Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pişman etmezler, bütçe varsa Sif Lozano, If Alessandrini gibi her oyuncunun oyununa ortalama olarak daha uygun alternatifler var ama bu kartları elmas gibi parlatan spesifik özellikleri, kişiye özel kullanıma uygun olmaları ve tabii ki fiyatları.
    Şimdiden iyi eğlenceler
  • Ulan division 2de ilk 3 maç 7 puanım vardı,7 puanla bitti

Division 4e düştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 25 Şubat 2018; 16:26:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

sayende bende güne egzersizimi yaparak sağlam başladım

18 paket birden açtım valla son pakette bu geldi nadir oyuncu paketi sana ne cikti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane isim. Hem St hem Cam olarak kusursuz performans alacağınız lider oyuncu. Crosser bonusuyla 88 crossing 88 curve ile kanatları da emanet edebileceğiniz resmen ‘yaratık’.

Shot power 90, long shots 83

Ve henüz kimya kartı kullanılmadığı halde...

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Algenthor -- 25 Şubat 2018; 17:13:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NuriKing61

quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

quote:

Orijinalden alıntı: NuriKing61

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Selam ben geldim nami diyar KRAL NURİ

Yeni kraliniz ben olacagim seneye Fifa alacagim siz beni tanimazsiniz ama yakinda taniyacaksiniz bana kısaca Kral Nuri derler dostlar arasinda yalnizca Kral diyebilirsiniz saygilar

Sen ne diyorsun la değişik ?

Agam keşke buna bişey yedirip içirmeseydiniz...

Kral Nuri kişisel polemiklere girmez

Kral Nuri Pesin tartışmasız Kralıdır ufurukten teyyare konuşmaz gidin araştırın seneye Fifanin lideri olmak icin araniza TENEZZÜL etmiştir bununla gurur duyun övünün herkese nasip olmaz Kral Nuri ile muhatap olabilmek

Kral nuri sen daha asıl kralı görmemişsin.
    Bekle yöneticiyi çagırıyorum.
    Kral geliyor bak

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

http://www.futhead.com/18/squads/3057378/

4-1-2-1-2 kullanıyorum ben o yüzden böyle bir kadro yaptım bi bak belki beğenirsin

Teşekkür ettim dostum
  • 24 kasımda bu oyuna başladım. Başladığım güne lanet olsun diyorum. Kendi çapımda İngiltere italya karması bur kadro kurdum. Yavaş yavaş ilerledim üst liglere çıktım. Ama yeter artık. Hafta sonu ligi olsun sezon olsun lanet olsun. Yazılarınızı burada okuyorum. 40 da 40 yapanlar var. Onda vallahi gözüm yok. 18 yapınca yeter diyorum. Ama ben artık oyunun ayak oyunlarına tahammül edemiyorum. Ya ben nasıl bir oyuncuyum onu bile bilmiyorum. İlk yarısında yüzde 69 topla oynadığım ve ilk yarısını 3 0 önde kapadığım maçı 5 3 veriyorum. Adamın bu arada ilk yarı şutu da yok. Tam tersi kadrosu ile beni ezen oyun tarzı ile gömen adamı maç sonu 3 0 yeniyorum. Sanki kalemde muska asılı sanki kaleme büyü yapmışım top girmesin diye. Ben hangi oyuncuyum bilmiyorum. Bu herkesi yenenlere saygılar diyebilirim ancak. Benim sanırım böyle bir şansım yok. Az önce bir maç içinde penalti cezası aldım. Tekrarını arkadaşlarla beraber izliyoruz ve sonuç komedi arkadaşlar. Adam benim defansa tekme atıyor benim defans oyuncusu yıkılmıyor ve rakip oyuncu yere düşüyor vee penalti.

Bu oyunun taraf tutma huyu arkadaşlarla kendi aramızda yaptığımız maçlarda da ortaya çıkıyor. Hadi ultimate team de kadro dengesi yapıyor kendi çapında. Ya offline arkadaş arası aynı makinede yapılan oyun. Neyin peşinde bu sistem aklım ermiyor. Fifa 12 den beri oynuyorum bu oyunu lakin bu sene sondu. Yıl olmuş 2018 hala birbirimize santradan goller atıyoruz.

• Kante yi cdm pozisyonunda hangi kimyayla oynatayım . Defans kimyalarıylamı oynatmam gerekli acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnymu

Kante yi cdm pozisyonunda hangi kimyayla oynatayım . Defans kimyalarıylamı oynatmam gerekli acaba

Shadow tercih ederim ben butun defansif oyuncularda

• Kante (87) lik

Pogba (87) lik çok fark varmı?

Bu sene kante biraz durgun gibi...

Ne dersiniz?

• Bu takım

neredeyse 4 hafta oynadım butakımla
    http://www.futhead.com/18/squads/3062703/

Maksimum 40 maçta 18 galibiyet.

Bu takımla
    http://www.futhead.com/18/squads/3062733/
    31 maç 21 galibiyet. öyle kart filanda basılı değil çoğu oyuncuya.

Cidden oyunda gidip iyi kadro kurmanın alemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bar3 -- 25 Şubat 2018; 23:52:11 >
  • Div 1 deyim. Ancak sıkıldım bu kadrodan. Gomis ile q7 bu hafta haftanın takımına seçilirmi?. Seçilirlerse Süperlig kadrosu kurmayı düşünüyorum sizce iş yapar mı?

Düşündüğüm kadro bu olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billybeat -- 26 Şubat 2018; 2:8:50 >

• Kral Can geri döndü nabıyonuz

Takım çok keyif verdi. Garip bir şekilde op takım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankurt21 -- 26 Şubat 2018; 2:40:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

Kral Can geri döndü nabıyonuz

Takım çok keyif verdi. Garip bir şekilde op takım

(2 hafta sonra bıraktı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 26 Şubat 2018; 3:43:15 >

• Eveeeet bende bıraktım Cumartesi açtım oyunu keyfim yerinde açtım müziğimi ( herzamam ilk maç totemi Replikas-Yaş Elli) başladım. Dakika 15 (karşımdaki de benim kadar biliyor defansı) dedim Fifa artık rakip olayını düzeltti galiba (gelen kadroda benim gibi 3 ikonlu 84 rating) her neyse bir şekilde kaleci ile 2 ye tek pozisyon H.Larson verdi pası Ronaldinho ( penaltı noktası kale boş kaleci açılmış pası vermişim) top üst direkte geri dönsün diye beklerken top bir havalandı yerdeki kaleci kalktı geldi aldı topu. Dedim neyse sinir bozmayayim . Dakika 45 rakip Hernandez ile benzer bir pozisyonda direğe vurdu. Maç böyle gitti 0-0. Penaltılara kadar belkide 5'er net gol direkte patladı. Karşımdaki benimle aynı düşüncede idi. Topları penaltıda sadece ortaya vuruyoruz. Resmen grev yaptık. Adam msj attı. Devam diye. Ea sıkılmış olacak ortaya vurduğum topu kaleciye çarptı gol yaptı. 1 w aldım. Ve benim için WL bitmiş oldu. Kapattım Offline Mod devam ediyorum artık.Cunku zaten ödüllerden Mega paketten Nif Mustafi Rulli çıkıyor tüm.hafta sonuno mahfediyorsun.

Yeni başlayanlara yada baslayacaklara belki bir nebze yararimiz olur.

Not : Yan hesap açıp çift Squadbattle yapıp elit 1de bitirin 70k-100k arası bir getiri oluyor. Haftasonu ligine gerek ciddi ciddi yok. Sinir stres ve tüm haftasonu emeği Mustafi 4.5K. Çok online istiyorsanız. Online sezon yada kuralım burda bir grup kendi aramızda dostluk maçları yapalım

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim sonunda beni anlayan biri çıktı..vallahi kardeşim bu wl de oynayanlar iyi oynuyırsa dıvısıon 1 de sezonda da oynuyırlar madem öyle orada da yensinler beni..hiç yenilmeden hep title aliyırum zaten bu kadroylada yenilmem..çok iyi ıynayan ve kadrosu benim kadar iyi olan yener amenna..ayrıca iyi kadrolarda çok denk geliyır sezonda ama banamısın demiyır takımım yeniyırum..dün wl oynadım 12 win de bıraktım uzatmişlar bu gece oynicam sebebide benim oyuncular ne koşuyor nede pas yapabiliyor sanki hepsi geceden kalma içmişler ayılamamişlar.okadar kötü kadrolar denk geliyorki ama adamın takımı benim takımdan on kat daha hızlı oynuyır akıl almaz bişey düzelir ümidi ile bu akşam oynicam....bu arada wl de iyi takımı olan rakip denk gelince sıkıntı olmuyır kafa kafaya geçiyor ve yeniyırum da ama güzsüz takıma wl de ea çokk aşiri yardımcı oluyır benim takımım sanki hepsi bronz takım gibi değer kaybediyor ne pas ne şut ne top kapma abuk subuk çarpişmalar vb vb wl hakikaten pişmanlıktır.

• mbahadiraydin kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı yönteme geldim :) senle daha önce yapmıstık dostluk macı yine yapabiliriz. baska arkadaslarda varsa ekleyelim grup kurup oynayabiliriz ara sıra hem coins de gelir :)
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Valla bana uyar dediğim gibi Squad Maçlardan başka boş boş online sezon takılıyorum. Div 5 Div 3 arası git gel yapıyorum. Aynen katılmak isteyen olursa yapılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: Psycho Cepkin

Hernandez özelliklerinde ama fiziği daha iyi olan bir forvet lazım,adam iyi de bire birde zayıf kalıyor

87’lik Hernandez kullaniyorum, ayni fikirdeyim. Mukemmel bir adam ama fizigi cok kotu, kapanan defanslara karsi cok zorlaniyor.

Bendeki satilabilir suan, daha iyisini bulamazsam bendekini satıp önce 90’lık Larsson’u yapıp denicem sonra da Larsson’u 90’lık Hernandez’de kullanicam. 87’lik Crespo tavsiye ediyorlar ama Hernandez kadar hizli degil...

larssonu yapma pişman olursun hiç statslarının adamı değil shevchenko sbc sinde kullanacam

• Şu haftasonu ligine katılmak istiyorum 1 kere bile olsa katılacağım ama hep elemede finalde kaybediyorum kadromda bu ama hep finalde op kadrolar geliyor

• 
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.