Şimdi Ara

[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.453
Cevap
213
Favori
584.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bumel52
    Hitman absolution (turkce) veya far cry 3 e karsilik tomb raider ariyorum.ilgilenen arkdaslar pm atsin lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 25 Mart 2013; 23:58:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben yeni ps3 aldım.kutu oyunlar cok pahalı olduğu için kardeslık yapma işini ıyıce arastırdım forumda.bugun kendıme oyun alıcam.forumdan kişilerlede kardeslık yapmak istiyorum fakat şu kredı kartı bılgıleırını alısverıstek yaptıktan sonra nerden sılebılırım arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barborospasa

Merhaba arkadaşlar ben yeni ps3 aldım.kutu oyunlar cok pahalı olduğu için kardeslık yapma işini ıyıce arastırdım forumda.bugun kendıme oyun alıcam.forumdan kişilerlede kardeslık yapmak istiyorum fakat şu kredı kartı bılgıleırını alısverıstek yaptıktan sonra nerden sılebılırım arkadaşlar ?

hesap yonetiminden siliyorsun
    Ssf4 a.e almak isterseniz bende diğer hakkı duruyor satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker7

quote:

Merhaba arkadaşlar ben yeni ps3 aldım.kutu oyunlar cok pahalı olduğu için kardeslık yapma işini ıyıce arastırdım forumda.bugun kendıme oyun alıcam.forumdan kişilerlede kardeslık yapmak istiyorum fakat şu kredı kartı bılgıleırını alısverıstek yaptıktan sonra nerden sılebılırım arkadaşlar ?

hesap yonetiminden siliyorsun
    Ssf4 a.e almak isterseniz bende diğer hakkı duruyor satabilirim

Saol hocam tsk ederım fakat o oyunu suan dusunmuyorum
  • quote:

Hocam pm attım
  • Arkadaşlar 26 Mart gün içersinde Resident Evil 6 + Map pack + mode pack almaya niyetliyim. Ortak olmak isteyenler irtibata geçsin.
    Oyun kardeşlikle kişi başı 24TL fakat ben Map pack + Mode pack de almaya niyetliyim. Oyunla birlikte tüm paket fiyatı 41TL

Bu arada Resident Evil Racoon City de 23 lira. Kişi başı 11,5'dan ortak olmak isteyenleri bekliyorum. 1-2 günümüz kaldı. İlgilenenlere duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M60! -- 26 Mart 2013; 10:09:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: king3542

farcry3'e karşılık tombraider veya DmC istiyorum ilgilenenler pm atsın lütfen↲

güncel

• Selamlar arkadaşlar MW3 yüklü psn hesap arıyorum, uygun fiyatlı olursa ve 2 hak olursa makbule geçer.

Elinde olanlar PM ya da konuya msj atarak ulaşabilirler. İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Code Veronica ve RE4 hesabı satan varsa talibim ya da kardeşliğe de varım....

Güncel.
  • hitman absolution tek hakkı satılıktır. 50 tl.
  • quote:

psn ssf4 a.e satılık 20tl (1 hakkı satılıktır)
    sadece kof 13 ile takas olur

Scott pilgrim + ninja kaplumbagalar + from dust hesabi vart tek hesapta baska hesapta kof -- borderlands2 var bo2 olmasaydi kofu werirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cahit_99 -- 26 Mart 2013; 15:57:57 >
  • Alinik Hitman:Absolution psn hesabi ariyorum. Tercihen cift hak, olmadi en uygun tek hak tekliflerini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cahit_99

quote:

psn ssf4 a.e satılık 20tl (1 hakkı satılıktır)
    sadece kof 13 ile takas olur

Scott pilgrim + ninja kaplumbagalar + from dust hesabi vart tek hesapta baska hesapta kof -- borderlands2 var bo2 olmasaydi kofu werirdim

saolasın oyunu bi arkadaşa verdim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: M60!

Arkadaşlar 26 Mart gün içersinde Resident Evil 6 + Map pack + mode pack almaya niyetliyim. Ortak olmak isteyenler irtibata geçsin.
    Oyun kardeşlikle kişi başı 24TL fakat ben Map pack + Mode pack de almaya niyetliyim. Oyunla birlikte tüm paket fiyatı 41TL

Bu arada Resident Evil Racoon City de 23 lira. Kişi başı 11,5'dan ortak olmak isteyenleri bekliyorum. 1-2 günümüz kaldı. İlgilenenlere duyurulur

o dedigin pack ler ne fark ettiriyor hocam oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Arkadaşlar 26 Mart gün içersinde Resident Evil 6 + Map pack + mode pack almaya niyetliyim. Ortak olmak isteyenler irtibata geçsin.

Dostum single player da etkisi yok diye biliyorum. multiplayer için bir çok yeni oyun modu ve harita sunuyor. İlgileniyorsan özel mesajdan devam edelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Dostum single player da etkisi yok diye biliyorum. multiplayer için bir çok yeni oyun modu ve harita sunuyor. İlgileniyorsan özel mesajdan devam edelim

yok hocam re6 oynarsam single oynarım bi tek dlc leri dusunmem saolasın yinede.

• psn den alma hitman absolution türkçe : 40 tl

psn den alma uncharted 1 :10 tl

psn den alma uncharted 2 : 15 tl

elimdeki üç oyunu: re6, tomb raider, far cray 3, ac 3, dead space 3 veya god of war ascension ile

takas yapabilirim.

tekliflere açığım ...
  • Merhaba resident evil 6 ve/veya operation racoon city için kardeşlik yapmak isteyenler varsa bana pm den veya buradan ulaşsınlar.
    re 6 kişi başı 24 tl
    raccoon city 11.5 tl' ye geliyor.
  • Biyoşok Infinite i aldım. Hesap hahibi benim. İlk oyunu da hediye verdi PSN de tek hakkı satılık. 2 oyun tek hesapta.

Biyoşok İnfinite + Biyoşok 1 65 TL .

TAKAS YOK!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_cooler_king -- 27 Mart 2013; 14:54:08 >
  • Tomb raider alan satan yokmu yaw ya da almak isteyen varsa alalım beraber bekliyorum kac gündür :)
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.