Şimdi Ara

PS3 OYUN TAKAS GRUBU (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.311
Cevap
81
Favori
328.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NBA 2K8'i olup da assassin's creed'i olmayan arakdaşlar...

takas+para weriym...werin şu oyunu...teşekkürler.
  • Elimde pes 2008 var online oynanmadı hiç sıfırdan farksız Oblivion 4 Game of the year edition ile takas edebilirim. (izmirdeyim)

msn: sensible_s@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undying -- 19 Nisan 2008; 15:33:14 >
  • benim mesaj yanlış anlaşılmış heralde.
    GT 5 PROLOGUE PAL var elimde jelatininde sıfır

Kitapçıklı kutulu temiz olan
    Dirt ,Assassin's Creed ,COD 4 ile takas etmek istiyorum
    Saygılar
    ANKARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manovar -- 19 Nisan 2008; 15:50:20 >
  • arkadaşlar daha öncehttp://www.havuzelektronik.com/ burdan takas yapan veya forumda efsann adlı arkadaşımızdan takas yapan varmı

euro2008 için fifa2008 i ve içinde 35 ytl göndercem sonra sakata gelmeyeyim...
  • wauw...denemeye değer..:)
    abi bende A grubu assassin's creed war...we B grubu nba 2k8 ile takas yapmak istiyorum :S peki 15 mi ödycem?? 10 mu? forumdan bi arkadşta warsa takas yapallım...para boşa gtmesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: undying

Elimde pes 2008 var online oynanmadı hiç sıfırdan farksız Oblivion 4 Game of the year edition ile takas edebilirim. (izmirdeyim)

msn: sensible_s@hotmail.com

p.m
  • Ninja Gaiden Sigma (bandrollü, kutulu) -> Heavenly Sword
    Assasin's Creed (bandrollü, kutulu, kitapçıklı) -> Call Of Duty 4 veya Uncharted

takaslamak istiyorum.
    lütfen pm ile ulaşınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cco

wauw...denemeye değer..:)
    abi bende A grubu assassin's creed war...we B grubu nba 2k8 ile takas yapmak istiyorum :S peki 15 mi ödycem?? 10 mu? forumdan bi arkadşta warsa takas yapallım...para boşa gtmesin.

15+10 25 ödüycen çok kazık farkındayım ama şu an euro 2008 için en ucuz yöntem fifa08+35 ytl benim için
  • NBA LIVE 2008 isteyen arkadaşlar varsa teklife açığım.

Güzel bir savaş oyunu ya da EURO 2008 oyunuyla takas yapılabilir (Kim yapacaksa EURO 2008 ile :D )
  • TAKASLIK RAİNBOW SİX VEGAS 2 VAR ELİMDE..

İSTEDİĞİM OYUNLAR DARK SECTOR,COMDEMNED2..
    ALMAK İSTREYN OLURSA 80 E BIRAKIRIM
  • quote:

arkadaşlar daha öncehttp://www.havuzelektronik.com/ burdan takas yapan veya forumda efsann adlı arkadaşımızdan takas yapan varmı

kardes birde takas harici oyun arasındaki fiyat farkınıda ödücekmisin?

sitede öle yazıyor bende degiştirmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexxson -- 20 Nisan 2008; 1:50:31 >
  • Viking; Battle of Asgard ile takas düşünen var ise pm ile bana ulaşabilir.
  • Herles paradan bahsediyor. Bu başlığın amacı takas yapmak ücret almaksızın! Ama açık gözlü herkes üstüne para alıyor. Üstüne para alacaksanız 2. el kısmına yazmanız gerekli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

Herles paradan bahsediyor. Bu başlığın amacı takas yapmak ücret almaksızın! Ama açık gözlü herkes üstüne para alıyor. Üstüne para alacaksanız 2. el kısmına yazmanız gerekli.

aynen katılıyorum.para alışverişi gibi ticari işlerimizi bu başlığa karıştırmayalım,açık gözlülük yapmıyalım arkadaşlar.herkes oynamadığı oyunları ücret ödemeden oynıyabilsin die bu başlık var.
  • artık bu sayfanında suyu çıktı....
  • Arkadaşlar elimde orijinal kutusunda, kitapçığıyla birlikte çok temiz Rainbow Six Vegas var. Takas için teklifleri değerlendirebilirim. Takası yalnızca elden (İstanbul) yapmayı tercih ediyorum.
  • arkadaşlar tekrar hatırlatmak istiyorum. elimde resistance fall of man var. ninja gaiden sigma ya da uncharted ile takaslamak istiyorum.

ayrıca bu üstüne para olayıda can sıkıcı. ben zaten oyunlarımı ingiltereden getirtiyorum en fazla da 40-50 ytl ye mal oluyor. sık giden bi arkadaş getiriyor. bu durumda benden takas için 50-60 ytl istenmesi kadar abes bir durum yok. malum olayın adı takas. ticaret değil. önemli olan oyunlarımızı değerlendirmek. birbirimize destek olmak. önemli olan oyunun yeniliği eskiliği değil vediği zevk diye düşünüyorum. mesela resistance dan aldığım zevki bana cod4 vermedi. ne senaryo(çok kısa) ne de atmosfer resistance ile karşılaştırılamaz. ama sırf iyi grafik var diye bi dünya para farkı var. ilgilenen arkadaşlar lütfen ö.m. atsın

saygılar,
  • quote:

Orjinalden alıntı: emere

arkadaşlar daha öncehttp://www.havuzelektronik.com/ burdan takas yapan veya forumda efsann adlı arkadaşımızdan takas yapan varmı

ben geçenlerde aynı bu şekilde bir takas yaptım havuz elektronikle..sorunsuz ve temiz bir takas yaptık..çok da yardımcı oldu sağolsun

• Orjinal Resistance ve Motorstorm isteyen varmı arkadaşlar? Takasa girebiliriz
  • Takaslık ;

uncharted ve lair

ilgilenen arkadaşlar teklifleri pm atarsa sevinirim satabilirimde...
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.