Şimdi Ara

Ps3'üm bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam.4 ay kadar önce garantili aldığım ps3 40 gb pal konsolumda dün fifa 2008 oynarken oyun içinde herşey normalken sadece maç spiker sesi kayboldu.Düzelir diye bir süre bekledim ve düzelmeyince oyun menüsünde ses ayarlarına girince oyun kitlendi.Tekrar oyunu açtım ve bu sefer maçı başlatırken takıldı.2 saat sonra girdiğimde bir problem yoktu.Bugün gene fifa 2008 oynarken spiker sesi gitti.Oyundan çıkmak istediğimde kitlendi ve bd disci zor çıkarttım.Motorstorm taktım,bu seferde takıla takıla açıldı ve kitledni,tekrar açtım bu sefer birşey olmadı.Ne dersiniz arkadaşlar,durum nedir ne değildir?

• Lens çakozlamışa benziyor, yolla garantiye değiştirsinler
  • yakın zmanda bluray gider sanırım.o kadar çok bozulan oldu ki (aralarında bende varım) artık iş otomatikleşti.git garantiye yenisini veecekler makinenin.ps3 ü garantili alman çok iyi olmuş.çok sağlam soğutması güzel bir hardware i var ama böyle küçük olaylar işi bozuyor.
  • fifa08 oynarken bendede oluyordu,bazen oyun donup kalıyordu.Diger oyunlarda böle bi problemle karşılaşmadım tabi.Bu yüzden fifayla alakası olabilir ama motorstorm hakkında bi yorum yapamıycam...Başka bi oyun takıp denemeni tavsiye ederim...(motorstorm haricinde)
  • Yarım yamalak biraz daha idare etmeye çalışayım,iyice cortlayınca götüreyim diyorum.Bakalım hayırlısı.
  • valla arkadaşım.felaket tellallığı yapmak istemem ama aynen benimkide öyle oldu.idare ediyim biraz daha derken gitti.Allahta khalkedon gibi insanlar varda hemen care buluyor.aynen bizimkide fifa08 di
  • fifa08 de kesin birşey var arkadaşlar.Dikkat edin.Ben anlamadım bu fifa08 i
  • bir tek fifa değil bende hem fifa hemde uefa da spiker gitti arada birde donmalar oldu kesinlikle EA nın futbol oyunlarını almama kararı verdim. ne olur ne olmaz işi sağlam tutmak lazım.
  • walla gecen gunde benim pesde buytun ses felan gitti korktum hemen cıkardım oyunu makinayı beklettim girişleri kontrol ettim bide dim tv girişinde de bi sorun molabilirmi diye psp takıp denemiştim ama sorun cıkmadı sonra makinayı bagladım duzeldi inş. benim kide cortlamaz
  • uefa pes,fifa...

Futbol oynamamaya karar verdim ps3 de
  • Evet demin tekrar açtım ps3'ümü.Fifa 2008 oynarken kardeşimle daha 5 dakkalık maçın ilk devresinde spiker sesi gene gitti.Maçı bitirim fakat bu seferde biten maçtan çıkmadı takıldı.Ve ondan sonra da ne fifa 2008,ne burnout paradise ne de gta4'ü açmadı.8001050f ve 80010516 hataları verdi.Demolarda bir problem yok.bd disc koyunca açmıyor ve siyah ekran gösteriyor ve birşey yapamıyorsun,ardından ötüp kendini resetliyor.Genelde şanslıyımdır;çoğunlukla yaşanan olumsuzlukları yaşamam ama bu sefer bende yakalandım.Ps3 kutusunu paketledim,yarın kısmetse yetkili servise götüreceğim.Önerdiğiniz,uğraştırmayan bir yetkili servis varsa ona götüreyim.Birde tam paketi eksiksizmi götürmeliyim,yoksa sadece makinayı mı?Değişim yaplırsa paket içeriğini mi yoksa sadece cihazımı değiştiriyorlar?Teşekkürler.
    not:bu arada yetkili servis listesinden göztepe'deki servisi aramıştım gündüz.Getirin,bakalım.Lens arızasıysa yenisiyle değiştiriyoruz demişti.Hayırlısı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.