Şimdi Ara

[PS3] + [PC] PES 2014 MASTER LİG ONLİNE ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
10
Favori
71.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki maç yamaya çalıştım, ikisindede kopuyo. puan gitmiyor ama maç oynanmamış sayılıyor. bu ne ya. yine başladık eski günlere. oynanışıda hiç beğenmedim
  • maça giriyordum "15:45 te online bakıma girecek maça devam edecekmisin hacı?" diye sordu yani 9 dk sonra online tırt
  • Şu an online ilk maçımı bitirdim. Standart quick mach yaptım kasmalar mevcut rakibi 7-0 yendim. ama bütün takım mavi mor geldi biraz abartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

online açıldı liglerin çok bi önemi yok sanırım şu anda hemen herkes birlik ligindedir diye tahmin ediyorum
    mantıklı olanı yapıp ant mod ile maç yapıp puan toplamak en mantıklısı şu an
    ilk maçım 2-0 ant mod dizilişi kondisyona göre yapın
     [PS3] + [PC] PES 2014 MASTER LİG ONLİNE ANA KONU

bjk var mı oyunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: er7an

quote:

online açıldı liglerin çok bi önemi yok sanırım şu anda hemen herkes birlik ligindedir diye tahmin ediyorum

bjk var mı oyunda ?

ellerimle yaptım
  • quote:

quote:

quote:

bjk var mı oyunda ?

ellerimle yaptım

ne saçma birşey ya olmaması da ayrı konu..

• Ben 22 maçta 17 g ile takımı 2.seviyeye çıkardım x3 verıo yani galibyete 60 ayrıca rakip gücüne göre x2 falan verebılıo ayrıca arka arkaya galibiyete 1.5 falan iddia gibi 20 Tl yi bunlarla carpın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

bjk var mı oyunda ?

ellerimle yaptım

Nasil yaptin logo ve formaları

• quote:

Orijinalden alıntı: esnll

Ben 22 maçta 17 g ile takımı 2.seviyeye çıkardım x3 verıo yani galibyete 60 ayrıca rakip gücüne göre x2 falan verebılıo ayrıca arka arkaya galibiyete 1.5 falan iddia gibi 20 Tl yi bunlarla carpın

abi ne ara yaptın 22 maçı yav? millet daha içeri giremedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.korkut

quote:

Orijinalden alıntı: esnll

Ben 22 maçta 17 g ile takımı 2.seviyeye çıkardım x3 verıo yani galibyete 60 ayrıca rakip gücüne göre x2 falan verebılıo ayrıca arka arkaya galibiyete 1.5 falan iddia gibi 20 Tl yi bunlarla carpın

abi ne ara yaptın 22 maçı yav? millet daha içeri giremedi...

hocam harbiden ne zaman nasıl 22 maç yaptın? hep maçlar ya yarım kalıyo, yada sunucu kapalı??
  • Beyler bu ilk indirme çok uzun sürdü mü sizde? 30 dakikayı geçti daha %25 de. Bu arada esenli ne vakit o kadar maç yaptın dostum? Helal olsun.

vantanamera vanila vantarameraaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: solemnomercy

Beyler bu ilk indirme çok uzun sürdü mü sizde? 30 dakikayı geçti daha %25 de. Bu arada esenli ne vakit o kadar maç yaptın dostum? Helal olsun.

vantanamera vanila vantarameraaaa

ilk indirme yaklaşık 1 GB... uzun sürecek... ikincisi 15 MB, o hemen iner...
  • @esnll@ bizi şok etti ya
    online açıldı açılacak eli kulağında
    bu aradaoyunun ana menüsünde seçeneklerden favori takım ve oyuncunuzu seçince ana menü o takımın renklerine bürünüyor ben bjk'yı seçtim ana menü siyah beyaz "online değil"
  • av.korkut kullanıcısına yanıt
    eyvallah.
  • Pro Evolution Soccer 2014 Online Hizmeti şu anda başladı! Online oyunun tadını çıkarın ve unutmayın: dürüst oyun herşeyden önce gelir.

konaminin online mesajına bak "biz çözemeyeceğiz hileyi ayıptır yapmayın diyorlar"

http://www.konami.jp/we/online/2014/?tg=tr&pf=ps3
  • Dun akşam 22 sabah 6 arası ama bağlantı kurulurken pes oturumunda beklenmeyen sorun oluştu diyete 10 maçta beni galip lan etti 2-3 maç da yenik sayıldımgerisi bilek

• 2 saat önce 3 mactada öndeyken sunucuyla bağ kesildi yenik sayıldım dikkat edin yine başladı yine de kontrat yok 13 gbi bu sefer nezaket bağ kesilmesinden b ye dustu

• quote:

Pro Evolution Soccer 2014 Online Hizmeti şu anda başladı! Online oyunun tadını çıkarın ve unutmayın: dürüst oyun herşeyden önce gelir.

konaminin online mesajına bak "biz çözemeyeceğiz hileyi ayıptır yapmayın diyorlar"

http://www.konami.jp/we/online/2014/?tg=tr&pf=ps3

bakım diyo?
  • Catensccıo ligindeyim mangala ve chivu tavsiyemizdir

• av.korkut kullanıcısına yanıt
    iletişim mesajlarında var bu yazı
    http://www.maintemgr.konamistyle.jp/mds/3.0/client/web_pes2014/detail.php?os=o&pid=ps3&did=tr&mid=19817
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.