Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.098.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 44004401440244034404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrJuL

Arkadaşlar Haftasonu turnuvasını 15 galibiyetle bitirdim ilk kez katıldım ama ödüller yüklenmedi neden acaba nereye başvurmam gerekir ne yapmalıyım?
    perşembe 11 de gelir.
  • MrJuL M kullanıcısına yanıt
    Ödüller perşembe günü gelir hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Arkadaslar cok rica ediyorum futr apps mobil girisi nasil oluyor napicaz defalarfa deniyorum olmuyor bana bilrn arkadaslar.lutfen yardimci olsun. Sifre yeniledim kayot yaptim ama bu hatayi veriyo deliricem.

Fut 19un acikmi olmasi lazim. Buradan giris yapabilmek icin ? Eger ogleyse bu mobil olayini kullanmanin ne mantigi kaliyorki sacma degil.mi ? Yardimm hellpppl
    Coins falan aktardıysan el fatiha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emin miyiz bayern münihli topçular toplanabilir.85 ya da 84 rating ister
  • quote:

Arkadaslar cok rica ediyorum futr apps mobil girisi nasil oluyor napicaz defalarfa deniyorum olmuyor bana bilrn arkadaslar.lutfen yardimci olsun. Sifre yeniledim kayot yaptim ama bu hatayi veriyo deliricem.

Fut 19un acikmi olmasi lazim. Buradan giris yapabilmek icin ? Eger ogleyse bu mobil olayini kullanmanin ne mantigi kaliyorki sacma degil.mi ? Yardimm hellpppl
    fut hesabinin oldugu ea hesabini giriyorsun dogru mu?

yukaridaki ayarlar isaretine tikla ordan ea sport hesabini gir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: first9

fut hesabinin oldugu ea hesabini giriyorsun dogru mu?

yukaridaki ayarlar isaretine tikla ordan ea sport hesabini gir

Alıntıları Göster
    Yok hocam.yeni bir hesap actim ondada bu uyariyi veriyor. Fut 19 hesabim degil. Ama.bana buradna birisi demistinayri heaap.acip gir.elisin diye. Dednedim.olmadi ne yaomaliyim ?

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt
    Hic kullanamadimki ne coinsi keske.acabilsem 😀😀

• Cidden oyun insanı coins harcamaya zorluyor gibi hissediyorum bazen. Son paketimi açıyordum, zaten 21:00 olduğunda bitecek etkinlik. Paketten if Lindelof geldi ve bende zaten satılamayan var. Discard etmeye gönlüm razı olmadı, gittim Casillas görevinde 83’lük kadroyla beraber kullandım. Oradan gelen Mega paketten de 79’luk kartlar geldi. Paket aşkı bitirdi beni

• Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Benim için ultimate team'in özelliği nedir diye soracak olursan.

Fifa 19 çıkmış satın al.

Bronz Paket aç-Silver Upgrade yap.
    Silver oyuncularla-Gold Upgrade yap.
    Gold oyuncularla-Rare Gold Upgrade yap.
    Paket aç-Gold Upgrade Yap-Tekrar Paket Aç.

Fifa 20 çıkmış satın al.

.
    .
    .

• Figo mu daha iyi yoksa Best mi? Best M/M sıkıntı yaratır mı?
  • SePHiRoTHBJK S kullanıcısına yanıt
    hocam oyle rastgele ea hesabi acmissan gormez heralde, sonucta nerden bilsin senin psn hesabinda fut bilgilerini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hic kullanamadimki ne coinsi keske.acabilsem 😀😀
    Önce ps4'ten girip kulüp oluşturdun mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoo hocam dedikodu ınstagramda dolaşıyor çok istek de var keşke gelse fifa hayat bulur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • La liga yatırıma devam Götze ifleri 20 den almıştım bugün en az 30 kdan sattım hepsini.Sonra bir oyuncuya yanlış fiyat teklifi yaptım ettiğim kardan biraz zarar ettim moralim bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

dedikodular arttı
    mbappenin kalemini kırıcak tek kart o yıllarda robbebin sağ açıkta verdiği hazz unutulmaz bu şekil sbc si gelsin 1,5-2 m tutar hmn yaıplır
    Bende bunu bekliyorum.Birde huntelaar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Ocak 2019; 22:12:0 >

• çok kişi istiyor cook 2 m veririm valla fifa 15-16 daki robbene her ihtimal bi robben tutuyorum ben kenarda direk ucar robbenler bu arada figo çöp yapmayın 88 lik mbappe kralll orda. 700 k cık ingiltere ligi olsa 1.5 m eder 88 lik mbappe alın yükselcekte kesin gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 14 Ocak 2019; 22:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_TURK

dedikodular arttı
    mbappenin kalemini kırıcak tek kart o yıllarda robbebin sağ açıkta verdiği hazz unutulmaz bu şekil sbc si gelsin 1,5-2 m tutar hmn yaıplır
    öfff böyle gelse yok eder valla

• diyorumya fifanın şekli değişir hayat bulur robbenin sol ayağıyla
    keşke gelse be gözümü kırmam bu karta basarım

• Arkadaşlar 88 Aubameyang dan memnun musunuz? PL kadromda grizman ile oynuyorum fena sayılmaz ama 88 Aubameyang veya 86 Son düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Önce ps4'ten girip kulüp oluşturdun mu?

Alıntıları Göster
    Hayir hocam.zaten mevcut bir fut kulubum var ama mobilde bu kulube ulasamiyorum sorun orada.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ps4 deki heaabimda bunu gosteriyor.ama.mailimden baglanamiyorum nasil.yapacagimida bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 44004401440244034404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.