Şimdi Ara

PS3 Media Server 'There Are No Titles' Hatası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bazı filmlerde ve dizilerde (çoğunlukla yeni eklediklerimde) bu hata çıkıyor. Fakat eski dosyalarımda hiçbir sıkıntı yok. Acaba nasıl çözeriz bu sorunu?

• dostum eğer usb ya da harici harddisk takıyorsan "VIDEO" adlı bir klasöre depo yapman lazım ha olurda direkt atmış olabilirsin o zaman e bas ve "display all" de görünecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIYAMETT

dostum eğer usb ya da harici harddisk takıyorsan "VIDEO" adlı bir klasöre depo yapman lazım ha olurda direkt atmış olabilirsin o zaman e bas ve "display all" de görünecektir.

Birşey bağlamıyorum hocam. Ağ üzerinden PC'deki dosyalarıma ulaşmaya çalışıyorum. Bazı dosyalar çok rahat çıkıyor ama bazıları gözükmüyor. Neden böyle onu araştırıyorum.
  • gözükmeyenler gözükenler ile aynı formatta mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIYAMETT

gözükmeyenler gözükenler ile aynı formatta mı?

Evet hep benzer şeyler hocam. Yani mesela aynı standartlarda bir dvdrip film gözükürken diğeri gözükmeyebiliyor. Bunun sebebini çözemedim bir türlü.
  • UP
  • aynı sorun bende de var 1080p xart videolarını oynatmıyor fakat 720pleri çok rahat açıyor uzantıları aynı olmasına rağmen.

bir de 1,5 tb WD hddyi görmedi cihaz nedendir acaba?
  • UP
  • Arkadaşlar bu sorunu çözebilecek birileri yok mu? UP
  • Eminim bilen birisi vardır forumda. UP
  • Bir kaç aydır kullanmıyprdum Media Server'ı, geçen gün açtım bir türlü PS3'ü görmedi PC
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.