Şimdi Ara

Ps3 ü vga girişli monitöre nasıl bağlayabilirim acil yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02726876&tmp_task=prodinfoCategory&lc=tr&dlc=tr&cc=tr&lang=tr&product=3884704

Başlıktada belirttiğim gibi vga girişli monitöre nasıl bağlayabilirim monitörümün linkini veriyorum.

internette böyle bir kablo gördüm bu işimi görürmü kullananlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim teşekkürler

http://www.cabletld.com/pic/2009317103532.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lebronmr -- 12 Mart 2011; 12:53:30 >

• Vgabox alacaksınız,başka çare yok.

Edit:YAnlış okumadıysam HDCP destekliyor monitörünüz o vga-hdmi kablosu çalışabilir,bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gabriel Van Helsing -- 12 Mart 2011; 15:34:55 >
  • teşekkürler ama vga box'ı da türkiyede bulmak biraz zor..

bu kablo hakkında kesin bir bilgisi olan biri yazabilirse çok sevinirim
  • vga box'a falan gerek yok,çünkü ürün hdcp destekliyor,(HDCP) destekler denmiş özellik sayfasında yani aşagıdaki kabloyu alarak ps3'ünü bağlayabilirsin.
  • O kabloyla baglarsa arkadas, Görüntü kalitesi nasil olur ?
  • Tatmin edici olur diye düşünüyorum Sonuçu paylaşirmisin bende bnm monitöre takicam ona göre.
  • 720p seçer ayarlardan ps3'den zaten monitör en yüksek 1600x900 destekliyormuş rahatsız edecegini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 12 Mart 2011; 20:25:01 >
  • arkadaşlar bugün vatan computer'a gittim böyle bir kablonun olamayacağını söylediler bu kablonun olup olmadığı yada çalışıp çalışmadğı hakkında bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirirseniz sevinirim böyle bir kablo mümkünmüdür benim monitörümden ps3e görüntü alabilirmiyim ?
  • dostum ben bilgisayarın monitörüne bağlamak için şu ürünü almıştım;
    http://www.vatanbilgisayar.com/avermedia-box_w7_super-avertv-box-w7-super/productdetails.aspx?I_ID=36378

hem tv izleme şansın da var görüntü kalitesi ise tüplü tvdekiler gibi oluyor. 90 tl ye almıştım kadıköyden 2 yıl önce
  • HDMIdan VGAya direk görüntü aktaracağını sanmam.Digital veriyi analoga çevirebiliyorsa monitör orasını bilemem.Anladığım kadarıyla PCnin DVIını bağladığında Daha kaliteli görüntü almanı sağlıyor HDCP VGAdan ama bana sorarsan VGA box veya TV box şart gibi.Sana şu iki kablo kombinasyonu lazım(Eğer direk HDMI VGA bulamadıysan) ama büyük ihtimal çalışmayacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kada34 -- 13 Mart 2011; 1:27:22 >

• teşekkürler ama ;

bu konu hakkında kesin bilgisi olan yokmudur arkadaşlar yada bu kabloyu birebir kullanan yardımcı olursanız çok sevinicem
  • arkadaşlar aradığım kabloyu buldum bu hafta içinde elimde olacak ama yinede bu kabloyu kullanan varsa aldığı sonuçları açıklarlarsa sevinirim teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.