Şimdi Ara

[PS3] PES 2012 MASTER LİG ONLİNE KONUSU (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
8
Favori
189.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım türk biriyle maç yaptık bir kaç saat önce , oldukça eğlenceli bir maçtı .3-0 öne geçince oyuncuları çıkardım 60-65 gibi, sonra hakem son düdüğü çaldı , sonuç 3-4 .Yenilsem de böyle güzel ve kaliteli maçlar yapmak gerçekten güzel.Bir maçta da yine türk bir arkadaştı , D1 de.Bir-iki oyuncuyu saymazsak kadrosundaki en kötü oyuncu pirlo .Maç 3-2 idi , son dakikada beraberlik golünü atınca ikimizde çok şaşırdık .O gol sayesinde baros a 20 maçlık sözleşme yaptım.

• UĞURPES;
    Evet , gördüm.Ama hiç iyi şeyler görmedim .Uzun bir süre D3 deyim sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakann720 -- 27 Ocak 2012; 20:45:05 >
  • Arkadaslar kolay gelsin, ben antrenör moduna fena sardım once kendimi anlatayım sonra icimi dökeyim..
    Kadrom : Mert günok, İsmail Koybasi atıla Turan Orhan sam sivok milosevic serdar kesimal Ekrem dag Veli kavlak Yasin pehlivan hoilett mphela Burak Yılmaz Emre belozoglu Hamit rodwell Ceyhun gulselam leon Osman tuncay şanlı webo diego milito... Bir de çembirlayn :-)

Sözleşmeler can sıkıyor form durumları can sıkıyor vs ama benim canımı en cok kadrosunu all star yapan arkadaslar.. Bence bu oyunun zevki takım oyunu ile kazanmak
    Benim anlamadığım bu paraları nasıl kazanıyor millet messi Ronaldo ibrahimovic xavi iniestayi aynı takımda oynatıyor ne zevk alıyor ?? Neyse bu is yurek isi ben lucescu taktigi defansa yatıyorum öyle adamlara parami alıyorum..

Xboxta oynuyorum gamertag nickim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolasanelka39

Arkadaslar kolay gelsin, ben antrenör moduna fena sardım once kendimi anlatayım sonra icimi dökeyim..
    Kadrom : Mert günok, İsmail Koybasi atıla Turan Orhan sam sivok milosevic serdar kesimal Ekrem dag Veli kavlak Yasin pehlivan hoilett mphela Burak Yılmaz Emre belozoglu Hamit rodwell Ceyhun gulselam leon Osman tuncay şanlı webo diego milito... Bir de çembirlayn :-)

Sözleşmeler can sıkıyor form durumları can sıkıyor vs ama benim canımı en cok kadrosunu all star yapan arkadaslar.. Bence bu oyunun zevki takım oyunu ile kazanmak
    Benim anlamadığım bu paraları nasıl kazanıyor millet messi Ronaldo ibrahimovic xavi iniestayi aynı takımda oynatıyor ne zevk alıyor ?? Neyse bu is yurek isi ben lucescu taktigi defansa yatıyorum öyle adamlara parami alıyorum..

Xboxta oynuyorum gamertag nickim

Aslında evet haklısın öyle kadro mu olur dedirtiyor insana ama bir düşün , sende para olsa içinden almak istemezmiydin ? Sözleşmelerle baş etmek gerçekten zor , sözleşme dönemi geldi mi bitmiyor sırayla bütün paramı yiyorlar.O adamların nasıl para biriktirdiğine gelince , sadece turnuvalarda oynuyorlar bence .İyi bi kadro çıkartıp D5 de hep ilk 16 olunca haliyle para birikiyor.

• Arkadaşlar size bir şey soracağım , danışacağım.Ya ben D3 deyim ama kadrom çok vasat iflas ettikten sonra baş edemiyorum buradakilerle.Benim D4 e hatta gerekirse D5 e gidip turnuvalarda para kazanmam gerek.Bu hareket doğru olurmu sizce ?Başka bir öneriniz var mı?Eğer küme düşmek uygunsa nasıl yapacağım?1-2 gün oyuna girmezsem olur mu ?
  • Şuan iflasın eşiğindeyim :) kadrom 16 kişi ve 14 kişinin sözleşmesi bulunuyor ama yeni bir taktik geliştirdim normalde 10 kişi sözleşmesi bulunuyordu ben çok ucuz adamlar aldım ve elimde sözleşmesini yenileyemedğim pahalı adamları sattım yani kadro 16 iken bir adam alıyorum ve diğerini satıyorum .. sattığım para ile 1normal düzeyde adam alıp yine pahalı olan oyuncuyu satıyorum 14 sözleşme oldu şuan iyi bir gelişme yaptım ama bu taktik nereye kadar her an iflas edebilirim :) önerisi olan varmı bu arada A.FATY buadam bence formda ise denenmeli gerçekten iyi alanzinho bu adamda formda ise bayağı süratli .. burak bu adam boş kaleye gol atamıyo anlamadım gitti :) önerisi olan varmı şöle ucuz yollu bir kaç adam sölerseniz mutlu olurum 2 pahalı oyuncumla yer değiştireyim ..
  • Senin başından geçenler bana da olmuştu ama senin biraz birikmişin var sanırım .Ben çoktan iflas ettim.A.Traore , Balmont , forvet e Baroş u tavsiye ederim.Bunların toplam gideri 1.5-2 milyon arasında.3 milyon olan , Özer hurmacı ,Kazım kazım ı önerebilirim.Bunlardan biraz daha pahalı 4milyon civarında Kasaev var , bu adam da sağlam biri.
  • eyv dostum kasaev aklımda var zaten o adamda maşallah oyuncu kartı dolu :) baroş formda ise iyidir balmont var şaun elimde ama kim ne derse desin yükselişteki bir mphela bütün oyunculara bedel :)
  • Orta saha sag sol kanat oos için Everton'lu Osman'ı şiddetle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle formdaki bir Mphela çok daha iyidir.Ben sana Kazım kazım ı öneriyorum , ama bayağı öneriyorum yani şiddetli biçimde.Çok faydalı çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolasanelka39

Orta saha sag sol kanat oos için Everton'lu Osman'ı şiddetle tavsiye ederim

Saol dostum , benim de işime yarayacak.Ama ben hala küme nasıl düşülür onu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

eyv dostum kasaev aklımda var zaten o adamda maşallah oyuncu kartı dolu :) baroş formda ise iyidir balmont var şaun elimde ama kim ne derse desin yükselişteki bir mphela bütün oyunculara bedel :)

Bu arada 5 milyonu denkleştirebilirsen kesinlikle Danny yi almasılın.Aklında bulunsın
  • Yeni baslayan arkadaslara tavsiye ....Kaleci : Forster mutlaka deneyin ücreti makul formu su aralar kırmızı, Ön Libero : Mehmet Aurello ve Gattuso formaları kırmızı iken tavsiye ederim ayrıca defans için Hübsman-Negli-Semak ücretleri ucuz formaları kırmızı iken mutlaka deneyin....orta saha : Barretto-Giaccerini-Piatti ve forvet Defoe ve biraz paranız olunca Lavezzi-Miccoli.....Bol şans.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: enestom

Yeni baslayan arkadaslara tavsiye ....Kaleci : Forster mutlaka deneyin ücreti makul formu su aralar kırmızı, Ön Libero : Mehmet Aurello ve Gattuso formaları kırmızı iken tavsiye ederim ayrıca defans için Hübsman-Negli-Semak ücretleri ucuz formaları kırmızı iken mutlaka deneyin....orta saha : Barretto-Giaccerini-Piatti ve forvet Defoe ve biraz paranız olunca Lavezzi-Miccoli.....Bol şans.....

Bence yeni başlayan arkadaşlara göre biraz yüksek bi kadro olmuş.Defoe filan
  • Arkadaşlar size bir şey soracağım , danışacağım.Ya ben D3 deyim ama kadrom çok vasat iflas ettikten sonra baş edemiyorum buradakilerle.Benim D4 e hatta gerekirse D5 e gidip turnuvalarda para kazanmam gerek.Bu hareket doğru olurmu sizce ?Başka bir öneriniz var mı?Eğer küme düşmek uygunsa nasıl yapacağım?1-2 gün oyuna girmezsem olur mu ? Lütfen yardım edin
  • hakann720
    Küme yükselme ve düşme yukarıda da belirttiğim gibi HAFTALIK PUAN SIRALAMASI na göre olur...
    Buna göre bu haftaki galibiyet ve malubiyet grafiğin değerlendirilir... Eğer küme düşmek istiyorsan, haftalık puanına bak, şu an ki durumunu sapta...
    Saptamaktan kastım puanının yanı sıra o sayfada en altta bu haftaki sıralamada yer alan oyuncu sayısını görürüsün...
    D3 klasmanında bulunan oyuncu sayısına bak... Ve haftalık sıralaman ile karşılaştır...
    Bu söylediklerimden hiç bir şey anlamadıysan ve illa küme düşmek istiyorsan, yapacagın maçlarda yenil
    Bugün itibarı ile 1-2 gün maça çıkmaman durumu değiştirmez.. Zira bu hafta maclar yaptın ve haftalık sıralamada degerlendirmeye girdin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğurpes -- 29 Ocak 2012; 14:04:32 >

• Yani diğerlerine teşekkür yok...:(( defoe pahalı ....sat o zaman elindeki mevcut verilen forvetleri daha iyisini mutlaka alırsın ama bana sorarsan şu an en uygun baretto dur sağ açık ve if oynayabiliyor fiyatıda makul ...:))
  • bu oyunda nsl iflas edılıo ben annamadım 16 oyuncun kaldı 0 para varsa oyuncu sattırmıormu
  • ejder izmir midir nedir beşiktaşla oynuo uzak durun

740 falan puanı var 2 tane attım baktım 2. yarı oyun yavasladı yavasladı en sonunda koptu allahtan onu galip saymadı

adamın mac kazanma oranı 80% falan nası olduğu belli oldu

oynamayı bilmeyip hile yapmaya calisip oyun zevkimize sıcanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.korkut

quote:

Orijinalden alıntı: uğurpes

Arkadaslar lütfen bilgisi olan arkadaslar yanıtlasın bir sorum var: Şöyleki; dün online oda maçlarına gireyim biraz değişiklik olsun dedim, hazır bebek te uyuyorken...
    Maçlar için de OML deki kadromu kullanmak için takım verisi kaydımı kullandım.. Yani OML de oluşturduğum kadro ile maçlara çıktım... Ancak maç yaptığım rakiplerin de kimisi kullanıcı verilerini kullandı..
    Ama bu rakiplerin hiçbiri OML de bir kez bile maç yapmamışlardı.. Şimdi sorum şu, bu adamlar OML de maç yapmamışlarsa bu kullanıcı verilerini nasıl oluşturuyorlar...
    Zira takımlarında yok yok... En kötü oyuncuları RONALDO.. Artık gerisini siz düşünün...

offline oynadıkları master lig de kurup kaydettikleri kadro onlar...

Sa kardeşim ben kullanıcı verilerini kayıt ettim maç lobisine girş yaptım kendi odamı kurdum kulanıcı verilerini kullan yaptım ama nasıl seçicem bilmiyorum yardım edersn sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.