Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 34503451345234533454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar transfer listesinde açık arttırmayı kovalayıp hızlı sat ile satarak kar edeceğim futbolcuları görebileceğim bir site falan var mıdır ya? Boş zamanım çok şu sıralar, coins biriktiresim var.
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki hafta sonu liginin sonrasındaki Perşembe verilir hocam ödüller

160 maçta aldığınız galibiyet sayınıza göre ödüllere şuradan bakabilirsiniz

https://www.fifauteam.com/fifa-18-fut-champions-monthly-rewards/
  • Elimde 200k var 45 tl’den satacağım ilgilenen ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha kaç tane takas oyuncusu gelir belli mi? Bende 9 tane var 1 tane daha alıp Ultimate Pack alayım diyorum. Gelirse de inşallah wl elemesi sonucu vermezler oynayamam kadroyu sattım kadro olsa da oynayacak vaktim olmayacak. Bi sbc ile verseler güzel olur vallahi
  • Futswap Sanchez 23 maç 17 gol 7 asist. Ben çok beğendim şutları çok iyi.
  • Sa arkadaşlar kadroyu satalımmı ? Tots yarıb açıklanmaya başlıyormu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler dün ilk kez da yüzümüze güldü 15 k lik paketten Messi çıktı, güzel bi şey mis gerçekten...

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

Arkadaşlar daha kaç tane takas oyuncusu gelir belli mi? Bende 9 tane var 1 tane daha alıp Ultimate Pack alayım diyorum. Gelirse de inşallah wl elemesi sonucu vermezler oynayamam kadroyu sattım kadro olsa da oynayacak vaktim olmayacak. Bi sbc ile verseler güzel olur vallahi
    Toplamda FUT takas öğelerinden 12 tane verileceği yazıyor Fifa'nın kendi sitesinde.
  • Koulibaly Man of The Match kartı geliyor.

Juventus 0-1 Napoli

90'Koulibaly

maç bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Nisan 2018; 23:41:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_eren

Arkadaşlar daha kaç tane takas oyuncusu gelir belli mi? Bende 9 tane var 1 tane daha alıp Ultimate Pack alayım diyorum. Gelirse de inşallah wl elemesi sonucu vermezler oynayamam kadroyu sattım kadro olsa da oynayacak vaktim olmayacak. Bi sbc ile verseler güzel olur vallahi
    WL elemesi sonucu gelir eğer son kart ise ve pazartesi salı oynaman lazım mesela geçen sefer Mendy sadece pazartesi salı varmış alan aldı sonra kalkmış.
  • Salah POTY beklenildiği gibi, Sane ise benim beklediğim gibi YPOTY. Bu senenin en güzel karını Sane bıraktı bana :)

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Ultimate paketi açtım en iyi 87 if giroud çıktı 57-58k gidiyor şansım yok. oh be rahatladım ama bekleyemezdim bir kaç hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Ultimate paketi açtım en iyi 87 if giroud çıktı 57-58k gidiyor şansım yok. oh be rahatladım ama bekleyemezdim bir kaç hafta
    hocam bendede baya bir paket var beklesem kaç gün bekleyecem tots oyuncuları için şansımız yaver giderse belki yakalarız bir oyuncu :)ama bende zor tutuyorum kendimi açmamak için paketleri
  • 27 nisan tots açılış diye biliyorum. Hocam benim beklentim olmadığı için bide paket açmak haz veriyor ve bildirimi rahatsız ediyor dayanamıyorum açıyorum. Çıkarsa her zaman çıkar. :) açmadan hadi mbappe dedim grioud geldi :( şans tamamen keyfinize göre takılın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzleyen herkese çok teşekkür ederim, gerçekten eğlenceli bi yayın oldu

bu hafta 28de kaldım ama haftaya elite olacaz inşallah

Diğer arkadaşlarımızı da aramıza bekleriz:

https://www.twitch.tv/btolga10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kızılsakal89 -- 23 Nisan 2018; 1:20:52 >
  • Wl elemesi ödüllerinde olsa gözükürdü dedi arkadaş ama bilemedim inşallah sbc olur da pack alırım yoksa ibra+keita yolu görünür
  • POTY oyuncuları gelmiş beyler SBC'ye. Salah (98) ve Sane (93).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawlss -- 23 Nisan 2018; 2:18:16 >
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    kötü gelmiş kardeşim :( herif bugünde nefis bir gol attı ipe dizer gibi dizdi banada 20 maçlık hediye geldi kullanmadan sildim hantal yaramaz kart neyse 60k aldın gene bakalım son kart yayınlansın bende pack alacağım umarım iyi bişey çıkar şansa sane çıksa sbc geldi 320k 93'lük kart bide bende sbc olarak aldığım 87'lik kart vardı rüzgar gibi bu çıkan kart daha fena ronaldinho olmuş resmen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Salah POTY beklenildiği gibi, Sane ise benim beklediğim gibi YPOTY. Bu senenin en güzel karını Sane bıraktı bana :)

Bu mesajı görünce sevindim çünkü 4 ay önce özel mesajla ticaretin işleyişini paylaşmışım sorularınızla ve şuan siz müthiş iş başarmışsınız tebrik ederim

hiç 200 k üzeri coini geçemedim demişsiniz , şimdi milyonlarla oynuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kızılsakal89

İzleyen herkese çok teşekkür ederim, gerçekten eğlenceli bi yayın oldu

bu hafta 28de kaldım ama haftaya elite olacaz inşallah

Diğer arkadaşlarımızı da aramıza bekleriz:

https://www.twitch.tv/btolga10
    ara ara bende bu yayına giriyorum , ticaret sorularınızı chat bölümünde cevaplarım elimden geldiğince

• 
Sayfa: önceki 34503451345234533454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.