Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38603861386238633864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mega rare paketten çöpler çıktı. Sb yi elite 1 bitirmek için harcadığım vakte yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu daha başlangıç

• Geçen sene fifa 18 i pas geçip bu sene 19 u demoda beğenip aldım. Beğenmesem bile futta ticaret yapma amaçlı yine alacaktım. Oyunun oynanışını bu sene beğendim ben yenildiğimde oluyor ancak şu ana kadar çıldırtan bir yenilgi ile karşılaşmadım rivals ve sb maçlarında. Tek sorunum kornerler, 3 korner 1 penaltı gibi olmuş bu sene. Kornerlere engel olabilirsem genel olarak oynanışı beğendim. Kornerlerdede kaleciyi kullanarak engel olunabiliyor sanırım ama çok uygulama fırsatı bulamadım. Futta yukarıdaki kadro ile oynuyorum şu an. İlk amacım ticaretti ama bu kadroyla inanılmaz keyif alarak oynuyorum. Bu haftaya kadar internet sorunları sebebiyle championsa giremedim fakat bu hafta hakkımı kullanacağım bakalım ne olacak. Kadrodaki oyuncular hakkında görüşlerimide sizlerlede paylaşayım istedim. Tavsiyelerinizide bekliyorum.

Oyun anlayışım genel olarak pas ve çalım üzerine kurulu kenarlardan gelip içeriye girerek payet ve bonaventura ile uzaktan şutlar veya ortadan balotelliyi fizik gücü ile top saklayıp arkaya adam kaçırarak oynuyorum 4-3-3(5) oynama sebebim bu aslında. Orta kafa bu sene çok ön planda ama yıllardır alışkanlık ben orta kafa oynayamıyorum. Hep kıanatlardan içeri girip ya şut ya da öldürücü pas deniyorum. Payet ve Bonaventura bu oyun tarzı için acayip kartlar olmuşlar uzaktan yakından her türlü şutları tehlike oluyor ve pasörlükleri çok iyi. Balotelli ise benim senelerdir değişmeyen forvetlerim arasında bu senede yanıltmadı beni çok güçlü ve şutları çok iyi if kartını bekliyorum umarım takımda şans bulur ve goller atar.

Ancak 1 oyuncu var ki benim değişilmezim oldu. Sağ bek Lala 81 overall fakat en az 90 lık oynuyor. İnanılmaz bir sağ bek. Fiyatıda neredeyse quick sell civarında 10-15k arasıydı. Eğer takımınıza uydurabilirseniz mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. Sağda yetişemediğim ve ezemediğim oyuncu olmadı neredeyse Lala ile. Sol bek Dalbert içinde Lala kadar olmasada aynı şeyi söyleyebilirim. Kimya tutturabilmek için onu koymuştum ama değiştirme ihtiyacu hiç duymadım 70 lik kart ama o da 82-83 lük oynuyor.

Takımın tek aksayan tarafı El Shaarawy ve Di Maria. Her ikisinde Dribling ve hız yeteneği çok iyi ama bitiricilik tam fiyasko. Champions modunda bu ikisiyle çıldırırım herhalde 4-3-3(5) taktiğindede kanatların bitiriciliği çok önemli. Forvet geride olup pas dağıttığı için kanatları boş yakalıyorum ama bitiricilik yetmiyor bu oyuncularda. Kanatlara tavsiye edebileceğiniz oyuncular varsa önerilerinize açığım. Payet,lala değiştirmeden ekleme yapabilirim kadroya. Fiyat olarak ekstra 300k ya yakın bir bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.

• FirariAdam kullanıcısına yanıt
    Bn bıraktım sbyi rivals oynuyorum daha mantıklı geliyor

• 3 paket verdi. gold 1 bitirdim yine squad battle ı .

1.den chiellini
    2.den sokratis+kimpembe
    3.den glik
    11k da jeton

allah bereket versin

Yalnız reddit'te baktım da ikon çıkaranlar var. Henry falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Hocam Dalbert'tan memnun musun? Malum DEF FİZ'den dolayı çekiniyorum kullanmaya.

Ayrıca yakında gelecek OTW, Scream gibi paket saklayabileceğimiz bir şey bilen var mı? 10 tane paket birikmiş olmadı devam edeyim biriktirmeye.
    Dahaum yeni aldım. Stay back dedigim icin Bekler pek fark etmiyor 85 ustu pace yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

3 paket verdi. gold 1 bitirdim yine squad battle ı .

1.den chiellini
    2.den sokratis+kimpembe
    3.den glik
    11k da jeton

allah bereket versin

Elit 1 bitiriyoruz diye mi yapıyor bunu acaba ? Bu arada Elite 1 de 2 mega paket 30K coins yerine 2 mega paket 1 Gold Premium paket 15K verdi bu sefer EA.

Bir kere de Gold deneyeceğim, yine çer çöp gelirse bırakırım bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

3 paket verdi. gold 1 bitirdim yine squad battle ı .

1.den chiellini
    2.den sokratis+kimpembe
    3.den glik
    11k da jeton

allah bereket versin

Ben göremedim redditte link var mı?

• ilk paketleri açmak için gece 3 ü bekledim elite 2 bitirmiştim açtığım paketlerin hepsinden totw çıktı 70-80k kar ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

FIFA kariyerimde ilk kez hafta sonu ligi oynama şansına eriştim. Aşağıdaki bence vasat olan kadro ile 30 maçta 14 galibiyetle kapattım ligi. Fekir 30 maç 17 gol 12 asistle tamamladı.

Sakin kaldığım, stres yapmadığım maçları kazandım hep. Kaybettiğim maçların 3'ünü penaltılarla, geri kalan %80'ini de tek farkla kaybettim. Kadro geliştikçe ve daha soğukkanlı oldukça galibiyet sayısını yükseltmeyi umuyorum. Bir sonraki hafta hedefim 17-18 galibiyet minimum.

Ben yanlış hissetmiş olabilirim ama hafta sonu ligi diğer FUT modlarına göre daha oturaklı ve az momentumlu gibi geldi bana. Umarım kazandığım paketlerden güzel oyuncular çıkar.

Ederson
    Aurier (ŞL) - Alderweireld - Paulista - Hernandez
    Keita - Fekir - Kondogbia
    Lucas (SBC) - Depay - Promes

Kondogbia'yı aşırı pas hatası yaptığı, Promes'ı ise çok güçsüz olması sebebiyle sattım. Depay'ı da artık rotasyon oyuncusu olarak kullanmayı düşünüyorum. SNT, SLK ve MO transferleri için araştırma yapacağım. Önerilerinize açığım.
    Hocam fekiri kaç coins den aldınız? Şuan 24k civarı alınabiliyor. Şuan alsam ya da beklesem mi karar veremedim.

• Selamlar,

Bundesliga potm bu hafta açıklanır mı acaba?

Kagawa-Javi Martinez-Lukas Piszchek-Mario Gomez-IF Hofmann stokladım.Yaklaşık 200k gömdük. :)

Halloween için tavsiye yatırımı olan var mıdır?
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    25k’ya almıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

FIFA kariyerimde ilk kez hafta sonu ligi oynama şansına eriştim. Aşağıdaki bence vasat olan kadro ile 30 maçta 14 galibiyetle kapattım ligi. Fekir 30 maç 17 gol 12 asistle tamamladı.

Sakin kaldığım, stres yapmadığım maçları kazandım hep. Kaybettiğim maçların 3'ünü penaltılarla, geri kalan %80'ini de tek farkla kaybettim. Kadro geliştikçe ve daha soğukkanlı oldukça galibiyet sayısını yükseltmeyi umuyorum. Bir sonraki hafta hedefim 17-18 galibiyet minimum.

Ben yanlış hissetmiş olabilirim ama hafta sonu ligi diğer FUT modlarına göre daha oturaklı ve az momentumlu gibi geldi bana. Umarım kazandığım paketlerden güzel oyuncular çıkar.

Ederson
    Aurier (ŞL) - Alderweireld - Paulista - Hernandez
    Keita - Fekir - Kondogbia
    Lucas (SBC) - Depay - Promes

Kondogbia'yı aşırı pas hatası yaptığı, Promes'ı ise çok güçsüz olması sebebiyle sattım. Depay'ı da artık rotasyon oyuncusu olarak kullanmayı düşünüyorum. SNT, SLK ve MO transferleri için araştırma yapacağım. Önerilerinize açığım.
    SNT - Aubameyang
    SLK - Hazard (SBC)
    MO - De Bruyne

Bunları öneririm knk.

• FirariAdam kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/9o7q1u/sb_rewards_megathread/?sort=top

Akşam fotoğraflar falan vardı ama silinmiş sanırım. Ama çıkıyor ya şans varsa. Mümkün yani hem de prime versiyon çıkıyor direk.
  • Hayatımda ilk kez bu kadar çok oynadım ve Elit 2 bitirdim. Çıkan en iyi şey Brezilya deplasman forması oldu :) Bir de 83'lük Pereira çıktı.
  • Arkadaşlar, oyunda oynadığınız ve verim aldığınız değişik bilinmeyen isimler var mı ? Bunları paylaşalım. Herkes tarafından kullanılmayan, ama kullanıldığında kart ve ratingin in çok üstünde performans veren isimler var mı ?

Benim;

Renato Sanches (UCL kartı) : Geçen senenin Bakayakosu bence. Adam yorulmak nedir bilmiyor. Sahanın her yerinde. H*H özelliği ile orta sahada bu adamı görmediğim maçlarda moralim bozuluyor, arıyorum resmen.

Draxler : Şutları, pasları ve hızı bence çok iyi. Oyuna kimya sıkıntısından dolayı sonradan alıyorum. Her pası geçiyor, şutları mermi gibi. Beni oldukça etkiledi.

Akanji : Dortmund stoperi. Hızının etkisini oyunda hissettiren nadir stoperlerden. Hava toplarında da çok iyi. Oynadığımda oldukça etkilenmiştim. Hız anlamında ki etkisi ni ancak Davinson Sanchez, Manolas tarzı adamlarda bulabiliyorsunuz ki bence hızının etkisi anlamında onlarda kalır yanı yok.

Felipe Anderson : Kesinlikle fiyatına göre iyi bir kart. Kanatta da oldukça etkili, orta sahaya forvet arkasına aldığınızda da çok verimli oynuyor. 4 ters ayak 4 skill yetenekleri gerçekten muazzam. Oynarken büyük keyif aldığım oyunculardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 15 Ekim 2018; 13:30:43 >

• Oyun yenilmem için her şeyi yapıyor böyle oyunmu olur ya stres atmak için giriyorum daha kötü bi halde oluyorum

• Ben kovacic diyorum ozellikle 65 ten sonra yorulan fredin yerine aliyorum hem atakta hem defansta inanılmaz isler yapıyor gol atiyor attiriyor adam kovaliyor hemen hemen butun fizik mucadelelerini kazaniyor ikinci yarı rakip baskiliysa baskiyi tek basina kırıp atiyor bir numaralı jokerim

İkincisi ndidi paslari biraz daha iyi olsan fabinho yu satar oynatirim

• 3’ü de vasat oyuncular, abartmaya gerek yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Oyun yenilmem için her şeyi yapıyor böyle oyunmu olur ya stres atmak için giriyorum daha kötü bi halde oluyorum
    Dün Gorilla yı izliyorum adam 30-0 yaptı. Bir maçında 15 dk felan top gezdirdi. Adama soruyorlar neden böyle oynuyorsun diye, adam da diyor ki; Momentum rakipten yana yapabileceğim birşey yok diyor. Tabi adam ikonlar la top gezdirdiği için momentum yediğinde rakibin direncini kırma konusunda sıkıntı yaşamıyor ki ikonlar bile bazen paslarda saçmalıyor. Kadron çok üst düzey olmadığı ve elit seviyede oyunu oynamadığın sürece bu tarz kırılmalarda biz standart oyuncular ellerimiz kollarımız bağlı sonucu bekliyoruz maalesef.

• 
Sayfa: önceki 38603861386238633864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.