Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.808
Cevap
787
Favori
6.105.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Hahhaha onlar omurgasız hocam, geldiler buraya 2 gün şekil yaptılar akılları sıra, şimdi yeller esiyor. İnanabiliyor musunuz win için oynayan adamın oyununu geliştirebileceğine? Burada 2 gün forumdan çıkmadılar ama maç teklifi için sınavımız var dediler,şimdi de kuyruklarını kıstırıp kaçmışlar işte.
    Ara sira gelip tartisma cikaracak seyler yazip yine gidiyorlar. 2 saniye ps4 acip rank fotografi bile atamadilar.

Bu arada dandik bir İtalya kurdum gece ve bu sabah maclara basladim 14/14 gidiyorum su an sanirim pazar baslayinca zaten 40 maci bitiremeyecek bari yensin diyor oyun zira hakli da bitmez asla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    onu diyen burkina faso nickli arkadaş PC oyuncusuydu. siz de bir foto atın da görelim 14 de 14 ünüzü o zaman ??
    Şimdi atlar forumdaki 2-3 kalitesiz kişilik 1 gol atıp 90 dakika pas yapıyorum diyen adamı savunmak için. Aman sakın takma Zira onların da kalitesini, oyun ve piyasa bilgisini yazdıklarından anlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

onu diyen burkina faso nickli arkadaş PC oyuncusuydu. siz de bir foto atın da görelim 14 de 14 ünüzü o zaman ??
    Tabii ki dostum az önce 1 yenilgi aldım. 15 / 14 şu an 5 dakikaya geliyor

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    https://store.donanimhaber.com/db/ab/53/dbab53b2e75da14e9dc34aa9a6627352.jpg

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    https://store.donanimhaber.com/d8/15/b7/d815b70c7d078f2e54f46ed4a7571ef1.png

Bu da kadrom. Dun gece kurdum bu sabah basladim ama biraktim gecen hafta da oynamadim cunku bu ay bitti benim icin Tots geldiginde tekrar İtalya kurarim. Linklere tıklayınca resim açılıyor da hem link hem resim koymama rağmen DH kendi store tarzında çevirmiş. Linke basabilirsiniz resimler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 22 Nisan 2018; 15:57:47 >

Boom!

Kapak resmini beğendim Caliph
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Tabii ki dostum az önce 1 yenilgi aldım. 15 / 14 şu an 5 dakikaya geliyor

https://store.donanimhaber.com/db/ab/53/dbab53b2e75da14e9dc34aa9a6627352.jpg

https://store.donanimhaber.com/d8/15/b7/d815b70c7d078f2e54f46ed4a7571ef1.png

Bu da kadrom. Dun gece kurdum bu sabah basladim ama biraktim gecen hafta da oynamadim cunku bu ay bitti benim icin Tots geldiginde tekrar İtalya kurarim. Linklere tıklayınca resim açılıyor da hem link hem resim koymama rağmen DH kendi store tarzında çevirmiş. Linke basabilirsiniz resimler için

Alıntıları Göster
    tebrikler hocam. bu taktği ben de kullanıyorum ama bekleri gerilde beklet diyorum. bekler hücum açısından fark etmesini istiyorum kendi halinde bırakıp ama geri boş kalırsa diye endişe ediyorum. bu nasıl aşılabilir ?

• Pc platformu hileci kaynıyor. 4-0'dan adam 5-4 yaptı. Maç sonunda kulübün ve kullanıcı adının ultimate team konularında hileci olarak belirtildiğini gördüm.

Squad battle modunda adamların ayaklarının içinden geçen top da sinir bozucu, sistem kendini böyle teselli ediyor demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahşap5

inşallah tahmindir bu, yarısı laziolu olmuş
    Tahmin tabi, yalnız lig istatistiklerine bakarsan Lazio'lu futbolcuların başarılı olduklarını göreceksin. Lazio'yu çok seviyrum.
  • buraqka B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sana pmde attım burayada yazıyorum malum şahısa cevap verme nasıl içine kaldıysa ''Tröll dediği arkadaşı ve beni unutamıyor'' kimin rezil rüsva olduğu üsluptan belli oldu kimin BAN yediğide belli oldu.Malum şahıs kiminle tartışsa ilk cümlesi üstte yazdığım ''iki kişi hikayesi'' benden sonra her iki günde bir tartışması var hala mükemmel kişilik rolü oynuyor sen bu adama yazarak çizerek göstererek corel-autocad-photoshop yaz çiz tasarla anlamaz anlamak istemez görmezden gel bak kaç hafta oldu şahısla ilgili kelimem yok iki günde bir beni anıyor komik çocuk :D
  • Hep aynı isimler gereksiz tartışma halinde blok atmanın zamanı geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Bu mesaj silindi.
    hayırlı olsun kardeşim bende de son 1 kart kaldı onu bekliyorum ultimate pack alacağım aç gitsin bekleme bence inş iyi bişey çıkar bize foto atarsın gaza geliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Hep aynı isimler gereksiz tartışma halinde blok atmanın zamanı geldi.
    MrCool'la özelden konuştuk, sıkıntı kalmadı. bu mesaj aracılığıyla başta siz olmak üzere diğer arkadaşlardan rahatsızlık için özür dilerim. iyi forumlar.
  • Forumda turnuva duzenlesek ilgi nasil olur? Hafta ici bitiririz. 16 veya 32 takim katilsa yeterli. Gruplu veya 2 ayakli elemeli ilerleriz.

• vanbasten10 kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim gaza getirme beni bakalım kafama eserse gece açarım ve dzeko çıkar en iyi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cacapkdmr kullanıcısına yanıt
    Selamlar. ben sizin tartışmanızı bilmiyorum. bu kendi aranızda. ben de başta tartıştım ancak özelden güzel bir uslupla konuşunca sıkıntı kalmadı. uzatmaya gerek yok bence bir oyun için. güzel bir uslup olsun yeter ki her tartışma halledilir. iyi forumlar.
    maşallah hocam dandik kadronuz buysa as kadronuzu çok merak ediyorum :)
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    valla forumdan biri açmış de gea insigne baily çıktı dedi fena değil ama sen genede bekle kardeşim bunlardan ikon çıkmaz demi gerçi çoğu şans işi ben mesela 250k verip ikon sbc yaptım 91'lik pele geldi sonra tekrar gaza geldim gene yaptım ondada baby viera çıktı tamamen şans işi paketlerde bu sene fena değilim o kadar şikayet edecek bir durumum yok arada sağlam buluyorum....
  • Bu Milinkoviç Saviç seneye Lazio'da durmaz tam bir cdm aynı zamanda cm olarakta kullanılır.Aslında Barcelona'da görmek isterim.Real'de göz koyabilir ama şu bir gerçek ki seneye Lazio'da durmaz.Bunu neden mi diyorum çünkü doğum yeri de İspanya

Lleida'da doğmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Nisan 2018; 18:18:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

Forumda turnuva duzenlesek ilgi nasil olur? Hafta ici bitiririz. 16 veya 32 takim katilsa yeterli. Gruplu veya 2 ayakli elemeli ilerleriz.
    Turnuva olursa katilirim diyen arkadaslar bu mesajin altinda toplansin lütfen. Kolayca organize olabiliriz.

• lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Ben katılmak isterim.

• 
Sayfa: önceki 34483449345034513452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.