Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34593460346134623463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Online hileleri zaten biliyorduk hadi onu es geçtim peki sb oynarken ea hilelerini ne yapicaz firmanın zaten kendisi hilebaz hangi modu oynayacağız bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newresim

Beyler haftasonu büyük maçlar var. Inter-juve, gs-bjk, arsenal-manu.. Malum marquee matchupda 2-3 saate yenilenecek. Bu takımlardan biraz oyuncu stoklasak, kar yapabilir miyiz ?

eğer son swap kartı bu karşılaşmalar ile birlikte verilirse çok kan akar, fellaini örneği ortada 50 k altına düşmedi o sbc.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile olayı sayfalardır konuşuluyor, bana reklam gibi gelmeye başladı artık.

• fluox kullanıcısına yanıt
    Gibisi fazla konuşan aynı, fazla fazla detaylı cevaplar anlatımlar. Çok açık değil mi? PS4 konusu ama PC hile konusu sürekli burada konuşuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Hile olayı sayfalardır konuşuluyor, bana reklam gibi gelmeye başladı artık.
    Hile olduğu gerçek de detaylarına pek girilmemeli, legacy defans hilesinin olduğu kesin. Pcde çok karşılaşıyorum hileci mahlukatlarla.
  • extrabator E kullanıcısına yanıt
    Çok merak ettiğim bir kart, kağıt üstünde CR7'den daha iyi. Güle güle kullan, yorum yazmayı da ihmal etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrabator

Online hileleri zaten biliyorduk hadi onu es geçtim peki sb oynarken ea hilelerini ne yapicaz firmanın zaten kendisi hilebaz hangi modu oynayacağız bilemedim.

+1.000.000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Oynamayin diyeceğim ama bu da bir tutku anlıyorum yani sizi.

Ben sene başında asla wl oynamiyordum iş güc derken vaktimi buna ayirmim diyerek SB takılıyordum lakin SB de gelen bronz kadroya sahip oyuncuların oyunu durdurduğumda tüm güçlerinin 99 olduğunu görünce bıraktım.

Wl ye gectim başlarda çok iyiydi sıkıntısız 2 ay oynadım sonrasında legacy def çıktı sonrasında da 99 güçlü oyuncular çıktı sattim

• Paketleri açmak gibi bir hatalı düşünceye kapılma sakın
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    87 lik olandan memnundum bakalim bu nasil olacak.

• Arkadaşlar premier lig için ufaktan market düşüşleri var pogba 87 160den gidiyor biraz daha beklememi öneriirmisiniz satın almak için dahada düşermi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler yedekten sessegnon ve lozanoyu alsam kimya çok mu etkilenir(6.25 muhabbeti) paslaşmalarım falan yapamaz mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kingslayerx

Arkadaşlar premier lig için ufaktan market düşüşleri var pogba 87 160den gidiyor biraz daha beklememi öneriirmisiniz satın almak için dahada düşermi
    Biraz daha bekle, tots başlasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

Beyler yedekten sessegnon ve lozanoyu alsam kimya çok mu etkilenir(6.25 muhabbeti) paslaşmalarım falan yapamaz mıyım?
    Yaparsın yaparsın. Bu iki isim çok etkili 70 te sal bunları sahaya onlar zaten kendileri hallediyor gerisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingCimbom

Beyler yedekten sessegnon ve lozanoyu alsam kimya çok mu etkilenir(6.25 muhabbeti) paslaşmalarım falan yapamaz mıyım?
    Hayır, sonradan sok, Lozano'yu ikinci yarı 60-65 sokuyorum, yorulmuş defansı perişan ediyor.
  • Haftanın karşılaşmaları gelmiş gs-bjk maçıda var.

• Son swap gorevi marque matchsup a gelmemis.Farklı bir sbc ile mi gelecek acaba merak ettim.

Rare player packte 12 rare gold oyuncu var hocam 50klık bir pack. Ultimate packte 30 tane rare gold oyuncu var ve 125klık bir pack.
  • 86 Donnarumma ve Navas geldi. Marquee kaleci ikramı yaptı bu hafta.
  • 41212 dar lozano is yapar mi ?Forvete koysam

• 
Sayfa: önceki 34593460346134623463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.