Şimdi Ara

PS3 PeS 2012 Lisans & Transfer Güncellemesi v.9 by ForceHawk_7z [06.09.2012] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
5
Favori
45.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YuSuFBuLDu

quote:

Orijinalden alıntı: ForceHawk_7z

quote:

quote:

quote:

Tek tek kopyaladım tüm işlemleri uyguladım fakat hiçbir değişiklik yok ?

Oyununuzun sürümü BLUES 01407, Datapack 4.00 ve versiyon 1.06 mıdır ??

Birkaç dosyayı düzgün kopyalamamıştım heralde, gece yeniden denedim oldu ama Dortmund güçsüz olmuş sanki ya

Yamada gördüğünüz eksiklik var mı göze çarpan ? Dortmund' a gelince güçlerin hepsini PSD sitesinden aldım Reus, Lewandowski gibi oyuncuların güçleri bana az gelmişti onları da kendimce yükselttim, ama bana normal geldi çok düşük değiller bence

Şu sıralar kimle oynarsam oynayayım Manu'yu seçtiğimde Kagawa için gücü yükseltilmiş, adam Messiden daha iyi oynuyor falan diyorlar. Gerçeğinden fazla mı iyi acaba ?

Hadi canım messi'den iyiymiş abartmışlar :)) Bence sen çok iyi oynuyorsun onlarda Kagawa'ya suç buluyor yenemeyince

• slm ben birşey sorucam bende pes 12 var ama ben blues ..... ne anlama geliyo bilmiyorum açıklayabilirmisin????
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokoust

slm ben birşey sorucam bende pes 12 var ama ben blues ..... ne anlama geliyo bilmiyorum açıklayabilirmisin????

Her PS3 oyununda bu kod vardır. Her oyun için ayrı bi kod oluyor. PS3 oyun kabının yanında en altta yazar, eğer BLUES 01407 ise bu yamayı yükleyebilirsiniz tabiki güncellemeleri yapmayı unutmayın :)
  • ilginiz için teşekkürler
  • v9 yamasını kopyaladım, şimdilik sorun yok gibi duruyor ve oynuyorum,
    lakin, yamayı kopyaladıktan sonra "Copa Santander" ve "Copa Santander 2012" Adlı iki menü oluştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tradbak

v9 yamasını kopyaladım, şimdilik sorun yok gibi duruyor ve oynuyorum,
    lakin, yamayı kopyaladıktan sonra "Copa Santander" ve "Copa Santander 2012" Adlı iki menü oluştu.

O Konaminin resmi Güncellemesiyle gelen bir durumdur, iyi oyunlar :))
  • ilginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tradbak

ilginiz için teşekkürler.

Rica ederim
  • quote:

[size=3] PS3 PeS 2012 Lisans & Transfer Güncellemesi v.9 | ForceHawk_7z

[size=4]06.09.2012

[size=3]Bu yama EU BLES 01407 DATA PACK 4.00 | VER 1.06 ile uyumludur.

----------------------------------------------------------------------------

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Sanırım Çoğu kişi oyundaki lisanssız logo, lig isimleri, oyuncu ve stad isimleri vs. gibi şeylerden şikayetçidir. Kendimce yapmış olduğum bu ufak yamada takımların ve liglerin logolarını, yapılan tüm transferleri ayarladım.. BJK, GS, FB ve Ts da oyunda olmayan transferleri de PSD ' e göre yeni oyuncu yaratıp ekledim.. Umarım beğenirsiniz

Yamayı denememde ve eksiklikler konusunda bana yardımcı olan ''burakofly'' a teşekkürler..

dostum bilirsen sen bilirsin, aynı yöntemle tezahürat yükleyebilir miyiz? Bi el at adamım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowromeo -- 24 Kasım 2012; 19:56:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowromeo

quote:

[size=3] PS3 PeS 2012 Lisans & Transfer Güncellemesi v.9 | ForceHawk_7z

[size=4]06.09.2012

[size=3]Bu yama EU BLES 01407 DATA PACK 4.00 | VER 1.06 ile uyumludur.

----------------------------------------------------------------------------

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.Sanırım Çoğu kişi oyundaki lisanssız logo, lig isimleri, oyuncu ve stad isimleri vs. gibi şeylerden şikayetçidir. Kendimce yapmış olduğum bu ufak yamada takımların ve liglerin logolarını, yapılan tüm transferleri ayarladım.. BJK, GS, FB ve Ts da oyunda olmayan transferleri de PSD ' e göre yeni oyuncu yaratıp ekledim.. Umarım beğenirsiniz

Yamayı denememde ve eksiklikler konusunda bana yardımcı olan ''burakofly'' a teşekkürler..

dostum bilirsen sen bilirsin, aynı yöntemle tezahürat yükleyebilir miyiz? Bi el at adamım.

Evet Kurulum yöntemi aynıdır tezahürat ekleme yapabilirsiniz. Ama PS3 için tezahürat yamaları var mı tam bilmiyorum :)

• kardeş benim usb de yeniden biçimlendir değilde biçimlendir yazıyodu bastım herşey silindi yaa :(
  • pes 2012 ile ilgili yeni transfer yaması cıkıcakmı transfer donemının bıtımınde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheeToS23

pes 2012 ile ilgili yeni transfer yaması cıkıcakmı transfer donemının bıtımınde

Hayır maalesef artık PES 2013 için yaparım. Yeri gelmişkn burdan söyliyim, şuan hazırda Süper lig yaması olan bi güncelleme var, Ara Transfer döneminde bu yamayı geliştirerek yayınlayacağım ( Şuan eksikleri tamamlıyorum.)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CheeToS23

pes 2012 ile ilgili yeni transfer yaması cıkıcakmı transfer donemının bıtımınde

Hayır maalesef artık PES 2013 için yaparım. Yeri gelmişkn burdan söyliyim, şuan hazırda Süper lig yaması olan bi güncelleme var, Ara Transfer döneminde bu yamayı geliştirerek yayınlayacağım ( Şuan eksikleri tamamlıyorum.)

emeklerin için teşekkürler.
    pes 2012yi unutmaman dileğimle :=)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ps3 deki pes'e yama yüklemek istiyorum fakat dosyaları tek tek kopyalamak zulüm resmen.
    Multiple Copy seçeneğide çıkmıyor acaba neden ?

Bide vers. 1.0 bunu nasıl yükseltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruzz

Bende ps3 deki pes'e yama yüklemek istiyorum fakat dosyaları tek tek kopyalamak zulüm resmen.
    Multiple Copy seçeneğide çıkmıyor acaba neden ?

Bide vers. 1.0 bunu nasıl yükseltebilirim?

Orjinal ps3 kullanıcısıysanız sürümünüzü güncelleyiniz system update' den, Multiple Copy seçeneği çıkacaktır. Oyun versiyonunu yükseltmek için Bir PSN id almanız gerekir. (ücretsizdir) Aşağıdaki linkten nasıl alınacağına bakın.. Daha sonra PSN id ' nizle online olun ve oyun içinden veri paketlerini indirin. (İlave içerik)

http://forum.donanimhaber.com/m_42901522/tm.htm

• Yok malesef ps3 üm 3.55 kmeaw kırık versiyon.
    Bunda öyle bi seçenek çıkmaz mı ?
    Orjinal değil oynadığım oyun bu şekilde versiyon yükseltemezmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruzz

Yok malesef ps3 üm 3.55 kmeaw kırık versiyon.
    Bunda öyle bi seçenek çıkmaz mı ?
    Orjinal değil oynadığım oyun bu şekilde versiyon yükseltemezmiyim ?

O zaman şöyle yapıcaksın hocam 3.55 Kmeaw üzerine mi oluyodu tam bilmiyorum 4.30 CFW yükliceksin hem online oynarsın, çoklu kopyalama yapabilirsin, hemde güncellemeleri rahatlıkla yükleyebilirsin. Ama bilen birine bi danış 4.30 CFW için :)
  • Tamam hocam eyvallah.
    Ben bi araştırayım o konuyu teşekkürler
  • Umut yokmu pes 2013 için halen hocam :(
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.