Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3670. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam , kafalardansekentop Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 36683669367036713672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • dün akşam kur bilgisini halkbankasindan mi aldılar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ara güncellendi
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    bir daha bak kardeşim istersin
  • sonynin tatlı su kurnazlıgı ne çakal firma bu
  • önce mobilde indirim yapıp sonra konsola yansıtınca ben kalıcı indirim bekliyordum ve beni yanılttılar

şimdi ne olacak ? paramız iade olur en kötü
  • Beyler ne zaman gordunuz fifanin pesten ucuz oldugunu ? Hata vardi bariz.

Oyun cikmadan indirim mi yapilir kafayi yemissiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yorkut

Gorunurde indirim var ama kasaya gidince aynı?
    Hocam siteleri bozuk bunların ya da bilerek bozuk bırakıyorlar yaşadığım olayı okumanızı isterim

https://forum.donanimhaber.com/psn-store-dolandiriciligi--132731994#132731994

• aarda kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar güncellendi hocam geçmiş olsun
  • 209 tl den alanlarda sorun olmaz sanırım. Reddit'e 28 € 'ya oyunmu olur itiraz edenler. yüksek fiyattan alanların iade talebi v.s. Sanırım bunlar yüzünden tekrar eski fiyata çektiler. Sorun acaba 209 dan aldık bize extra bir durum olur mu?

• mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Reddit'te kim açtı konuyu durduk yere. Duyurmaya gerek var mı ki

• Sorun olacağını sanmıyorum. İsteyerek fakat istemeden oldu diyerek yaptıkları bir indirim.

Yeterli satışa ulaşınca ve iş büyüyünce eski fiyata çektiler.
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Kim açtı bilmiyorum. Ama 49€ olan bir oyunu Tr Psn'de 28 € ya satılırsa bende adamların yerinde olsam isyan ederim. Sonuçta %80 lik bir indirimden bahsediyoruz. Şuan Fifa 18 fiyatı bile 159 tl iken 200 tl bariz hata idi zaten. Kapan kaptı işte. Bende dahil. Ki kardeşlik ile aldık 105 liraya Fifa 19 Uber bir durum. Alabilene hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbahadiraydin

Kim açtı bilmiyorum. Ama 49€ olan bir oyunu Tr Psn'de 28 € ya satılırsa bende adamların yerinde olsam isyan ederim. Sonuçta %80 lik bir indirimden bahsediyoruz. Şuan Fifa 18 fiyatı bile 159 tl iken 200 tl bariz hata idi zaten. Kapan kaptı işte. Bende dahil. Ki kardeşlik ile aldık 105 liraya Fifa 19 Uber bir durum. Alabilene hayırlı olsun.
    Fifa 18 şuan 57 tl
  • Tr psn bize kıyakda geçmiş olabilir hata olarak gosterip sonucta tr psn altyapısı UK a baglı bi zararları olmaz.fifa bildigim kadarıyla tr psn de dijital olarak her yıl en fazla satan oyun. gecen sene 180liraya aldıgımız oyunun bu fiyatlarda olması zaten ülkenin içinde bulundugu durum gibi olaganustu.
  • mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    70 euro oyun Avrupa'da. Onlar şikayet etti diye indirim iptal olmamıştır bence. Hatta almaya çalışmışlar.

• boa17 kullanıcısına yanıt
    Haklısın pardon ben yanlışlık ile ps3 fiyatına bakmışım

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    70€ ut sürüm galiba. Standart sürümü 49€ olması lazım. Geçen sene Icon sürümü 369 tl ye almıştım ön sipariş ile. Dolar Euro x2,5 yaptı. Dün akşam ki indirim değil bariz sistem hatası idi. Psn indirim başlığında ki yazan arkadaşa teşekkür etmek lazım.

• Oyunun FUT bölümünü öğretecek ve alım satımda vs. birlikte hareket edebileceğim, dahil olacağım bir grup var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 36683669367036713672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.