Şimdi Ara

PS4 2+1 Ses Sistemine Bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba bende 22 inc HDMI var görüntü hdmı alabiliyorum ama monitörun kendine ait hoperlolu yok ps3 için kullandığım 2+1 ses sistemi var (Ses sisteminde jack ve usb girişi var )sesi ondan almak istiyorum ama doğal olarak ses alamıyorum.Ne yapmam lazım teşekkürler...

ses sistemimin arkası
     PS4 2+1 Ses Sistemine Bağlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkvtx -- 17 Ocak 2015; 21:13:45 >

• Monitörün kulaklık çıkışına hoparlörün 3.5 mm'lik kablosunu takarsan ses alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 17 Ocak 2015; 19:45:05 >
  • Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Monitörde hoperlor yok o çıkışta yok zaten o yüzden sıkıntılıyım
  • Ses çıkışını optiğe çevirebilirsen ki bilmiyorum mümkün mü sesi alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl olacak o?aydınlatırısın
  • o sisteme ses vermen pek mümkün değil olsa bile maliyetli olur optik jak dönüştürücü gibi bişey bulman lazım
  • adoreco kullanıcısına yanıt
    hocam ucuza mal edemezmiyiz ses kaliteli olmasada olur birde usb ses kartı alsak bir şeye yarar mı?
  • tek çaren kulaklık al ve ds4e tak
  • Bağlamadan nasıl görüntü alıp ses almıyorsun hocam

• bu işini görür eğer monitöründe vga çıkışı varsa olabilir
    http://tr.aliexpress.com/item/Black-HDMI-to-VGA-Output-Projector-Monitors-Adapter-Converter-with-3-5mm-Audio-Video-Cable-For/1835892060.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoreco -- 17 Ocak 2015; 21:02:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Bağlamadan nasıl görüntü alıp ses almıyorsun hocam

HDMI bağlıyorum görüntü alıyorum ama monitörde hoperlor olmadığından sadede görüntü var bildigin gibi hdmi hem ses hem görüntü taşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: adoreco

bu işini görür eğer monitöründe vga çıkışı varsa olabilir
    http://tr.aliexpress.com/item/Black-HDMI-to-VGA-Output-Projector-Monitors-Adapter-Converter-with-3-5mm-Audio-Video-Cable-For/1835892060.html

hocam işe yararda o zaman görüntü kalitesi bozulur teşekkürler bulduğun için başka bir çözüm bulmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: xkvtx

quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Bağlamadan nasıl görüntü alıp ses almıyorsun hocam

HDMI bağlıyorum görüntü alıyorum ama monitörde hoperlor olmadığından sadede görüntü var bildigin gibi hdmi hem ses hem görüntü taşıyor

Hocam konu başlığında yazım hatası var

• görüntü kaliten fark edilir derecede düşmez monitörün marka modeli ne bilmiyorum ama
    ve elindeki ses sistemini kullanacaksan başka yolu yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: adoreco

görüntü kaliten fark edilir derecede düşmez monitörün marka modeli ne bilmiyorum ama
    ve elindeki ses sistemini kullanacaksan başka yolu yok gibi

Samsung S22B150N 21.5" LED Monitör Hocam bu monitör sence görüntü nasıl olur
  • Hocam ihtiyacınız olan şu linkteki gibi bir şey ama hiç kullanmadım, internette biraz araştırın isterseniz.
    http://www.ebay.com/itm/HDMI-Audio-Extractor-Splitter-Converter-Digital-HDMI-to-HDMI-Audio-Adapter-/351273809873
    HDMI to HDMI+audio diye aratırsanız işinize yarayan ürün çıkar. Fiyatlar biraz pahalı görünüyor. Bu ürünün Türkiye'ye gönderimi yok ama nasıl bir şey olduğu hakkında fikir olsun diye gönderdim. Güç için de PS3'ün USB portundan güç alsanız yetiyor anladığım kadarıyla.
    @xkvtx

• quote:

Orijinalden alıntı: arjen_robben

Hocam ihtiyacınız olan şu linkteki gibi bir şey ama hiç kullanmadım, internette biraz araştırın isterseniz.
    http://www.ebay.com/itm/HDMI-Audio-Extractor-Splitter-Converter-Digital-HDMI-to-HDMI-Audio-Adapter-/351273809873
    HDMI to HDMI+audio diye aratırsanız işinize yarayan ürün çıkar. Fiyatlar biraz pahalı görünüyor. Bu ürünün Türkiye'ye gönderimi yok ama nasıl bir şey olduğu hakkında fikir olsun diye gönderdim. Güç için de PS3'ün USB portundan güç alsanız yetiyor anladığım kadarıyla.
    @xkvtx

Aynen hocam çok teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.