Şimdi Ara

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.234
Cevap
23
Favori
170.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psychocake

Benimde fifa14 ilk sonrada sanırım yine yeni yeniden killzone...

• benimde alacağım ilk oyunlar fifa14 ve bf4 olacak yıllardır vazgeçmediğim pes serisinden bu seneki oyun dinamiğinden dolayı artık vazgeçiyorum
  • Ac4 alıyorum ben onunda multisi var alan olursa korsan oluruz az
  • en uygun şuan oyun satışı yapan yabancı sitelerden alınabiliyor ben şahsen tronixweb.com dan almayı düşünüyorum 3-4 günde eline geliyor sorunsuz şekilde. kardeşlik olayı devam ederse ps4 de ordanda oyun alabilirim ama şuan herhangi bir bilgi yok geçerli mi diye bekliyoruz bakalım
  • Yaşım 24 ps4 üm yok ancak ortama heves ettim inşallah birgün bende sahip olurum iyi eğlenceler hepinize:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Forumun hayhuyundan uzak, iş yorgunu eve döndüğünüzde kafa dağıtabileceğiniz, 25 yaş üstü oyuncular için eğlencelik bir ortam...

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)

Kurallar.

1 - Klübe üye alımı sadece Playstation 4 almışlar/ alacaklar arasından yapılır.
    2 - 25 yaş üstü kişiler üye olabilir. ( Bu konuda daha da şeffaf davranıp PS4 sahibi ama ergenlikten kurtulmuş kişileride kabul ediyoruz )
    3 - Her üye birbirini PSN üzerinden eklemek zorundadır.
    4 - Üyelerin bütün oyunlara sahip olması mecburiyeti yoktur.
    5 - Klüp üyeleri birbirine herzaman saygı, sevgi çerçevesi içerisinde davranmalıdır.
    6 - Klüp üyelerinin herhangi bir klana girmesi veya klüp ismini imzasında taşıması zorunluluğu yoktur.
    7 - Yasal olmayan yollarla oyun oynamak yasaktır.
    8 - Üyelerin birlikte oyun oynarken mikrofon&kulaklık kullanması zorunluluğu vardır.
    9 - Üyelerin klüpte yapılacak değişikliklere açık itiraz hakkı mevcuttur.
    10 - Klüp ile ilgili alınacak kararları toplu olarak üyeler belirler.
    11 - Bu başlık altında sadece Playstation 4 konsolu, oyunları ve aksesuarları tartışılır.
    12 - Başlığın temiz kalabilmesi için trollere cevap vermek yasaktır.

ÜYELİK İÇİN LÜTFEN YAŞINIZI, GERÇEK İSMİNİZİ VE PSN ADRESİNİZİ PM OLARAK ATIN... FORUMA MESAJ OLARAK YAZILAN BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR...

Klüp Listesi
    psychocake - PSN: Psych0_Cake_
    Skylined - PSN: MustafaTR
    lecturer - PSN: Lec_turer
    emreocer - PSN: emre_ocer
    alakus35 - PSN: alakus35
    mvlt42 - PSN: mvlt42
    samed7171 - PSN: Tr_samed_Tr
    cantosman - PSN: morikante ----
    emre343434 - PSN: gandalf_35
    somethingroyal35 - PSN: ( Belli değil )
    mmeert - PSN: AquilaTR
    Lucius - PSN: ( Belli değil )
    Indomitablee - PSN: Indomitable14
    SaFaKTR3 - PSN: Safak87
    DeliMemo3.5 - PSN:memortally PSN 2:Memo
    gskayas - PSN: gskayas
    ErrayN - PSN: ErrayNnn
    Zala_ - PSN: Reventon_TR
    Saylam06 - PSN:Saylam06
    yavuzzayim - PSN: yavuzzayim
    expulse - PSN: ( Belli değil )
    Karpuzcu. - PSN: Karpuzcu
    owermars - PSN: king3542
    mnybjk - PSN: MNYBJK
    stormoffdarkness - PSN: ( Belli değil )
    BlacK_TowerR - PSN: BlacKFall_1981
    HWA@zaza - PSN: MuratCaymaz1980
    el_nino_09 - PSN: Spirit_Rises
    Urahara0 - PSN: UraharaFTW
    SavasLordu - PSN:SavasLordu
    recoakk - PSN: recepakgun
    smurats - PSN: Smsmurat_
    sakulta8585 - PSN: thaflowkilla
    ekostros - PSN: ekostros
    thunderksk - PSN: ( Belli değil )

Reyiz moralini bozmiyim de, kuralları baştan sağlam koy. Bir de logo hazırla

Şu anki durumda kurallar yetersiz gibi bir izlenim oluştu bende.

Edit: ayrıca hayırlı olsun hocam güzel bir oluşum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodLeSs CapTive -- 21 Kasım 2013; 8:02:53 >

• Arkadaşlar 3-4 yıl önce Tahtakalede Feza Elektronik için çalışıyordum ama devir falan oldu sahibi değişti.

Bir kaç gün önce yeni sahibi ile kısa bir görüşmem oldu ps4 oyunu alacak bir çok arkadaşım var dedim bize özel bir fiyat verebilir misiniz diye sordum.

140 TL de anlaştık isteyen olursa ortak bir kod kullanarak bu fiyattan oyunları temin edebiliriz.

SaFaKTR3 ve kendim için 6 oyun üstünden ben bu fiyatı aldım burada Çok fazla oyuncu var belki fiyatı biraz daha kırabiliriz:))

Sizlerden gelen tepkilere göre tekrardan konuşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavasLordu -- 21 Kasım 2013; 10:49:08 >
  • fifa alacağım ama yıllardır fifa oynamadım pes 14 çıksa ps 4 e iyi olurdu benim için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stormoffdarkness

quote:

Benimde fifa14 ilk sonrada sanırım yine yeni yeniden killzone...

Killzone düşünmüyorum en büyük nedenide tamamen ONLİNE oyunculuğa yöneliyorum yeter gari yıllardır splitscreen yardırdığımız arkadaşlarla .Ancak God of war filan olur onu düşünebilirim.

Hızlı bir fps istiyorum ghost almayacağıma gore muhtemelen killzone olur... Ama dediğim gibi son kararım değil :)

Haftalık bir düzenleme olabilir. Grupta iletişim kurularaktan ayrı günler için oyun geceleri gibi örnek Cuma Kz Sf Cmt Bf4

Asıl önemli olan şey ise şu hepimiz Plus üyesi olacağız yani ilerki zamanlarda online oynayabileceğimiz bir çok aynı oyun sahip olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: SavasLordu

Arkadaşlar 3-4 yıl önce Tahtakalede Feza Elektronik için çalışıyordum ama devir falan oldu sahibi değişti.

Bir kaç gün önce yeni sahibi ile kısa bir görüşmem oldu ps4 oyunu alacak bir çok arkadaşım var dedim bize özel bir fiyat verebilir misiniz diye sordum.

140 TL de anlaştık isteyen olursa ortak bir kod kullanarak bu fiyattan oyunları temin edebiliriz.

SaFaKTR3 ve kendim için 6 oyun üstünden ben bu fiyatı aldım burada Çok fazla oyuncu var belki fiyatı biraz daha kırabiliriz:))

Ahmet Abiye söyle bana yapsın bir güzellik , KZ SF için
    140 TL ok ama Türkçe var mı oyunda o önemli =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Arkadaşlar 3-4 yıl önce Tahtakalede Feza Elektronik için çalışıyordum ama devir falan oldu sahibi değişti.

Benim Konuştuğum kişi Ahmet İstikam Değil o devretti

Ayrıca ben sipariş almıyorum kardeşim :)) ortak bir kod Belirlicez DH'den geliyoruz gibi

Sonrasında kendin gidip görüşüp alırsın oyunu vede KZ SF Türkçe değil diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

KZ alan çok olursa alırım... ona göre

• Killzone daima güzel bir oyun oldu. Özellikle killzone 2 çok güzeldi. Ancak o zamanlar Battlefield gerçeği henüz tam oturmamıştı :)

Şu andan sonra Battlefield 4 hariç ne yazık ki başka bir fps oynayasım yok. Özellikle ps4 oyunlarının minimum 140 TL olduğu bir ortamda - kardeşlik olursa o ayrı - iki adet fps oyun alacağımı sanmıyorum.
  • Böyle bir kulüp görmek çok hoşuma gitti yıllardır sağlam bir ps kullancısıyım ama psn de sadece 1 arkadaşım vardı farklı farklı ama burdan tanıştığımız kişilerle oynamak PS4 keyfimizi arttıracağı kesin.
  • Benim de İlk alacağım iki oyun bunlar :D Bundle burayada gelir diye umuyorum o zaman birini aletle beraber alıcam diğerini de tek olarak alırım sony'den muhtemelen 20-30 fazla olsun en azından TR piyasasına katkı olur ilk başta.
  • Killzone knack infamous ve driveclub icin turkce destek duyurmus sonytr facebookta gordum simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: emreocer

Killzone knack infamous ve driveclub icin turkce destek duyurmus sonytr facebookta gordum simdi

PS4 25+ Oyuncu Kulübü (5.Yıl)

Killzone'u Türkiyeden alim bari.. Ama benim psn US.. şimdi dlc ler yalan olacak dimi?

• Mustafa Yigit Twitter'da subattan once bundle yok demisti bilgin olsun

• psychocake kullanıcısına yanıt
    Hangi hesaptan indirsen dlcyi hesaba degil cihaza kaydoluyor ben ps3te cok indirdim tr hesabimdan dlc sonra us hesabinda oynadim sorunsuz online kod vs de gecerli oluyor yalnizca beyond two soulsda avatarda yaramadi bu isime :)

Yoksa benim de ana hesabim burada da size verdigim ve tum trophylerimin oldugu hesap us..sagolsunlar psntr 2010da falan acildigi icin senelerce bekleyemedik demo indiremez halde

• Arkadaslar yurt dısından aldıgımız oyunlarda türkce destek olacak mı acaba ona göre türkce destekli killzone almak daha mantıklı

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.