Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ismailzumbul , ismailzumbul , ikoylmz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
172.655
Cevap
785
Favori
6.099.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 44014402440344044405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam mevcut kulubume.nasilmulasacagim o halde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Hayir hocam.zaten mevcut bir fut kulubum var ama mobilde bu kulube ulasamiyorum sorun orada.

Ps4 deki heaabimda bunu gosteriyor.ama.mailimden baglanamiyorum nasil.yapacagimida bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Login another User de,kullandığın mail ve şifre ile gir

Yeni hesabında kulüp oluşturmadıysan mobil kapalı olur

Eski kulübünü silip aynı maili verdiysen onu bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Login another User de,kullandığın mail ve şifre ile gir

Yeni hesabında kulüp oluşturmadıysan mobil kapalı olur

Eski kulübünü silip aynı maili verdiysen onu bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Hocam.aslinda olay karışık. Size attıgım resimdeki hesap bilgisi 2016 ya alt. Ben o zaman ps4 yoktu ve fifa 16yı pcde oynamiatim originle hesap olusturup fifayi oynuyordum rahatca. Fifa 17 es gectim oynamadim. Sonra ps4 aldim fifa 18 de aldim ve futa bu hesap bilgileri ile girdim devam etti. Ousturudum takim ise kurulumu ocak 2018 gostmekte. Yani tamda ps4u ve fifa 18i aldigim.zamani. suanki fifa 19dada onlne ayarlardan hesap bilgilerine girdigimde bu hesabi gosteriyor. Sorun benden kaynaklimi anlamadim.mobildende bu yukaridaki kimlik ve sifremle baglanamiyorum. Ya da sifremi hatirlamiyorum bilemedim magdurum :(

• Haftalik gorevdeki dostluk macini yapmak istteyen varsa pm atsin

• Arkadaşlar daha önceki yillarda if kartları çikarırken sadece hafta sonu oynanam maçlar dikkate alınıyordu tabi bu söylediğim fifa 12 den aklımda kalan. Şuan durum nedir?

Şunun için soruyorum bu yil en sevdiğim kartlardan biri Gabriel jesus, City nin Wolwes la maçı var ilk yarı bitti Jesus un 2 golü var.

Hani if çıkma ihtimali yoksa boşuna heyecanlanmayayım

• Hesabımı satmayı düşünüyorum.Takımın değeri 5-6m. Rui costa, Kante, dembele satılamaz. Biliyorsunuzdur ama yine diğer malum satılamazları da belirteyim Dani Alves flashback, Ibrahimovic flashback, Kroos CL, Koke Scream. Tekliflerinizi pm yoluyla iletebilirsiniz.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Yok mu haftalik gorev icin dostluk sezonu oynayacak birisi?

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    bende birisini arıyorum kardesim yapacak nasıl yapacaz?
  • ps4 haftalık görev için maç yapılır. kullanıcı adını pm ile atan arkadaşla yarın yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ns Glow

Arkadaşlar daha önceki yillarda if kartları çikarırken sadece hafta sonu oynanam maçlar dikkate alınıyordu tabi bu söylediğim fifa 12 den aklımda kalan. Şuan durum nedir?

Şunun için soruyorum bu yil en sevdiğim kartlardan biri Gabriel jesus, City nin Wolwes la maçı var ilk yarı bitti Jesus un 2 golü var.

2 gol 1 asist veya hat trick gelirse gelebilir if
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ns Glow

Arkadaşlar daha önceki yillarda if kartları çikarırken sadece hafta sonu oynanam maçlar dikkate alınıyordu tabi bu söylediğim fifa 12 den aklımda kalan. Şuan durum nedir?

Pazartesi maçından if gelmez hocam.
  • best ile figo sbc sini yapacak arkadaşlar bu oyuncuyu önce nerede kullanacaksınız o önemli sağ kanatta yada sağ kanat cam da kullanacaksanız gerek yok yapmanıza if mbappe yada düzü alın işinizi görür ama merkez cam kullanacaksanız figo güzel iş yapar orada baya st kullanacaksanız figo yine iş yapar ama best kadar değil ben prime figo kullandım şuandada sbc besti kullanıyorum st olarak kesinlikle best çok daha iyi eğer st kullanacaksanız düşünmeden yapın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

best ile figo sbc sini yapacak arkadaşlar bu oyuncuyu önce nerede kullanacaksınız o önemli sağ kanatta yada sağ kanat cam da kullanacaksanız gerek yok yapmanıza if mbappe yada düzü alın işinizi görür ama merkez cam kullanacaksanız figo güzel iş yapar orada baya st kullanacaksanız figo yine iş yapar ama best kadar değil ben prime figo kullandım şuandada sbc besti kullanıyorum st olarak kesinlikle best çok daha iyi eğer st kullanacaksanız düşünmeden yapın derim
    Hocam Figo kullanmıştım. Kafa topu ve fizik olarak okey ama Best kadar efektif değil. Messi gibi ama sanki daha farklı tipte bir oyuncu, düz koşuyor ama dönüşleri süper. CAM olarak verim aldım ama en çok LCAM oynarken keyif almıştım. Maç yapmak isterseniz okaypaladium psn.

• Drira D kullanıcısına yanıt
    Ben yapabilirim. Akşam geç açıyorum. Haberleşiriz. Ekliyorum.
    PSN ID: cssahin
  • Takımımda gollerin genelde kanatlardaki oyuncular ve cam de bulunan kdb den geldiği için, elimdede satılamaz ucl live cavani olduğundan takımda bir değişiklik yapmayı düşünüyorum.

İf auba ve sif mahrez’i satıp if mbappe almaya niyetim var.

Sizce sif mahrezden if mbappeye gecmek oyun anlamında sınıf atlatır mı?

Mahrez mid-mid / zayıf ayak 4 - yetenek 5

Mbappe high-med / zayıf ayak4 - yetenek 5

Kullandığım kadro ve gecmeyi düşündüğüm kadro aşağıdaki gibi. 4231-2 oynanacak.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 15 Ocak 2019; 8:54:46 >

• Fut girişinde Başlangıç diye bir etkinlik görünüyor 3 gün sonra. Nedir bilen var mı?
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

arkadaşlar neden böyle oldu sizce? her şeyi tam yaptım, 1 kimyayı nereden kısıyor acaba

hallettim tamamdır (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josrdr -- 15 Ocak 2019; 10:15:55 >
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    Blaize kullanıcısına yanıt
    @kerrjo1 Valla aynıyız hocam. Bitirdi beni bu paket aşkı

@Blaize Kış yükseltmeleri olabilir ama emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 15 Ocak 2019; 10:21:52 >
  • Hocam loyalty muhabbeti var. Bu oyunculardan birini takımında 10 maç oynatırsan kimyası 10 olacaktır.
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    Abudan cavaniye gecilmez hocam attan inip essege binmek gibi olur

• 
Sayfa: önceki 44014402440344044405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.