Şimdi Ara

PS3 VE UÇAK OYUNLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
16.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam AC6 ile karıştırıyor olabilirim, hayır vardı dersem olmaz, çünkü emin değilim. Ama 2 oyundan birinde ikmal-kalkış-iniş mevcut (hatta görev içinde inişikmal yapabileceğin pistler var)

Zaten XBOX'ta topu topu 2 uçuş simülasyonu oynadım ama taa geçen seneydi ikisi de. ,

ekleme: evet hocam haklısın AC6'daymış o iniş-kalkşlar, hatta 2. videodaki yorumlarda birisi sormuş diğeri de teyit etmiş.

youtube.com/watch?v=btvt2FRwCPs

youtube.com/watch?v=Kn8kzn3NBVQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 5 Mayıs 2010; 19:35:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenpullukcu

quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

yalan soylemis olmayayim gercekten hatirlamiyorum var miydi fuze sayisinin fazlaligi cok da abarti degil neden derseniz:

1- karsiniza ona gore dusman cikiyor (misal son gorevlerde belki yuzlerce hedefe takim halinde assault-defence yapmaniz istenince o fuzeler yetismiyor, hatta o kargasada usse inip yakit+muhimmat ikmali yapmaniz gerekiyor)

2- Bazi silahlarin adedi az yuklenirken bazisi fazla olabiliyor, o artik sizin pilotajiniz ve gorevle ilgili seciminize kalmis.

3- dusmanlar harbi dusman, sinke gibi onunuzde vizildamiyorlar.

hocam sen hawx ı başka oyunla karıştırıyorsun bence ben hem pc hem ps3 te bitirdim. uçaklarda en az 120 tane roket bulunuyor. 2-3 farkı tipte roket bulunuyor. ayrıca ikmal söz konusu değil. iniş kalkışta yok zira uçakta iniş takımlarını açmaya yarayan bir tuş yok.

+1 bende pcde bitirdim flap falan hiç bi ayar bekleme arcade oyun işte

• HAWX 2 çıkıyomuş bu arada sesimi duydularda aradığım özellikleri ekleyecekler mi ne? :))ya ne var şu oyunların grafikleriyle open falconu özelliklerini harmanlasalar çok sayıdaki simülasyon meraklısını sevindirseler. Pc ye falanda çıkmıyor artık öyle sağlam savaş uçağı simülasyonu:( fs bir f16 elentisi var gerçi ama oda düz uçuşdan ibaret savaş oyunu değil
  • @cemus IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i araştır , 2.dünya savaşı uçakları var heralde ben araştırmadım , güzel olabilir .

http://uk.media.ps3.ign.com/media/142/14258702/vids_1.html burada videolar var güzel gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1989 -- 5 Mayıs 2010; 21:39:45 >
  • quote:

Hocam AC6 ile karıştırıyor olabilirim, hayır vardı dersem olmaz, çünkü emin değilim. Ama 2 oyundan birinde ikmal-kalkış-iniş mevcut (hatta görev içinde inişikmal yapabileceğin pistler var)

Zaten XBOX'ta topu topu 2 uçuş simülasyonu oynadım ama taa geçen seneydi ikisi de. ,

ekleme: evet hocam haklısın AC6'daymış o iniş-kalkşlar, hatta 2. videodaki yorumlarda birisi sormuş diğeri de teyit etmiş.

youtube.com/watch?v=btvt2FRwCPs

youtube.com/watch?v=Kn8kzn3NBVQ

youtube ne ara açılmış yaa yeni fark ettim siteye girilebiliyor ayrıca videolar için teşekkür ederim
    edit:ikinci videoyu yeni izledim bu ne yaa F15 ne zamandan beri dikey iniş yapabiliyor HARRİER mı bu mübarek anlamadım tavuk gibi kondu rezalet bu yaa yok ya ben iyisimi bir süre daha falconumu uçurmaya devam edeyim hatta dur şimdi bir görev icra edeyim:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 5 Mayıs 2010; 22:08:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

@cemus IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i araştır , 2.dünya savaşı uçakları var heralde ben araştırmadım , güzel olabilir .

http://uk.media.ps3.ign.com/media/142/14258702/vids_1.html burada videolar var güzel gibi

bakayım hemen nasılmış teşekkür ederim

• Sesimizi duyan UBISOFT'a HAWX 2 açıklaması için tşk ederiz.

AC7'nin üstüne yatan NAMCO BANDAI'ye de
  • quote:

Sesimizi duyan UBISOFT'a HAWX 2 açıklaması için tşk ederiz.

AC7'nin üstüne yatan NAMCO BANDAI'ye de

bravoecho avatarın güzelmiş biraz evvel trailer videosunu izledim acayip bir oyun geliyor çok heyacan yaptım oradaki apache nin içindeki olan görüntüyede ayrıca bittim.neyse konuya dönelim evet bir teşekkürde benden ama kendi adıma beklentilerim büyük inşallah iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 5 Mayıs 2010; 22:55:13 >

• çok avatar değiştirmiştim ama bunu sevdim, epeydir duruyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.