Şimdi Ara

PS3 ISO LARI İLE KOPYA OYUN OYNAMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
21.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi arkadaştan duydum Nette dolaşan PS3 isolarını normal dual layer dvd veya blue ray e çekince direk ps3 kopya oynatıyormuş..Herhangi bir koruma falan yokmuş..Doğruluğu nedir bunun..Eğer öyle olursa PS3 yakın zamanda patlatır bombayı..Tabiki güzel oyunlar çıkarsa..

• hocam ıso lar zaten oyunların ılk cıktıgı gunden berı var ıso yapmak problem degıl problem onları oynatacak emulator olması. Emulatorlerde hombrew dedıgımız bır yazılımdır 1.1 versıyonda bır acık uzerınden ps2 oyunlarının oynandıgını bılıyorum ancak aynı mantıkla calısan bır emulator yapıldıgı su an yayınlanmadıgı nedenınınde mart ayında cıkacak ved agıtılacak ps3 lere sony onlem almaması ıcın pıyasa sunmuyorlar MIŞ...
  • PS3 isolarını boot edecek yazlılm olduğu zaman herhangi bir medyaya yazılabilir.Çünkü iso larda herhangi bir Bluray kilidi yok.Yani oyun illa Bluray isterim demiyor.PS2 de tam ersi illaki dvd isterim diyor.modchip olmadan da bu kilidi aşılmıyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident

PS3 isolarını boot edecek yazlılm olduğu zaman herhangi bir medyaya yazılabilir.Çünkü iso larda herhangi bir Bluray kilidi yok.Yani oyun illa Bluray isterim demiyor.PS2 de tam ersi illaki dvd isterim diyor.modchip olmadan da bu kilidi aşılmıyordu.

Yani arkadaşın dedikleri doğru..Herhangi bir koruma yok..O zaman PS3 ün alayı kopya olur
  • iyide arkadaşım 17GB lıok bir oyunu 3DVD'ye bastın diyelim:) oyun ortalarında sana "Insert Copy DVD 2" mi dicek :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: SnoX

iyide arkadaşım 17GB lıok bir oyunu 3DVD'ye bastın diyelim:) oyun ortalarında sana "Insert Copy DVD 2" mi dicek :D

Yazıyı okumadınmı blue-ray dede koruma yokmuş..
  • onun ıcın 60 gb hdd mantıklı adamlar usb aracılıgı ıle 750 gb baglamıslar ve ps3 calısmıs
  • Dvd ile uğraşılmaz açıkçası yazılacaksa blueray'e yazmak lazım ki şu anda hem yazıcısı hem de boş medyası zor bulunuyor ve aşırı pahalı. Tek olasılık internetten iso halinde indirip eğer çalışıyorsa harici diske veya kendi diskine atmak oyunu. Yalnız Türkiye şartlarında 256-512kb ve 1mbit hatlar ile 15-20gb veriyi indirmek de her babayiğidin harcı değil.
  • Doru bir koruma yok ancak ps3'e onu takınca oynatacak bir loader da yok :)
  • snox dostum belkide herşey hazır ve mart avrupa çıkışı bekleniyor,bende avrupa çıkışıyla birlikte bazı grupların eteklerindeki taşları dökecekleri duyumunu almıştım eğer öyle bir durum sözkonusu olursa ps3 ün türkiyede bayrağı devralması çok kısa sürede olur
  • bir yerlerden duydum asparagas ta olabilir ama sony blue ray medyanın yaygınlaşması için ps3 de herhangibi bir koruma yapmayacakmış?????diyorlar.ama mantılısı bunlar ps3 e çeşitli güncellemeler çıkarıp koruma koyabilirler ve hackerlarda çeşitli yazılımlarla bunu kırarlar.yani ps2 deki gibi makinanın içine chip falan konmayacak!
  • dreamcast zamanında oyunlar direkt boot cd şeklinde satılıyor makınada çipe gerek kalmıyordu böyle bir durumda söz konusu olabilir ama mart avrupa çıkışına kadar herşey muamma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.