Şimdi Ara

PS3 Super Slim 150 GB 2 Kontrolcü+10 Oyun +1 Blu-Ray Film 650TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-ps3-super-slim-150-gb-2-kontrolcu-plus10-oyun-plus1-blu-ray-film-267475917/detay/

2.5 Yıllık konsolumu uzun süredir kullanmadığım için satıyorum. Konsolda herhangi bir sorun yoktur, fotoğraflarda görülen siyah kontrolcü orijinal gri kontrolcü ise yan sanayidir ancak sağlıklı çalışmaktadır. Fotoğrafta gördüğünüz gibi konsol üzerinde çizikler vardır ancak bunlar konsolun çalışmasına engel olmayan kozmetik kusurlardır. Konsolu aldığımda 12GB olan depolama kapasitesini taktığım HDD ile 150 GB a çıkarttım ve şu an içerisinde 2 adet oyun yüklüdür (FIFA STREET ve Tekken Tag Tournament 2), bunun yanında PS3 sahibi olan birisinin mutlaka deneyim etmesi gereken bir çok oyunun özel sürümü konsol ile birlikte verilecektir. Lütfen 400-500 TL olur mu ? Şununla takas eder misin ? Oyunları ayrı satar mısın ? gibi sorular sormayınız çünkü bunları topluca satmak istiyorum ve lütfen whatsapp veya site üzerinden mesaj yolu ile iletişime geçiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.