ler vs hic yapmadim yapmamda, ikonlara zaten benim gibi oyuncularin parasi yetmez ki onlarin bile cogunlugu vasat 2-3 disinda.
    |
    |
    Bahsedilenler: TheCaliph_ , Vict0ry
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    25164 Mesaj
    quote:

@Victory Hocam, sinirsizmis bekleyebilirim tabi zaten 2. premier lig icin dusunuyorum.

@thecaliph Hocam bana dediysen zaten pogba ve kante den olusuyor birinci kadromun orta 2 lisi. Vardy premier lig 2. kadrom icin uygun cunku Auba ve Vardy disinda striker larla basarili olamadim PL de ben, kaldi ki NIF Vardy bile 2. kadro icim isimi goruyor. Ama genel olarak sana katiliyorum flaschback ler vs hic yapmadim yapmamda, ikonlara zaten benim gibi oyuncularin parasi yetmez ki onlarin bile cogunlugu vasat 2-3 disinda.
    Squad Fitnesslar 2-3 haftadır 800 coins hadi taş çatlasın 1500 coins olsun zaten 2 maçta çıkarıyorsun bunu. 2.Kadro kurmak yerine ilk kadroyu güçlendirip oynamak daha mantıklı bana kalırsa yine de kendiniz bilirsiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yav saçma sapan oyunculara para harcayacağınıza şu oyunda iyi olan adamlardan yararlansanıza. Kante Pogba alın satılmayan adama 300-500 vereceğinize.
    Bu Adam'ı dinleyin..
    |
    |
    quote:

Squad Fitnesslar 2-3 haftadır 800 coins hadi taş çatlasın 1500 coins olsun zaten 2 maçta çıkarıyorsun bunu. 2.Kadro kurmak yerine ilk kadroyu güçlendirip oynamak daha mantıklı bana kalırsa yine de kendiniz bilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Valla hocam ben tek guclu kadroyla oynasam bile belki 1-2 galibiyet fazla alirim en fazla WL de cok derece derdim yok sizleri biliyorum 20 ustu yapanlarsiniz.O konuda farkli dusunmemiz normal.
  • Yarbay
    25164 Mesaj
    quote:

Valla hocam ben tek guclu kadroyla oynasam bile belki 1-2 galibiyet fazla alirim en fazla WL de cok derece derdim yok sizleri biliyorum 20 ustu yapanlarsiniz.O konuda farkli dusunmemiz normal.

Alıntıları Göster
    Şöyle düşün ama 14 galibiyet alıp bırakıyorsun mesela bunu 20 maçta yapmak var 25 maçta yapmak var. Neden daha fazla maç oynayasın ki ? Bir de yeneceğin maçı sırf kötü kadro ile oynadın diye kaybetmek sinir bozuyor bence. Sizi bilemem tabi ben geçen sene 1 ay 2 kadro ile oynadım hep kötü adamlar yedek kadroya geldi ama yenildim. Zaten eli ayağı düzgün yedek kadro 100 k falan o paraya 120 tane squadd fitness alınır
    Bir konudaki pişmanlığımı buradan yazayım da, benzer şekilde bilgisi olmayan arkadaşlar varsa bilgilensin :)

1 ay kadar önce Fifa 19'u almıştım. Oyuna ortasından başladığım için birçok kişiye göre kadro olarak dezavantajlı olacaktım. Bu açığı kapatmak için bayağı bi SBC yaptım. Şansıma bu SBC lerden 2 tane ikon çıktı ( Rui Costa ve Laudrup) Ayrıca 87 lik Felipe Anderson'da paketlerden çıkmıştı

Bu oyuncuları satıp yaklaşık 1,2 milyon değerinde bir kadro kurmuştum. Kadromda forvet hariç diğer oyuncular gayet iyiydi. (Kante, Pogba, KDB, Varane, Van Dijk vs) Ancak forvete para kalmamıştı.

Forveti de almaya niyetlendiğim dönemde TOTY haftası oldu. Hazır şansım yaver gidiyorken belki bir TOTY çıkar da, o zaman çok sağlam bir forvet hattı da kurabilirim diye düşündüm. Yapılabilecek elle tutulur pek SBC kalmadığı için oyuncu satıp paket açayım dedim. Önce Pogba gitti. Gelen parayla birçok paket açtım ama geçen hafta paket şansları iyice düşmüştü. Birşey çıkmadı doğal olarak.

Biraz da hırs yapıp, yavaş yavaş tüm takımı satıp gelen coinslerle paket açmaya devam ettim. Tabi gene bir şey gelmedi. Gelenleri de yükseltme SBC lerinde kullandım. Onlardan da birşey gelmeyince takımım erimeye başladı. Artık yeni ne yapacak SBC ne de paket açacak coins kalmıştı.

Gittim ve yaklaşık 1.000 TL tutarında fifa points aldım. Sırf TOTY haftasını kaçırmadan biraz daha paket açabileyim ve içinden belki bir tane de olsa TOTY kartı çıkar diye. Tahmin edeceğiniz üzere onlardan da çöpten başka birşey çıkmadı.

Sonunda niyeti bozdum ve oyunu silecektim. Silmeden önce takımı sileyim dedim. Silme alanına girdiğimde 5 kere takımı silip yeniden sıfırdan başlama ihtimalim olduğunu gördüm Böyle sıfırdan takım oluşturup tüm SBC leri tekrar yapabileceğimi bilsem o 1.000 TL yi hayatta harcamazdım. En kötü yeni takım kurup TOTY haftası eski paketleri sıfırdan tekrar açardım.

Cümlenin girişinde de belirttiğim gibi, benim gibi bu konudan haberdar olmayanlar varsa umarım yardımcı olur
    |
    |

https://www.futbin.com/19/players?page=1&player_rating=83-83&version=gold_rare&sort=ps_price&order=asc

Bu listede 83 reytingli oyuncuların fiyata göre düşükten yükseğe sıralaması var. Yarın ödül saatlerinde buradaki fiyatlara bakın. KALECİLER HARİÇ, diğerlerini teklifle ucuza almaya çalışın. Örneğin futbinde fiyatı 1300 görünen bir oyuncuyu 900-1000 civarına teklifle almaya çalışın, 1300-1400 hemen al fiyatı ile listeleyin.

Örneğin; şuan fiyatı 1200 görünen Balotelli'yi (veya kendi belirlediğiniz bir oyuncuyu) hedef alın. Maksimum 850 teklif fiyatlıları gösterecek şekilde aramanızı filtreleyin. Sonra onlarcasına 850-900 gibi teklif yapın. İllaki bir kaç tanesini kazanırsınız. Kazandıklarınızı da 1200-1300 hemen al fiyatı ile anında listeleyin ki hızlıca satılsın ve paranızı uzun süre bağlamamış olun. Tekrar ediyorum, KALECİLER HARİÇ.

Bunu 2 saat boyunca farklı oyuncular ile tekrarlayın. Fiyatların yükselmeye başladığını farkettiğinizde bırakın. Genelde saat 14.00'ten sonra fiyatlar normale döner, kâr bırakmaz.
    |
    |
    mokko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şöyle düşün ama 14 galibiyet alıp bırakıyorsun mesela bunu 20 maçta yapmak var 25 maçta yapmak var. Neden daha fazla maç oynayasın ki ? Bir de yeneceğin maçı sırf kötü kadro ile oynadın diye kaybetmek sinir bozuyor bence. Sizi bilemem tabi ben geçen sene 1 ay 2 kadro ile oynadım hep kötü adamlar yedek kadroya geldi ama yenildim. Zaten eli ayağı düzgün yedek kadro 100 k falan o paraya 120 tane squadd fitness alınır

Alıntıları Göster
    Yok parasinda degilim zaten klupte 100 e yakin squad fitness karti birikmis satiyorum bazen bazen unutuyorum bile satmayi. Bide ben hayatimda bir kere 30 mac bitirdim 2 hafta once 16 yapabildim. 30 macida tamamlamiyorum zaten ama yine bi bos vakit bulursam bu sefer tam seviyemi goreyim diye dediginizi yaparim en guclu kadroyla 30 mac yapsam ne olur bakariz.

Bu arada yeri gelmisken soyliym ara ara yazdiginiz tavsiyeleri okuyup bende yararlaniyorum ozellikle teknik ve oynanis acisindan tesekkur ederim kendi adima.
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Sizce messi ve mbappeyi satıp if mbappe alayım mı? Mbappenin fiyatının düşeceğini varsayarak böyle düşünüyorum. Yapmalı mıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    811 Mesaj
    Bpl lig sbcsinde 4 tane takım görevi kaldı. Şu 2 kere gelen lig yükseltme görevleri baya işimi gördü. Amacım paket açmak inşallah uzun süredir uğraştığıma değerde güzel birşeyler çıkar.

Youtube Kanalıma Hepinizi Bekliyorum :https://www.youtube.com/c/SefalıOyunlar
  • Er
    10 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1.5m coinsim var kadro önerisi yapabilir misiniz bana rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yapmış olduğunuz 16 SBC den en yüksek kaç reytinli oyuncu çıktı peki hocam ?
    |
    |
    promedyumx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.