Şimdi Ara

Ps3 için Headset (7.1) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.713
Cevap
7
Favori
83.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diroix

Sony yetkili satıcısı Morfare'de 250 TL'ye buldum, bulabildiğim en iyi fiyat bu şuana kadar. Almaya gidiyorum birazdan.

http://morfare.com/asp/product/5225/PS3-Wireless-Stereo-Headset-7-1-Kanal-Surround-Kulaklik

Çok ilginç gerçekten Morfare de 250TL ye satılıyor. İlk defa ps3 ile ilgili yeni çıkan bir ürünü hepsisony den daha ucuza satan bir sony yetkili bayisine denk geliyorum. Helal olsun morfareye

Acaba hepsisony çalışanı arkadaş bu başlığı takip ederek bizim razı olacağımız fiyatı 300TL olarak kafasından mı belirledi. Biz 1 aydır ürün gelince en az 300TL falan olur dedik dedik kendimizi de buna inandırdık. Hepsisony çalışanı arkadaş da bunları okudu buradan ve 300TL den çaktı millete

Morfare de sony yetkili bayisi hemde hepsisony den daha eski bir bayi 250TL yerine 300TL ye hepsisony den alan arkadaşlar bence hepsisony den 50TL nizi geri isteyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

quote:

Sony yetkili satıcısı Morfare'de 250 TL'ye buldum, bulabildiğim en iyi fiyat bu şuana kadar. Almaya gidiyorum birazdan.

http://morfare.com/asp/product/5225/PS3-Wireless-Stereo-Headset-7-1-Kanal-Surround-Kulaklik

güzel fiyat vermişler, garantilimi acaba??

Morfare İletişim Ürünleri Pazarlama ve Sanayi LTD. ŞTİ. - Sony Center GÖZTEPE

Resmi Sony bayisi adamlar

• Hepsisony kral dedik kral yaktı milleti
    iyi ki erkenden almadım. Zaten yurtdışına göre epey pahalıya alıyoruz. Bide hepsisony nin kazığı çok acıtırdı.

Umarım ocak ayı içinde gelecek yeni parti de hepsisony aynı terbiyesizliği yapmaz. Morfare den de daha ucuza satarak bizim gözlümüzü alır.

Ben hepsisony nin hatasını anlayıp yeni parti ürünleri 250TL nin altına satacağını umarak beklemedeyim. Paramız yine hepsisonye gitsin yabancıya gitmesin. Ama yeni parti kulaklıklarda da aynı yamuğu yaparsa millete silerim hepsisony fimasını ve forumda da yerin dibine sokarım.
  • arkadas kanadadan 85 dolara almisti 10 dolar indirimle birlkte normalde fiyat 95 100 dolar civari, morfarede 250 olmasi fena degil ancak 200 lira olmali bence en fala 220
  • Aldım kulaklığı az önce Göztepe Morfare'den. Deneyelim bakalım nasılmış performansı.
  • Hepsisonynin yaptıgı ticari ahlaka aykırı,helal olsun!
  • Hepsisony bize de kazık attı.
    İki arkadaş 300 TL den aldık daha geçen gün..

Bakalım bu prestij kaybını toparlayabilecekler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Çok ilginç gerçekten Morfare de 250TL ye satılıyor. İlk defa ps3 ile ilgili yeni çıkan bir ürünü hepsisony den daha ucuza satan bir sony yetkili bayisine denk geliyorum. Helal olsun morfareye

Acaba hepsisony çalışanı arkadaş bu başlığı takip ederek bizim razı olacağımız fiyatı 300TL olarak kafasından mı belirledi. Biz 1 aydır ürün gelince en az 300TL falan olur dedik dedik kendimizi de buna inandırdık. Hepsisony çalışanı arkadaş da bunları okudu buradan ve 300TL den çaktı millete

Morfare de sony yetkili bayisi hemde hepsisony den daha eski bir bayi 250TL yerine 300TL ye hepsisony den alan arkadaşlar bence hepsisony den 50TL nizi geri isteyin.

Olayın hepsisony ile alakası yok. Fiyatı belirleyen Sony merkezi. Ürünü bayilere dağtırken atıyorum 200 gibi bir fiyattan veriyorlar satış fiyatını kendiniz belirleyin ama üst limit 300, onu geçmeyin diyorlar. Sonra da bu drurum oluşuyor. hepsisony ile birlikte btsony de ilk parti malları 300'den sattı.

• ben şimdik hepsisony den bir karşı atak bekliyorum.köşeye sindim daha uygun bir fiyat bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

quote:

Olayın hepsisony ile alakası yok. Fiyatı belirleyen Sony merkezi. Ürünü bayilere dağtırken atıyorum 200 gibi bir fiyattan veriyorlar satış fiyatını kendiniz belirleyin ama üst limit 300, onu geçmeyin diyorlar. Sonra da bu drurum oluşuyor. hepsisony ile birlikte btsony de ilk parti malları 300'den sattı.

Kardeş alt limite karışıyorlar. Gran Turismo 5 i ilk 2 hafta hepsisony diğer bayilerden daha ucuza sattı. Ben dahil bir çoğumuz o fiyat dan aldık. 2 hafta sonra fiyatını artırdı. Hepsisony e bunun sebebini sorduğumuz da sony Türkiye uyardı bizi fiyatın çok düşük diğer bayilerle aynı fiyata çek diye

Bence Sony Türkiye bu cihazı bayilere 160-170TL bir fiyat dan verdi ve en düşük satış fiyatını da 200TL olarak belirledi. Morfare 250TL ye satarken hepsisony 300TL ye satıyor. Geçen seneki GT5 den elde ettikleri düşük karı bununla kapatıyorlar sanırım. Ama bizi kaybederler söyleyim. 2. parti kulaklıklar da kesinlikle 250TL altına satmaları gerek yoksa bir çoğumuz morfare den alırız.

• ben şahsen morfareden alıcam diger ürünlere baktıgım zamanda hepsisonyden daha ucuz
  • mediamarktan almıştım arkadaşlar bi kulaklık çok kullanmadım kutusu vs herşey duruyor ilgilenen pm
  • kim ne derse desin bu kulaklığın hakkı 200 tl arkadaşlar.ben hala bekleme taraftarıyım.

ilk partide baktılar alıcı çok kimsenin bekleyecek sabrı kalmamış fahiş fiyattan sattılar bakalım şimdi ne olacak madem serbest piyasa var(oyle demislerdi cunku) 200 tl yi bekliyoruz fiyat olarak
  • bu ne biçim iş ya, 2 gün önce alıcaz diye resmen kazıklandık.
  • Hepsisony de çalışan ve bu başlık da bizi bilgilendiren bir arkadaş vardı. Nedense morfare' nin daha ucuz sattığı konuşulduğundan beri sesi çıkmıyor. Bir açıklama bekliyoruz. Açıklamadan da ziyade 2.parti üründe 250TL nin altına satmalarını bekliyoruz. Demek ki satılıyormuş
  • O kadar istahla beklendi ki fiyat 300 olmasina ragmen peynir ekmek gibi satti,stogun az olması da bunda etkiliydi, simdi yavas yavas fiyati dusuruyorlar,normal bir durum,,
    Umarim 200e de satmaya baslarlar yakinda
  • Ya arkadaşım bir şey desene bir açıklama yapsana
    Alan arkadaşlarwww.morfare.com sitesini bilmiyorlarmıydı. Morfare Türkiyenin en eski sony bayilerinden bir çok avm de şubeleri var. Web den de satış yapıyorlar. Bu arkadaşlar size güvendikleri için başka sony bayilerinden fiyat araştırmadan direk 300TL ye sizden aldılar. Morfare 250TL ye satıyormuş ne olacak şimdi
    Oda sony bayisi sende
  • Bu arkadaşların parasına yazık değil mi daha aradan 2-3 gün geçti. Tek suçları size güvenmek mi?

Bence bu arkadaşlara hepsisony e yakışan bir davranışla 50TL lerini geri iade etmeniz gerekiyor.

Bu kulaklığın Türkiye de ki ederi peşin 200TL - taksitli 220TL arası arkadaşım. Kimseyi kandırmayın. Bir sonraki partinin fiyatını ona göre ayarlayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

quote:

Yahu arkadaşım her konuda bilmişlik yapmaktan ne zevk alıyorsun. Sonra millet laf söledimi zoruna gidiyor. Mantıga bak ya sony üst limit koymuşta yok şu kadardan yüksege satamazmışında sanırsın senin yanında konuşmuşlar. Hepsisonyden salı günü aldım kulaklıgı 300 tl den 2 gün sonra aynı resmi sony bayii 250 den satıyor miktar önemli yada deil, sadece kazıklandıgımızı hissetmek bile kötü, alanlar kızgın burda boş yorumlar yapıyorsun şu konuda bilmişlik yapma bari.

Hepsisony de büyük hata yaptı bu iki gündeki fiyat farkını açıklamanın mantıgı yok.

• Saçmalamayın , serbest piyasa bu . İsteyen istediği fiyata satabilir .

Duygu sömürüsü yapmayın , koskoca Sony yetkili bayii gelip de size 50TL yılbaşı harçlığı vermez .

Her zaman ilk parti mallar yüksek fiyattan satılır , 1-2 hafta sabredemeyip geldigi gibi alırsanız sonucu hüsran olur .
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.