Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 , ShinQda , ahmtulsnn Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taktiklerde "defans hattına pres yap " seçeneği karşı takımın defans hattınamı pres yapmasını sağlıyor. Nedir tam olarak.
    Ben 4.1.2.1.2 (2) oynuyorum
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bence hafta sonu turnuvası için normal artışlar gibi şu an piyasa. Şu da var herkes bir bilinmezlik içinde olduğundan elinde nakit tutmak istiyor dolayısıyla elindekileri satışa koyuyor normalde fiyatların düşük olması lazım ancak hafta sonu turnuvasında kadrosuzda kalmak istemediği için bir karışıklık var piyasada. Sbc ler sağolsun durumları kestirmek imkansız. Bana kalırsa bütçe kafanızdaki kadroyu kurmak için yetiyorsa, kurup kurtulmak en güzeli. Diğer türlü yok artar mı azalır mı beklemek insanı kadrosuz bırakıyor. Çoğu kadroyuda kurarken ünlü isimler üzerinden kuruyoruz dolayısıyla crash olsa bile bir süre sonra ya minimum zarar veya aldığına geri satabiliyorsun benim zarar ettiğim oyuncular çok nadir oldu zarar dediğimde maksimum 10k. Bende 2 kadro var birisi italya diğeri pl olmak üzere bu iki ligde kurabileceğim en güzel ve en hoşuma giden kadroları kurdum bugün oynayacağım bakalım. Elimde birkaç tane 83-84 lük oyuncu tutuyorum her ihtimale karşı bakalım bekliyoruz :D

Anlamadığım bir şey dünkü wl ödülleriydi. İlk defa bu kadar rezalet geldi ödüllerim. En iyi oyuncu 83 lük packlerde bir nerf durumu mu var nedir bilemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobezafer8

Bence hafta sonu turnuvası için normal artışlar gibi şu an piyasa. Şu da var herkes bir bilinmezlik içinde olduğundan elinde nakit tutmak istiyor dolayısıyla elindekileri satışa koyuyor normalde fiyatların düşük olması lazım ancak hafta sonu turnuvasında kadrosuzda kalmak istemediği için bir karışıklık var piyasada. Sbc ler sağolsun durumları kestirmek imkansız. Bana kalırsa bütçe kafanızdaki kadroyu kurmak için yetiyorsa, kurup kurtulmak en güzeli. Diğer türlü yok artar mı azalır mı beklemek insanı kadrosuz bırakıyor. Çoğu kadroyuda kurarken ünlü isimler üzerinden kuruyoruz dolayısıyla crash olsa bile bir süre sonra ya minimum zarar veya aldığına geri satabiliyorsun benim zarar ettiğim oyuncular çok nadir oldu zarar dediğimde maksimum 10k. Bende 2 kadro var birisi italya diğeri pl olmak üzere bu iki ligde kurabileceğim en güzel ve en hoşuma giden kadroları kurdum bugün oynayacağım bakalım. Elimde birkaç tane 83-84 lük oyuncu tutuyorum her ihtimale karşı bakalım bekliyoruz :D

Anlamadığım bir şey dünkü wl ödülleriydi. İlk defa bu kadar rezalet geldi ödüllerim. En iyi oyuncu 83 lük packlerde bir nerf durumu mu var nedir bilemedim.

Güzel bir yorum olmuş bizim burada konuştuğumuz kadar fazlası redditte konuşuluyor ediliyor . Yine de herkeste bir belirsizlik var gibi Ea hep ters köşe yapmayı seviyor belki de piyasdan oyuncuları onlar topluyor ve bazı oyuncuların sayısı 1 sayfaya düştü . Bu yüzden pack açtırabilirler .

Ben de kurdum kadroyu valla öyle ya zaten Coins satmıyorum ki zarar etsem ne olacak Ronaldo messi falan kurmayı da düşünmüyorum zaten

Yine de çok zarar etmek istemem

• candor35 C kullanıcısına yanıt
    Evet karşı takımın defansına forvet oyuncunuz pres yapar
  • Bence fut birthday gelmeyecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke 89 lukakuyu dün alsam 640K ya düşmüştü,şimdi 700k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Aslında kar etmek için en güzel yöntem Otw kartları. Gerçi Ea sağolsun öyle oyunculara vermiş ki lanetli gibi kartlar oyuncuların çoğu ya sakatlandı ya da yedek bekliyor. Eli yüzü düzgün çok nadir oyuncular var Otw kart olarak. Bir nevi iddia gibi geliyor bana bu kartlar :D Elimdeki adamların maçlarına özellikle dikkat ediyorum. Mesela Stoketa Berahino var her maç bekliyorum bu adamı 1 gol atsa hype başlayacak 30k lık adam en az 60k civarına çıkacak tertemiz kar.

Bende sizin gibi düşünüyorum Ronaldo,Messi istemem şahsen:D. Kadrolarımda 300k dan fazla hiçbir oyuncu yok şuanda. Pogbam vardı geçenlerde bana kalırsa 550k edecek bir oyuncu değil Potm Alli aynı işi görüyor benim için. Böyle kısmen mütevazi kadrolarla başarı çok daha hoş ve takas ede ede birçok oyuncu deneyebiliyorsun bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaffoo -- 24 Mart 2017; 11:59:5 >
  • Medel mi de rossi mi

• feyyazim15 kullanıcısına yanıt
    Bence medel ama sbc yüzünden fiyatı 4.5k olmuş, onun yerine cdm için khedira aldım .
  • Son güncellemeyle oyun berbat bir hale geldi yine wl'deki 5 çizgilik bağlantı kalitesi barını online sezona da getirmişler.güncellemeden önce 3 çizgide doluydu yeşil gösteriyordu bağlantıyıŞimdi bağlantı çubuğu 2 çizgiyi geçmiyor kırmızı gözüküyor.Bundan dolayı da çoğu rakip oyuna girmiyor. Ama bizzat test ettim yaptığım maçlarda 2 çizgi bağlantıyla oynadığım maçlarda hiç takılma filan olmadı

• Her guncelleme oyunu les ediyr les

Oyuncular kosmuyor yine

• 6/4 galibiyet kötü başladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • candor35 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, Tavsiyemi dinlediğine sevindim,
    Doğru kullanırsan Lallana seni hiçbir zaman pişman etmeyecektir.

IF Reid daha önce kulanmadım ,
    Bana Koscielny ve Smalling yetiyordu , Uyguna alabiliyorsan Reid alıp dene derim sonrasında kolay satılabilen bi adam oldugu için çok zarar etmezsin.
  • grkn.bzn kullanıcısına yanıt
    Hocam lallanayi nasıl dogru kullanabiliriz 3 mo lu sistemde yaninda kimler olmalı. Bende kante toure ilkay fellaini henderson rotasyonu var ama yaratıcı skor yapan orta saha lazım lallana bu kritere uyuyor gibi

• if eriksen bence çok iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Hocam lallanayi nasıl dogru kullanabiliriz 3 mo lu sistemde yaninda kimler olmalı. Bende kante toure ilkay fellaini henderson rotasyonu var ama yaratıcı skor yapan orta saha lazım lallana bu kritere uyuyor gibi

Ben eriksen moo

Kante mdo

İlkay solda

Tuhre sağ mo yaptım.

Yedekleri matiç mdo

Renato ve thiago

Eriksen yedeği tyson.

Ama if kartım olsa lalana 👍👍👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 24 Mart 2017; 15:6:50 >
  • Bende 2 mo 1 tane 3 moo var. Aşağıdaki gibi çok verim aldım. 5 maç oynadım hepsinde çok iyidi.

Kadro:https://www.futbin.com/17/squad/1938434

• İf eriksen icin butcem yok arkadaslar butce 100k

• Kurduğum fitness italya kadrosu daha iyi oynuyor anladım bpl 2-0 ken italya 2-2 yaptı adamlar maçtan çıktı bide 50den sonra😀

• hocam bir deneyin hiç oynamadım lallanaya oyanyan arkadaşlar yardımcı olabilir
  • 
Sayfa: önceki 16961697169816991700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.