Şimdi Ara

PS3 PeS 2012 Lisans & Transfer Güncellemesi v.9 by ForceHawk_7z [06.09.2012] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
5
Favori
45.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ForceHawk_7z

quote:

Orijinalden alıntı: esesmet

Bunu veya elimizdeki 2012 yamalarını denesek acaba 2013e donustururmu forumda baska bı konuda eskı yamayı kullanmaya calısıpda uzun suruyor fılan dıye yazanlar vardı tam detaylı okumadım lanet olsun :S

PES 2013 oyununda; daha önceki verileri kullansın mı diye bi soru soruyor? Evet Deyip PES 2012 verilerini yüklüyor.. Yüklemek istediğin yama PES 2012' de olması lazım bunu için, oyun kendi otomatik olarak çeviriyor :))

Eyvallah sagolasın açıklma için. ;)
  • paylaşım için çok tşkler.benimki kırımlı cihaz data pack 4.00 versiyon 1.00 bu yamayı yükledim olmadı versiyonu 1,06 ya yükselttim yamayı öle yükledim yine olmadı size zahmet bana yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hükümdar13

paylaşım için çok tşkler.benimki kırımlı cihaz data pack 4.00 versiyon 1.00 bu yamayı yükledim olmadı versiyonu 1,06 ya yükselttim yamayı öle yükledim yine olmadı size zahmet bana yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam lazım??

Oyun BLUES 01407 mi peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun bles sonu 48 di herhalde:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: hükümdar13

oyun bles sonu 48 di herhalde:(

08 dir o :)) Maalesef uyumlu değil..

• Öncelikle bu emeğiniz için çok teşekkürler ne yazık ki ben de BLES-01406 sahibiyim. Bir sorum olacaktı, peki KONAMI Ekim ortası gibi orijinal transfer güncellemesi çıkarır değil mi? 1-2 yıl daha destek veriyordu diye hatırlıyorum.

Tekrar teşekkürler,selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Öncelikle bu emeğiniz için çok teşekkürler ne yazık ki ben de BLES-01406 sahibiyim. Bir sorum olacaktı, peki KONAMI Ekim ortası gibi orijinal transfer güncellemesi çıkarır değil mi? 1-2 yıl daha destek veriyordu diye hatırlıyorum.

Konami Pes 2012 için artik güncelleme çıkarmaz. Daha pes 2013 ün bile transferleri tam değil :)) Yeni bi güncelleme beklemeyin bence..

Tesekkurler :)

• quote:

quote:

Öncelikle bu emeğiniz için çok teşekkürler ne yazık ki ben de BLES-01406 sahibiyim. Bir sorum olacaktı, peki KONAMI Ekim ortası gibi orijinal transfer güncellemesi çıkarır değil mi? 1-2 yıl daha destek veriyordu diye hatırlıyorum.

Konami Pes 2012 için artik güncelleme çıkarmaz. Daha pes 2013 ün bile transferleri tam değil :)) Yeni bi güncelleme beklemeyin bence..

İnadına Sportoto Süperlig Bekliyoruz... :):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: moriano_yasinn

quote:

quote:

İnadına Sportoto Süperlig Bekliyoruz... :):):)

Şuan için çok zor :))

• ForceHawk_7z Üstad,
    Tüm yüklemeleri yaptım ancak bazı sıkıntılar var.
    Örneğin Galatasaray'da tüm transferler geldi,ancak Burak,Umut,Hamit gelmedi.
    Son yamada işlenmişmiydi,yoksa bende bir hatamı var çözemedim.
    Teşekkürler.

Not :Sadece oyun kodum BLUES 01407/P
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironi

ForceHawk_7z Üstad,
    Tüm yüklemeleri yaptım ancak bazı sıkıntılar var.
    Örneğin Galatasaray'da tüm transferler geldi,ancak Burak,Umut,Hamit gelmedi.
    Son yamada işlenmişmiydi,yoksa bende bir hatamı var çözemedim.
    Teşekkürler.

Not :Sadece oyun kodum BLUES 01407/P

Nasıl yok ya olmasi lazım.. Blues 01407/P yaziyo demişsin belki ondan olabilir bende p flan yok :))

• dostum öncelikle ellerine sağlık tam transfer ve düzeltme için gerekli bir işlem yapmışsın.
    Fakat süper lig i vaktin olmadığı için ekleyemiyorsun sanırım.
    bende bir lig eklentisi var kullanıyordum fakat bunu kurunca o kayboluyor en azından buna uyumlu yapsan benim gibi süper lig li halini isteyen çok arkadaş var mümkün mü acaba bunu uyumlu hale getirebilmen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo36

dostum öncelikle ellerine sağlık tam transfer ve düzeltme için gerekli bir işlem yapmışsın.
    Fakat süper lig i vaktin olmadığı için ekleyemiyorsun sanırım.
    bende bir lig eklentisi var kullanıyordum fakat bunu kurunca o kayboluyor en azından buna uyumlu yapsan benim gibi süper lig li halini isteyen çok arkadaş var mümkün mü acaba bunu uyumlu hale getirebilmen ?

Uyumlu hale getirebilmem için yaptığım bütün işlemleri, dediğniz yamanın üzerine tekrardan yapmam gerekir ve bu da çok uzun sürer.. Sil baştan anlıyacağınız. PES 2013 ' e artık
  • Tek tek kopyaladım tüm işlemleri uyguladım fakat hiçbir değişiklik yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuSuFBuLDu

Tek tek kopyaladım tüm işlemleri uyguladım fakat hiçbir değişiklik yok ?

Oyununuzun sürümü BLUES 01407, Datapack 4.00 ve versiyon 1.06 mıdır ??
  • quote:

quote:

Birkaç dosyayı düzgün kopyalamamıştım heralde, gece yeniden denedim oldu ama Dortmund güçsüz olmuş sanki ya
  • quote:

quote:

quote:

Birkaç dosyayı düzgün kopyalamamıştım heralde, gece yeniden denedim oldu ama Dortmund güçsüz olmuş sanki ya

Yamada gördüğünüz eksiklik var mı göze çarpan ? Dortmund' a gelince güçlerin hepsini PSD sitesinden aldım Reus, Lewandowski gibi oyuncuların güçleri bana az gelmişti onları da kendimce yükselttim, ama bana normal geldi çok düşük değiller bence

• hocam 2013 için çalışmalara başladın mı?
    Bunu 2013 de kullanabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo36

hocam 2013 için çalışmalara başladın mı?
    Bunu 2013 de kullanabiliyormuyuz

Bu aralar Playstation ı dahi açamadım haftaya vizeler flan başlıcak pek zamanım olmuyor, PES 2013 için yamayı en yakın zamanda yapmaya çalışırım .. Evet 2013 de kullanabilirsiniz düzenle sekmesinden daha önceki verileri aktar diye bi seçenek olması lazım içe-dışa aktar şeklinde ordan yapabilirsiniz :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yamada gördüğünüz eksiklik var mı göze çarpan ? Dortmund' a gelince güçlerin hepsini PSD sitesinden aldım Reus, Lewandowski gibi oyuncuların güçleri bana az gelmişti onları da kendimce yükselttim, ama bana normal geldi çok düşük değiller bence

Şu sıralar kimle oynarsam oynayayım Manu'yu seçtiğimde Kagawa için gücü yükseltilmiş, adam Messiden daha iyi oynuyor falan diyorlar. Gerçeğinden fazla mı iyi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.