Şimdi Ara

Ps4 almalimiyim beyler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evdea asus marka laptop var linkten bakabilirsiniz
    http://www.asus.com/tr/Notebooks_Ultrabooks/N55SF/specifications/
    gta5 felan calistiriyor yeni aldik zaten ve hdmi ile 121 ekran lcd smart tv ye bagliyip kollarla oynayabiliyorum ama arkadaslarim ps4 ile ayri guzel diyorlar ne yapmaliyim ps4 alip smart tv ye bagliyip oynasam cok buyuk bir fark olurmu olursa ne gibi fark olur yardimci olun beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonatacıadam -- 4 Mayıs 2015; 15:38:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• PS4 e özel oyunları oynaman açısından iyi olur. Onun dışında grafiksel anlamda iyi işler çıkaran bir PC ye sahipsen gerek yok.

GTA 5 in pc versiyonu ile Ps4 versiyonu arasında çözünürlük ve FPS dışında Oovvv yaptıracak grafiksel bir fark yok zira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLemon

Evde laptop var asus cok guzel ozellikleri var ve gta 5 felan calistiriyor yeni aldik zaten ve hdmi ile 121 ekran lcd smart tv ye bagliyip kollarla oynayabiliyorum ama arkadaslar ps4 ile ayri guzel diyorlar ne yapmaliyim ps4 alip smart tv ye bagliyip oynasam cok buyuk bir fark olurmu yardimci olun beyler

konsola özel oyunları rakipsizdir ve asla pc ye çıkmaz. the last of us, uncharted, god of war, bloodborne, infamous, gran tourismo gibi oyunlar ve daha nicelerini bir oyuncu kaçırmamalı bana göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence almalısın dostum. Yanlış anlama beni sahip olduğun cihaz gayet başarılı ama MSI cihaza sahip olsan bile konsolun yeri her zaman ayrıdır.
    NOT: Bu yorumu PS4 sahibi olduğum için yazmıyorum ve Sony çalışanı da değilim.
  • Aynı durumdayken aldım pc yi açmıyorum bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

PS4 e özel oyunları oynaman açısından iyi olur. Onun dışında grafiksel anlamda iyi işler çıkaran bir PC ye sahipsen gerek yok.

GTA 5 in pc versiyonu ile Ps4 versiyonu arasında çözünürlük ve FPS dışında Oovvv yaptıracak grafiksel bir fark yok zira.

Fps ve cozunurluk farkini somut olarak anlatirmisin yani ne kadar fark olur gozle gorunebilir bir fark olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Evde laptop var asus cok guzel ozellikleri var ve gta 5 felan calistiriyor yeni aldik zaten ve hdmi ile 121 ekran lcd smart tv ye bagliyip kollarla oynayabiliyorum ama arkadaslar ps4 ile ayri guzel diyorlar ne yapmaliyim ps4 alip smart tv ye bagliyip oynasam cok buyuk bir fark olurmu yardimci olun beyler

konsola özel oyunları rakipsizdir ve asla pc ye çıkmaz. the last of us, uncharted, god of war, bloodborne, infamous, gran tourismo gibi oyunlar ve daha nicelerini bir oyuncu kaçırmamalı bana göre.

Ben sadece gta 5 oynarim hocam

• 4K oynama fantazin vardır misal açarsın 4K oynarsın tabi donanımın el veriyorsa, ps4 te 1080p.

Ps4 te 30fps oyun PC de donanımın iyiyse 60 fps oynarsın. Youtube taki PC 60fps videolarına bak, birde diğer ps4 videolarına.

Sırf GTA oynayacaksan alma ps4 fuzuli yatırım olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

4K oynama fantazin vardır misal açarsın 4K oynarsın tabi donanımın el veriyorsa, ps4 te 1080p.

Ps4 te 30fps oyun PC de donanımın iyiyse 60 fps oynarsın. Youtube taki PC 60fps videolarına bak, birde diğer ps4 videolarına.

Sırf GTA oynayacaksan alma ps4 fuzuli yatırım olur.

http://www.asus.com/tr/Notebooks_Ultrabooks/N55SF/specifications/ laptop bu hocam i7 islemci

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Ben sadece gta 5 oynarim hocam

o zaman almayacaksın bu kadar net.

• Alma.
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    4k oynayan kac kisi vardir sence su koca forumda 4k destekli kac oyun var acaba millet 1080p yi zor oynuyor kaldiki 4k 4-5 k para yetermi 4k oyun calistirmak icin

• Alma
  • Gta 5 icin alcaksan bencede alma gerek yok hani durumun iyise parasal yonden alip konulur bi koseye bi heves icin almaya gerek yok

• Tek oyun icin, hele ki multiplatform olan bir oyun icin konsol alinmaz. PC GTA5 de daha iyi sonuc veriyor, her ne kadar mod destegi henuz olmasa da, ilerde gelecektir. Turkce yamasi da yolda..,

• ps4 kullandığın laptoptan daha iyi performans sunar ama gta v için değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

4k oynayan kac kisi vardir sence su koca forumda 4k destekli kac oyun var acaba millet 1080p yi zor oynuyor kaldiki 4k 4-5 k para yetermi 4k oyun calistirmak icin

GTA 5 PC ye çıkmadan evvel PC cilerin muhabbetlere bakarsan hepsi 4K-8K oynayacaklardı oyunu, sonrasını takip etmedim ben.
  • Bahsettiğin Dizüstü bilgisayarın donanımsal olarak özelliklerine bakıldığında NVIDIA® GeForce® GT 555M 2GB DDR3 ekran kartının seni ne kadar idare eder zannediyorsun.. N55SF ortalama 4.000TL verip bilgisayar alarak boşa para harcama derim.. Eğer sadece oyun formatlı olarak düşünüyorsan adı üstünde PLAYSTATION'dan şaşma.. Bilgisayar tarafında her dönem yeni işlemci ekran kartı olmak üzere üst düzeye yakın sistem gereksinimleri gerektiren oyunlar çıkmakta buna bağlı olarak minimum 2 yıl içinde alınan bir bilgisayardan zaten istediğin en üst düzey performansı hiç kimse yakalayamaz.. Yakalarım diyen adamda sadece kendini avutur.. Ama konsol tarafında sana basit bir örnek vereyim PS3 ile PS4 arası kullanım süresi 8 yıl... 1,400TL ücret karşılığında PS4'te minimum daha öncesi baz alındığında 5 ila 8 yıl arası 1080p -- 60fps stabil olarak oyun oynaman mümkün ama hiçbir bilgisayar minimum 5 yıl boyunca aynı donanımla sabit olarak bu özelliklerde oyun oynaması malesef ki mümkün değil.. Şimdi bazı PC fanatikleri atıp tutmaya başlar.. PS4 kıyaslama yapmadan sadece bana bir tanesi 2010 yılının en iyi kartının günümüzdeki en güncel oyunları 1080p - 60fps stabil yakalayarak oynarım desin de göreyim..

Bu gibi sorulara verilecek en mantıklı cevap alt taraftaki denklemde bulunuyor..

Fiyat ---> Fiyatına Göre Performans ---> Uzun Süre Kullanım

Eğer aldıysan hemen dizüstü bilgisayarı sat, sadece PS4 ile devam et derim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

aslında 2. sorunuz daha güzel 4k çalışan kaç oyun kaç film var onu da sormak lazım film vardır illa ama oyun sınırlı,4k sistem olanlar aslında hem çok şanslı hemde çok şanssız.İstedikleri kadar yapım yok ellerinde.Asgari 5 6 bin tl harcama yapmak da lazım 120 fps 4k için tahminim.

Arkdaş için tavsiyem, gta 5 için ps4 almasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeMİller -- 4 Mayıs 2015; 17:11:10 >
  • Bilgisayarın varsa boşver hiç alma. Tlou, Infamous falan ps kafede dahi bitirebileceğin oyunlar. Ki bitirmezsen de öyle çok eksik kalmazsın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.