Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41474148414941504151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15k lık jumbo packten sergio ramos geldi.Oyun ilk defa yüzüme güldü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bugün meksikalı yayıncı çıldırdı. 200k points yükledi nerdeyse art arda 3 kere batshuayi geldi ultimate pack'Ten. Hızlı sat yapıyor tekrar geliyor-3 kere tekrar etti böyle.

200k points.. 2000 point 100 lira desen nerdeyse 10k lira. Gerçi dolara bölersen 1.9-2k dolar ediyor. Bu kadar harcamaya da çıkarmıyorsa ikon tam sopalık bu EA.
    Bir şey giymiş sarı yağmurluk gibi, muzlu prezervatife dönmüş Meksika keçisi.
  • 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    şeytandan beter bunlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    kısmet ama inan buna bol bol dağıtsa pes gibi olur ve hiç havası kalmaz
    pes örneğini o yüzden verdim
    adam telden c ronaldo cekti ben black fridayde iki kere enbüyük paket aldımbildiğin çöp fena patladım icon sbc de gelmedi 😔
    bence squad modı ftnes yükseltmek için kullan askadtonu yedeğe cek dandik kadroyla squad oyna hem askadtonun ftnessı dolsun hemde squaddan gelenleri kullan sat vs
    ben öyle yapıyorum totalda çok kâr lı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Bugün meksikalı yayıncı çıldırdı. 200k points yükledi nerdeyse art arda 3 kere batshuayi geldi ultimate pack'Ten. Hızlı sat yapıyor tekrar geliyor-3 kere tekrar etti böyle.

200k points.. 2000 point 100 lira desen nerdeyse 10k lira. Gerçi dolara bölersen 1.9-2k dolar ediyor. Bu kadar harcamaya da çıkarmıyorsa ikon tam sopalık bu EA.
    Fifa 18 10.000 €'luk Fifa Point çıkan en iyi çıkan 3 tane bale.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

Arkadaşlar defans hattıma takviye yapmak istiyorum.
    Özellikle kullananlardan yorum bekliyorum, sizce hangisi ?

1)

2)
    Premier ligde seçenek çok la liga dar oyuncu seçimi olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

yıllardır bunu ben de düşünüyorum.Premier ligde kim varsa sanki bacakları fazladan açılıyor.İkili mücadelelerde top bırakmıyorlar Diego Costa ile Tot Batshuayi ile bile mücadele edemiyorum.

Almanya ilginden İspanya ilginden özel kadrolar geliyor karşıya Özel Reuslar suarezler reuslar havada uçuşuyor rahat sakin bir maç ama epl olunca çeresizliği hissediyorsun.
    Aynen hocam ben ilk 11 i kurdum simdi yedek 11 i kuruyorum kadroda maclara girecegim tamamlaninca. Karsima ne kadar ustun gelirse gelsin premier lig kadrosu gelmeyince icim rahatliyo mac basinda. Yenilsemde oyunumu sahaya yansitabiliyorum. Premier lig gelince cok abarti fiziki mudahaleler oluyor Aubameyang arkadan kosup faul yapmadan Koulibalye body slam yapip carpip yere firlatip hayvan gibi topu aliyo sonra donuyo gol atiyo. Gercek hayatta Kolubaly e auba arabayla bile carpamaz.Dunyada kimse o adami 2 li mucadelede faul yapmadan yikamaz.

• 10bin euro mu. Oha. Hahahah 3 tane daha if batshuayi açtı çıldırıyor yine

10-15 tane oldu herhalde bugün açtığı.
  • Bu arada premier lig defans hattı'nda van dijk-sanchez ikilisi yerine sanchez-if bailly veya van dijk-if bailly denenebilir. If bailly çok iyi. Fıyatı da uygun 120-140k. Bizim meksikalı bile bundan kullanıyor. Milyonlarım var ah ah maldini de yaparım ama bu adam bir başka dostum falan yaptı bugün
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Ramosa gölge eklersiniz bir de süper olur de marcosun 82 lik kartı efsane herkes çok övüyor ben de öyle düşünüyorum.

Benim de defansı düzeltmem lazım.O kadar la liga yükseltmesi yaptım keylor navas ile oblak çıktı sadece.Dünyanın paketi bomboş gitti rivals hafta sonu ilgi falan.Oyun tam bir sinir harbi.

İyi bir defans hattı kurun hocam ileriyi kontralarla falan yürütürsünüz bir süre
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Neymar i satip arka dörtlüyu
    Marcelo Ramos Varane De Marcos yapmayi düşünüyorum. Neymar in yerine onu tekrar alana kadar
    Coutinho, Willian ya da Sif F.Anderson koysam is yapar mi acaba

Ramos ileriye çok çıkıyor, defansif çalışma oranı kötü. Varane-Kimpembe ikilisi bence süper olur Ramos’a vereceğin o parayla Kimpembe’nin UCL Live kartı alırsın, efsane olur.

• İkinci bence. Van Dijk ağır kalıyor bazen.

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Ramos ileriye çok çıkıyor, defansif çalışma oranı kötü. Varane-Kimpembe ikilisi bence süper olur Ramos’a vereceğin o parayla Kimpembe’nin UCL Live kartı alırsın, efsane olur.

Alıntıları Göster
    Ramos ileri çıkma falan yok High Medium veya Medium Medium olunca kötü olmuyor defans oyuncusu orta sahada Medium Medium kötü ama defansta değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Ramos ileri çıkma falan yok High Medium veya Medium Medium olunca kötü olmuyor defans oyuncusu orta sahada Medium Medium kötü ama defansta değil.

Alıntıları Göster
    Valla kardeşim ben hep ileriden topluyordum ya şrfszi

Sende çıkmıyorsa ileri filan ne güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Valla kardeşim ben hep ileriden topluyordum ya şrfszi

Sende çıkmıyorsa ileri filan ne güzel

Alıntıları Göster
    Kendin Ramos kullanıyorsun adama Kimpambe al diyorsun dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Alıntıları Göster
    Nasıl yok hocam, kaç kere kontradan gol yedirdi bana.Rakip ceza sahası önünde paslaşıyorum bir bakmışım ramos ceza sahası yayına kadar gelmiş biraz daha utanmasa savunma arkası koşu yapacak.Hele kornerlerde ceza sahası dışında bekliyor çoğu zaman eğer rakip ayıkmaz yavaş kalırsa seçip içeri sokuyorum ayıkırsa cezalandırıyor.En sevdiğim oyuncuların başında gelir ama gel gör ki Fifa'da daha almayı düşünmüyorum Van dijk'e geçtim tertemiz oynuyorlar Varane ile.

• Bu da benim son kadro:

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ramos, De Gea, Walker ve Griezman karttan çıktı geçtiğimiz hafta. De Gea haftalık görevlerden gelen Mega Pack'den çıktı. Griezman Rivals satılamaz'dan. Ramos ve Walker'da satılamaz yükseltme kartlarından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Red Fox -- 27 Kasım 2018; 8:45:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Nasıl yok hocam, kaç kere kontradan gol yedirdi bana.Rakip ceza sahası önünde paslaşıyorum bir bakmışım ramos ceza sahası yayına kadar gelmiş biraz daha utanmasa savunma arkası koşu yapacak.Hele kornerlerde ceza sahası dışında bekliyor çoğu zaman eğer rakip ayıkmaz yavaş kalırsa seçip içeri sokuyorum ayıkırsa cezalandırıyor.En sevdiğim oyuncuların başında gelir ama gel gör ki Fifa'da daha almayı düşünmüyorum Van dijk'e geçtim tertemiz oynuyorlar Varane ile.

Alıntıları Göster
    eğer önünde oynayan CM'lere ileri çıkma komutu verirsen ramos'da çıkmaz. bende bir defa bile ortasahayı geçmedi.

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    Çşb veya Pşb gelir. Tekrarlanabilir totw ler bitmeden gelmeyecek sanırım çünkü piyasa çok yükseldi. Bu şartlarda kimse icon sbc yapmaz. Peşin daha ucuza alır. 83-84-85'lerin eski banda oturması lazım.
  • eprex123 kullanıcısına yanıt
    Perşembe günü akşamında satın wl öncesi %10-15 yükselir. Şu an tekrarlanabilir sbc ler var o yüzden piyasaya çok inform girişi oluyor. Çşb totw sbc si bitiminde fiyatlar yükselmeye başlar. Pşb akşamı tavan yapar.
  • 
Sayfa: önceki 41474148414941504151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.