Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.233
Cevap
23
Favori
170.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atkadaslar sunda kardeşim bana bir adet standart paket alıyor..
    Ben üzerine 1 kol daha eklettimm..Sizce kolu dışarıdan almak mı iyi trden mii??
    Birde fifa 14 alayım dedim..Sizce oyunu kardeşlikle mii alayım yoksa amerikadan orjinal oyunda mı alsam ??
    Acil cevap veririmisiniz..
    Şimdi alısverişi yapacak??
  • Bu videomda gökdelenden nasıl atlanır? çöken gökdelenin önünden nasıl çekilinir? gökdelenler nedir? neyden yapılır? yenilir mi yoksa içilir mi? sorularına ışık tutmaya çalışacağım.

• haha baya iyi arkana bakınca bi yusufladın demi kabul et
  • quote:

Orijinalden alıntı: blancbec

haha baya iyi arkana bakınca bi yusufladın demi kabul et

Üzerime gökdelen çöküyor.. Ne yapmamı bekliyordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

Atkadaslar sunda kardeşim bana bir adet standart paket alıyor..
    Ben üzerine 1 kol daha eklettimm..Sizce kolu dışarıdan almak mı iyi trden mii??
    Birde fifa 14 alayım dedim..Sizce oyunu kardeşlikle mii alayım yoksa amerikadan orjinal oyunda mı alsam ??
    Acil cevap veririmisiniz..
    Şimdi alısverişi yapacak??

Şurdaki fiyatlara bir bak hocamwww.psoyunu.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Bu videomda gökdelenden nasıl atlanır? çöken gökdelenin önünden nasıl çekilinir? gökdelenler nedir? neyden yapılır? yenilir mi yoksa içilir mi? sorularına ışık tutmaya çalışacağım.

Güzel tutmuşsun ışığı kardeşim gözlerim kamaştı :D kafanda patlıyomuş bina hala artislik yapıcam diye uğraşıyosun burda :D ya o değilde biz bu haritalara nasıl alışıcaz ya. Millet kurdu oldu oyunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 28 Aralık 2013; 19:12:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Bu videomda gökdelenden nasıl atlanır? çöken gökdelenin önünden nasıl çekilinir? gökdelenler nedir? neyden yapılır? yenilir mi yoksa içilir mi? sorularına ışık tutmaya çalışacağım.

Güzel tutmuşsun ışığı kardeşim gözlerim kamaştı :D kafanda patlıyomuş bina hala artislik yapıcam diye uğraşıyosun burda :D ya o değilde biz bu haritalara nasıl alışıcaz ya. Millet kurdu oldu oyunun

Güzel anları paylaşmak çok güzel birşey gerçekten.. üstüne üstlük hiç uğraşmıyorsun paylaşırken... Hatta keşke edit kısmı biraz daha ayrıntılı falan olsaydı diyor insan efect falan bişiyler ekleyebilseydik keşke

• Yazılım sonuçta aga. İleride eklenebilir zor olacağını sanmıyorum hiç. Konsoldan görüntü paylaşamnın bu kadar kolay olması çok güzel gerçekten
  • eray müsait olursa eğer 9 gibi final maçını yapalım diyorum canlı yayında yapılacak
  • ayrietten bu gece online olanlarla toplu fifa yada bf4 atalım mı?
  • Arkadaslar maalesef arıza tekrarladı bıraktım teknik servise...beklemedeyim artık yapacak bisey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Arkadaslar maalesef arıza tekrarladı bıraktım teknik servise...beklemedeyim artık yapacak bisey yok

Tüh ya :( bir fikirleri var mı ne olabileceğine dair sorabildin mi bari
  • deprem olmuş, geçmiş olsun konusantahta

sana da geçmiş olsun emre bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenugur -- 28 Aralık 2013; 20:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenugur

deprem olmuş, geçmiş olsun konusantahta

sana da geçmiş olsun emre bu arada

Sağol abi eksik olma . Tırstım baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Arkadaslar maalesef arıza tekrarladı bıraktım teknik servise...beklemedeyim artık yapacak bisey yok

Umarım çabuk gelir geri abi.
  • Vaaaaaaaaaay... Millet şimdi bf4 çökünce farkettim uzun zamandır hata vermiyordu oyun ne güzel..

Edit birde milletin hesabını çalan jose_muorinhoooo idi dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 28 Aralık 2013; 21:01:21 >
  • quote:

Vaaaaaaaaaay... Millet şimdi bf4 çökünce farkettim uzun zamandır hata vermiyordu oyun ne güzel..

Ula :D ben oyunu ps3 almıştım unuttum :D bide diyorum haritaları nasıl öğrenicez. Hey Allah ım ya. Du açıyım bari
  • Gökdelen az kalsın seni deliyomuş kanka,o bakışlar filan çok güldürdü beni .Şu konsollar gelsin sırf geyiğine araçlarla gökdelenden atlayacam senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Gökdelen az kalsın seni deliyomuş kanka,o bakışlar filan çok güldürdü beni .Şu konsollar gelsin sırf geyiğine araçlarla gökdelenden atlayacam senin için.

yaparız
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.