Şimdi Ara

Ps3 te strateji oyunları nasıl oynanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu aralar playstation almayı kafaya koydum. Fakat aklıma takılan 2 şey var:

1-Strateji oyunlarını çok seviyorum. (Bilgisayarda red alert, age of empires, commandos, doom, call of duty, soldier of fortune, max payne vs. çok oynardım) FPS yi de severim..Fakat ps 3 te normal konsoldan bu tarz oyunların oynanmasının zor oldugunu sanıyorum. Strateji oyunları için ayrı bi aparat filan mı var? Nasıl oynanıyor?

2-Ps 3 alayım mı sizce? Ps 4 çıkar mı? Xbox nasıl?

Bilenler aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevkalbeser -- 18 Kasım 2011; 22:58:16 >

• Strateji oyunu yok nerdeyse Olan da cacık zaten
  • O zaman kötüymüş..Ne anladık bu işten..
  • strateji istyorsan pc al konsolda starteji oyunu yok (ruse ra 3 sayma çöp) Konsollarda oynanmayacak bir tür strateji imkansız şuanki kontroller move falan demeyin kinectte 2side fail bu konuda
  • Mouse gibi bir şey üretebilirlerdi bu durum için..Anlamıyorum strateji seven ciddi bir kitle vardır bence..Hiç mi onları kendilerine çekmeyi düşünmez bu japon askerleri
  • cıvızılaton olsun dsnayst serisi olsun özellikle end war tavsiye ederim hani çok iyi olmasada oynanacak oyunlar var özellikle end war tom clayns oyna derim fiyat olarakta çok uygun
  • Playstation için en çok çıkmasını istediğim oyun AGE OF EMPIRES ve bu oyun bir gün çıkarsa alacağım ilk şey
    aşağıdaki link de tanıttığım playstation için üretilmiş klavye-mouse seti

HORI TACTICAL ASSAULT COMMANDER 3
    http://forum.donanimhaber.com/m_54502808/tm.htm

Bu set sayesinde playstation da çok rahat strateji oyunu oynanır.
  • FPS de oynuyormuşsunuz, FPS gayet güzel oynanıyor PS3'te
  • Hala pc fanları arkadaşlar playstation için klavye-mouse niye üretilmiyor diyor. Yukarıda verdiğim link de üretilmiş bir ürün var ve ararsanız bu ürün gibi bir çok ürün var. İlla alıp evinizemi gönderiyim. Var işte tüm dünya biliyor siz bilmiyorsunuz. Konsolda klavye-mouse olmadığı için bazı oyun türleri oynanmıyor lafı eskide kaldı artık.
  • Red Alet 3, From Dust. Bu oyunlar ps store da mevcut alabilirsin.

ps4 u bekleme, xbox da yaramaz.
    ps3 al bence.
  • age of empires 2 ps2 için çıkmıştı ve kontrolleri zordu
    aslında biraz uğraşılsa güzel fikirler çıkacağını ve controller sorununun ortadan kalkıcağını düşünüyorum
  • Bende rpg oynanmıcağını düşünüyordum.O kadar skili bi controllera nasıl sıkıştırıcaklarını düşünüyordum ancak demons souls ve dark souls bu lafı ağzıma tıkıverdi. Konsolda bu kadar rahat oynanan ve sanat eseri niteliğinde rpg oyunları çıkardılar(biraz action rpgye kaçsada). ancak bu linkte vermiş oldugunz set her fps tps oyununda çalışıyormu. Şahsen bende fps oyunlarını severim ancak konsolda tercih etmiyorum çünkü ne kadar iyi olursanız olun mouse kadar iyi reflekslerinizi kullanamazsınız controller la.
  • Konsolda strateji neymis.. Adamlar rpg serilerinin bile icine ettiler gece gunduz nasil dahada kolaylastiririz oyunlari diye retarded zorluk seviyesinde oyun nasil yapariz diye kasiyorlar sen de cikmissin strateji yokmu diyorsun konsolda. Spamla tuslari 2 dk oyun 5 dk video toplamda 5 saat oyun bitti bu kadar.

Bakiniz dragon age 2 fiyaskosu ve mass effect 3 ndeki action mode.. Oyun dunyasi tepetaklak asagi yuvarlaniyor ama kimse farkinda degil.

ps4 geldiginde oyunlar 20-30 dk sitcom seklinde olursa sasirmam. No brain no pain spamla tuslari gec.
  • DC UNIVERSE pc deki WOW a karşılık playstationa üretilmiş bir mmorpg oyunu ben indridim hafta sonu biraz takıldım. Gamepad le gayet güzel oynanıyor. Linkini vermiş olduğum klavye-mouse setiyle düşünemiyorum bile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.