Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun en çok Fairplay alan adamı kim acaba arkadaşlar kacar tane var bakalım en yuksek kim almış herseyde hile olur ama Fairplay de olmaz ancak rakip yuzde yüz emin olduguna veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetunal00

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kor_do

quote:

bakım yarın sabah 8 10 arası o 12 olurda işallah düzelir

dostm sen pes 12 de 1kez bana firewar2090 nikim 2 kez de arkadasima yenilirken hile yapip kactin ne yuzle millete ahkam kesiyosun utanmaz. tovbe mi ettin yoksa okadar kufuru yedikten sonra

aga ben hesabın gerçek kullanıcısıyım.o bug nasıl yapılıyor onuda bilmiyorum ben sadece oyunuma bakarım.
    ama benim puşt kardeşim benden habersiz açıp oynamışsa azar yiyeceğinden ne yaptığını bilmiyorum ama yapmış olabilir.
    onun adına sizden özür diliyorum.
    yenilmeyi bilmedikten sonra oyunun ne zevki kalırki?
    tekrar özür diliyorum bilgim olmadan yapılan işlerden dolayı...

Kardesını duzgun yetişdirmenı tavsıye ederım birnevi hırsızlık bu,bugun bunu yapan yrn neler yapar, ayrıca senıde tebrık ederım durustlugunde dolayı

aynen katılıyorum sana hırsızlık bu..
    gerekeni yapacağımdan hiç şüpen olmasın..
    ki ben konamiye gönderdiğim maillerimde duruyor bu hilecilerle ilgili,
    nasıl yapıldığını bilsemde yapmam boş yere zaman kaybı..

ahmetunal00 nickli kullanıcıyı tanırım... Yanlış anlaşılmasın, şahsen değil PES'teki sıralamalrda ismini gördüğümden...
    Bir kaç kez denk gelmişliğimizde var... Yendiğim de oldu yenildiğim de... Hileye rastlamadım... Ayrıca hileye ihtiyacı olmayacak kadar iyi oyuncu...
    Anlattıkları bazılarına samimiyetsiz gelebilir, şu meşhur msn deki 'kuzenim yazmiş kanka' muhabbetine benzetilebilir...
    Ama bu durumu bizzat yaşamış biri olarak diyorum ki;
    o 14-15 yaşındaki gençlerin neler yaptığına inanamazsınız...
    şahsen asıl hesabımı kapatmamın yegane nedeni, hesabımı oynasın diye verdiğim yeğenimin hile yapıp bunu öğrendiğimde yaşadığım utançtır...
    İyi yetiştirmekle de alakası yok, yaşları itibariyle bunu matah sanıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kor_do

quote:

bakım yarın sabah 8 10 arası o 12 olurda işallah düzelir

dostm sen pes 12 de 1kez bana firewar2090 nikim 2 kez de arkadasima yenilirken hile yapip kactin ne yuzle millete ahkam kesiyosun utanmaz. tovbe mi ettin yoksa okadar kufuru yedikten sonra

aga ben hesabın gerçek kullanıcısıyım.o bug nasıl yapılıyor onuda bilmiyorum ben sadece oyunuma bakarım.
    ama benim puşt kardeşim benden habersiz açıp oynamışsa azar yiyeceğinden ne yaptığını bilmiyorum ama yapmış olabilir.
    onun adına sizden özür diliyorum.
    yenilmeyi bilmedikten sonra oyunun ne zevki kalırki?
    tekrar özür diliyorum bilgim olmadan yapılan işlerden dolayı...

Kardesını duzgun yetişdirmenı tavsıye ederım birnevi hırsızlık bu,bugun bunu yapan yrn neler yapar, ayrıca senıde tebrık ederım durustlugunde dolayı

aynen katılıyorum sana hırsızlık bu..
    gerekeni yapacağımdan hiç şüpen olmasın..
    ki ben konamiye gönderdiğim maillerimde duruyor bu hilecilerle ilgili,
    nasıl yapıldığını bilsemde yapmam boş yere zaman kaybı..

ahmetunal00 nickli kullanıcıyı tanırım... Yanlış anlaşılmasın, şahsen değil PES'teki sıralamalrda ismini gördüğümden...
    Bir kaç kez denk gelmişliğimizde var... Yendiğim de oldu yenildiğim de... Hileye rastlamadım... Ayrıca hileye ihtiyacı olmayacak kadar iyi oyuncu...
    Anlattıkları bazılarına samimiyetsiz gelebilir, şu meşhur msn deki 'kuzenim yazmiş kanka' muhabbetine benzetilebilir...
    Ama bu durumu bizzat yaşamış biri olarak diyorum ki;
    o 14-15 yaşındaki gençlerin neler yaptığına inanamazsınız...
    şahsen asıl hesabımı kapatmamın yegane nedeni, hesabımı oynasın diye verdiğim yeğenimin hile yapıp bunu öğrendiğimde yaşadığım utançtır...
    İyi yetiştirmekle de alakası yok, yaşları itibariyle bunu matah sanıyorlar...

benim maç yaptığım birisini görmek çok hoş

• Bu forumdaki adamların yüzde 99'u delikanlidir hile falan yapmazlar bazen yanlış anlasilmalar olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Bu forumdaki adamların yüzde 99'u delikanlidir hile falan yapmazlar bazen yanlış anlasilmalar olabiliyor.

• ARKADASLAR BU GUN HIC KOPMA OLMADI GALIBAA DUZELDIMII NEE???
  • kostas_1993 isimli kullanıcı hilecidir beyler..kadrosunu fullemiş puanı 950 görünce zevkli bi maç beklerken 2-0 öne geçince koparttı..ne zevk alıyolar anlamak mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreis77

kostas_1993 isimli kullanıcı hilecidir beyler..kadrosunu fullemiş puanı 950 görünce zevkli bi maç beklerken 2-0 öne geçince koparttı..ne zevk alıyolar anlamak mümkün değil

yaştan belli zaten abi baksana 93 lü ne varsa küçük fırlamalarda var zaten oynayamadığı zaman yavaşlatıyor hemen oyunu yenilgiyi kabullenemiyorsan oynama be dürzü

• aynen kardeşim çok sinirleniyorum işin acı tarafı o yendiği sürece sorun yok :) engelleme listesine nasıl eklicem bilginiz varmı ?
  • galiba koptu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

galiba koptu

Kopma yok dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Dear Cem,

Thank you very much for contacting the Konami Support Team.

We understand that some of our Turkish PES 2013 players are having trouble going online in the game. We think that this issue might be caused by a specific ISP being used by people in Turkey.

New DLC being released tomorrow will include content that is designed to help improve connection issues in PES 2013. Please test your game after downloading and installing the DLC tomorrow and contact us again if you are still experiencing any problems.

Best regards,

Alex

Your Konami Support Team

Konami Digital Entertainment GmbH Berner Str. 103-105 60437 Frankfurt am Main Germany

Local Court of Frankfurt am Main: HRB Nr. 24990 Managing Director: Shinji Hirano, Fumiaki Tanaka

Bu söyledikleri doğruysa iyi haber.

DLC den sonra sorunlarınız düzelecek bu DLC bu konuda düzeltmeler içeriyor demiş.

banada aynısı geldi bilmeyenler için çevireyim. türk oyuncuların bu sorunundan haberdarız bu İnternet sağlayıcınızdan kaynaklı bi sorun fakat 11 ekimde gelicek dlc ile bu sorunu ortadan kaldırıcaz diyolar haberler iyi yani.

bu arada eğer dedikleri doğruysa sorun konami demi yoksa ttnette mi argümanı sonuca bağlandı sorun ttnette beyler ama adamlar biz yinede halledicez yarın merak etmeyin diyolar. bakalım nolucak
  • Adamın birinde Çılgın Türk lakabi varmış cok ozendim vallahi.

• bugun bende aldım sonunda..yeni başlayana kimleri oneriyorsunz
  • bugun bende aldım sonunda..yeni başlayana kimleri oneriyorsunz
  • quote:

Adamın birinde Çılgın Türk lakabi varmış cok ozendim vallahi.

eyw hocam bende çok memnunum adımdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazar1907

bugun bende aldım sonunda..yeni başlayana kimleri oneriyorsunz

usta eline kalemi kağıda al başla yazmaya.

khelifa, mulumbu, haidara , agustien, ze eduardo, mitrovic

benim ilk aldığım adamlar bunlardı bunlarla başlamanı tavsiye ederim pişman olmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazar1907

bugun bende aldım sonunda..yeni başlayana kimleri oneriyorsunz

hayırlı olsun benim de imzada ucuz adamlar mevcut
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06beck

quote:

Orijinalden alıntı: 06beck

arkadasar uydunetten adsle gecicem.wireless baglanti ile pes oynamak istiyorum.hangi hiz yeterli olur? oyun kotayi fazla etkiler mi ? pek download yapmam arada youtube o kadar.wirelessla oynayanlar hangi baglantiyi kullaniyorsunuz fiyatinida yazarsaniz sevinirim.

yok mu arkadaşlar yardımcı olacak ?

12 gb smile adsl tahattutsuz 39 tl bu gbden asagısı kurtarmaz, ıkıncısıde wireles baglancaksan eger oda arası cok varsa sorun olabılır lag gıbı ortalama ps3 % 90 cekıim gucunu gormelı modem secımını ıyı yapmalısın

cevap icin tskler.hangi marka modem onerirsiniz airties uygun mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: touch_of_sleep

quote:

Adamın birinde Çılgın Türk lakabi varmış cok ozendim vallahi.

eyw hocam bende çok memnunum adımdan.

Aaa dostum ciddimisin sende varmı nasıl aldin onu?

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.