Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim , 9 u gece 00.00 da nete girip bakacaksın.Nette göremezsen sabah 09.00 da bodrum şubeyi arayacaksın. Yine yoksa bilgi alabilirsin ne zaman gelecek diye sorup. 10 unda gelmesi sürpriz olur bence. 15 i diye duymuştum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

Kardeşim , 9 u gece 00.00 da nete girip bakacaksın.Nette göremezsen sabah 09.00 da bodrum şubeyi arayacaksın. Yine yoksa bilgi alabilirsin ne zaman gelecek diye sorup. 10 unda gelmesi sürpriz olur bence. 15 i diye duymuştum bende

Teşekkür,aynen dediklerini uyguluyorum bro.
  • Felaket sallandım la antalyada
  • quote:

Felaket sallandım la antalyada

Aynen burda da hafiften zemin oynadı,Yer:Dalaman/MUĞLA
  • quote:

Depremmi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Depremmi oldu?

Evet kardeşim 6.1 miş galiba
  • Geçmiş olsun aynen 6.1 şiddetinde olmuş,dalaman bile biraz sallandıysa harbi kuvvetli bir deprem olmuş,inş. can kaybı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Geçmiş olsun aynen 6.1 şiddetinde olmuş,dalaman bile biraz sallandıysa harbi kuvvetli bir deprem olmuş,inş. can kaybı olmaz.

İnşallah kardeşim, 99 dan sonra biraz ürperme yapmadı değil. Allah tekrar yaşatmasın öyle günler.
  • quote:

quote:

quote:

Depremmi oldu?

geçmiş olsun arkadaşlar
  • quote:

quote:

quote:

Depremmi oldu?

6.1 korkutur adamı... Geçmiş olsun abi...
  • Sağol abi doğal şeyler bunlarda insan ürperiyor tabi :) eksik olma

.edit . Psycho

undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 28 Aralık 2013; 17:46:29 >
  • Çok geçmiş olsun..
    Arkadaşlar bu arada psplus olayını ne yapmalıyım 1 yıllık mı alayım fifa 14 online için alıcam:???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Çok geçmiş olsun..
    Arkadaşlar bu arada psplus olayını ne yapmalıyım 1 yıllık mı alayım fifa 14 online için alıcam:???

Başkan genelde yılbaşları indirim olur. Doların artması psplusı etkilemez heralde yani 99 dan 75 e falan düşer mi o kadar bilemiyorum. Bence al, verdiğin parayı bundam daha fazla hakeden bir uygulama bulamazsın
  • Bursadan kardeşim aradı. Zelzele olmuş korkma biz burdayız diyor ahahaha tamam dedim korkmuyorum siz ordaysanız
  • quote:

quote:

Çok geçmiş olsun..

Başkan genelde yılbaşları indirim olur. Doların artması psplusı etkilemez heralde yani 99 dan 75 e falan düşer mi o kadar bilemiyorum. Bence al, verdiğin parayı bundam daha fazla hakeden bir uygulama bulamazsın

Peki benim Tr psn var sence oradan mı alayım yoksa uk veya us psn den mi bi farkı olurmu acaba??

• Az önce bf4'te çok acayip bi olay başıma geldi.. şangay haritasında çatıdaydım bina çökerken! paraşütle atladım ve bina önümde çöktü.. şaka maka stres oldun binanın alarmını duyunca, atı verdim kendimi

Video yolda
  • quote:

Az önce bf4'te çok acayip bi olay başıma geldi.. şangay haritasında çatıdaydım bina çökerken! paraşütle atladım ve bina önümde çöktü.. şaka maka stres oldun binanın alarmını duyunca, atı verdim kendimi

Video yolda

,görmek istiyorum gankanmstyle.
  • quote:

quote:

quote:

Çok geçmiş olsun..

Peki benim Tr psn var sence oradan mı alayım yoksa uk veya us psn den mi bi farkı olurmu acaba??

Bir hesap açıp bakman lazım hocam. İnan bilmiyorum yanlış yönlendirmiyeyim seni. Hesap açıp store a girersen fiyatları kendin görebilirsin

• bende us psn olduğu için direk amazondan reedem code olarak alıp girdim, tr psn de tropy kasıyosan direk psn store dan alman gerekir herhalde zaten dolar artığı için tr den almak 3-5 lirada olsa daha avantajlı şuan.
  • quote:

Bursadan kardeşim aradı. Zelzele olmuş korkma biz burdayız diyor ahahaha tamam dedim korkmuyorum siz ordaysanız

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.