Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.233
Cevap
23
Favori
170.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam bilmiyorum ama sanmam Türkiye den al sansa birakma tr destek istiyorsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreocer kullanıcısına yanıt
    TR psn ile açıcam ps4'ü ben son kararım bu şu anda. US psn hesabımda var onunlada bazı yurtdışı oyun alırsam dlc için kullanırım ozaman..
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    Mantikli bence de benin us hesapta mart14e kadar plus var sonrasinda da devam etme niyetindeyim..oyun alirken de direkt kartla rahay alirsin trpsn

• Türkce almak daha mantıklı geliyor bana bakalım artık..türkce olmayan oyunları yurt dışı alırız.

• Yaş:29 şu an ps43 kullanıyorum ama benide ekleiyn arkadaşlar işallah yazın yada seneye ps4 alabilirim maddi sıkıntı varda şu ana ama bence fiyatı uygun bi ıphone bile 2 milyar ps4 ün fiyatı 1.399 bence gayet uygun ama canada gibi ülkelerde 700 milyonmuş ne güzel ya
  • Sony Türkiye'nin duyurusu, Türk oyuncuları sevindirecek cinsten. PlayStation 4'ün 13 Aralık'ta satışa sunulmasıyla birlikte, çıkış oyunları Killzone: Shadowfall ve Knack de oyun severlerle buluşacak. Duyuruda göze çarpan nokta ise, her iki oyunun da Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle geliyor olması. Ayrıca, Şubat ve Mart 2014 tarihlerinde satışa sunulacak olan Driveclub ve Infamous: Second Son oyunları da yine Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyle karşımızda olacak.
    Teşekkür ederim bilgi için o zaman sadece cihaz + 2 oyunu alırım yapcakbişey yok konsolu alalımda gerisi çok dert değil
  • alakus35 kullanıcısına yanıt
    avrupa bölgesi oyunu ise olacağı kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SavasLordu

Arkadaşlar 3-4 yıl önce Tahtakalede Feza Elektronik için çalışıyordum ama devir falan oldu sahibi değişti.

Bir kaç gün önce yeni sahibi ile kısa bir görüşmem oldu ps4 oyunu alacak bir çok arkadaşım var dedim bize özel bir fiyat verebilir misiniz diye sordum.

140 TL de anlaştık isteyen olursa ortak bir kod kullanarak bu fiyattan oyunları temin edebiliriz.

SaFaKTR3 ve kendim için 6 oyun üstünden ben bu fiyatı aldım burada Çok fazla oyuncu var belki fiyatı biraz daha kırabiliriz:))

Sizlerden gelen tepkilere göre tekrardan konuşabilirim.

Fifa ps3'ten ps4'e upgrade olmuyorsa eğer ki olmayacak diye biliyorum buradan alacak arkadaşlar ile birlikte yoğun talep olur bence fiyat dahada iner

• Ps4 exclusiveleri gibi xbox exclusiveleri de birer birer beklenenin altinda incelemeler aliyor
    Sahsen killzone ve ryse iki konsolun cok iyi puan alan oyunlari olur diye tahmin ediyordum ama killzone 73 ryse 61 metacriricte su an

Onceki nesilde resistance ve gears of war ile kiyaslasak mesela cok altinda kaliyor

Ya nesiller ilerledikce aradaki fark beklenenin asagisinds kaliyor ya da oyun inceleyenler beklentilerini abarti yuksek tutuyor

Bakalim 1 ay sonra anlicaz oyunlar hakikaten bu duzeylerde mi diye en azindan killzone icin, ama bu ölçekte yatirimlar ile cikarilan konsollarin tembelce vasat oyun cikarasina inanmiyorum pek..

Ben dün twitch te Ryse izledim gayette güzel bir oyuna benziyor.. Neden bu kadar kırmışar okumadım ama ilginç gerçekten.
    Aynen bence abartı beklenti icine giriyorlar sonucta bir fps ya da aksiyon oyununda 3 asagi 5 yukari belli iskelet format her oyunda her studyodan yepyeni muthis seyler beklemek gercekci degil..neyse ben killzone begenirsem problem yok :) umarim single player da uzunca suruyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Aynen bence abartı beklenti icine giriyorlar sonucta bir fps ya da aksiyon oyununda 3 asagi 5 yukari belli iskelet format her oyunda her studyodan yepyeni muthis seyler beklemek gercekci degil..neyse ben killzone begenirsem problem yok :) umarim single player da uzunca suruyordur

Ortalama 10 saatmiş KZ single... Normal şartların üzerinde gibi... Bünye alıştı tabi 5 6 saatlik gameplaylere...
    Hele cod ve bf 4saatlik single playerlar ile bazı oyunlarda ayıba soktular işi

8 saatin altı olmamalı eger multiplayer esas odak noktasıysa sadece online da satar mesela battlefield4 single playeri baya kötü ama multisi icin düşünmeden alıyor insanlar sırf multi de satabilirler daha baska modlar vs ekleyerek fuzuli single playerlar yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Üst sınır ne?

cantosman abi gelirse alırız zaten daha da yaşlı oyun oynayan adam çıkmaz.

ben 34, babam 63
    ikimizde oynuyoruz :)
    babam feci wowcudur mesela :)
  • IGN incelemesinde ps4 icin daha iyi daha güçlü daha hızlı başlığını atmış ve 8,2 puan vermiş

Zayıf yönleri icin yazılımın ufak eksiklikleri olduğunu donanım olarak da ds4'ün özelliklerinin henüz tam kapsamlı kullanilamadigini yazmis

• Beyler bayanlar ÇOK ÖNEMLİ bir sorum olacak;Şimdi PSN+ üyeliğim vardiyelim ve FİFA14 online a girecem,evimde beni izlemeye gelen arkadaşımda 2.Gamepad le kendi profilinle ya da profilsiz ONLİNE oynadığım oyuna katılabilir mi?Yoksa ekstradan onda PSN+ mı almamız gerekecek?Bu soru o kadar önem arz ediyor ki anlatamam,PS4 parasının yarısını bu katılacak arkadaş verecek çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Evin var mi araban var mi

Yok

• quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Beyler bayanlar ÇOK ÖNEMLİ bir sorum olacak;Şimdi PSN+ üyeliğim vardiyelim ve FİFA14 online a girecem,evimde beni izlemeye gelen arkadaşımda 2.Gamepad le kendi profilinle ya da profilsiz ONLİNE oynadığım oyuna katılabilir mi?Yoksa ekstradan onda PSN+ mı almamız gerekecek?Bu soru o kadar önem arz ediyor ki anlatamam,PS4 parasının yarısını bu katılacak arkadaş verecek çünkü

Bildiğin çok bilinmeyenli denklem olmuş... Bende merak ettim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

Beyler bayanlar ÇOK ÖNEMLİ bir sorum olacak;Şimdi PSN+ üyeliğim vardiyelim ve FİFA14 online a girecem,evimde beni izlemeye gelen arkadaşımda 2.Gamepad le kendi profilinle ya da profilsiz ONLİNE oynadığım oyuna katılabilir mi?Yoksa ekstradan onda PSN+ mı almamız gerekecek?Bu soru o kadar önem arz ediyor ki anlatamam,PS4 parasının yarısını bu katılacak arkadaş verecek çünkü

Bildiğin çok bilinmeyenli denklem olmuş... Bende merak ettim şimdi

Deneyen,duyan,gören,araştıran varsa cevaplarsa sevinirim.Soru havada kalmasın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.