Şimdi Ara

ps3 hdd degistirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 12 GB super alim ps3 aldim laptopun HDD sini takmak istiyorum. Takmayi biliyorum fakat aklima birşey taklidi ben bu HDD yi taktiktan sonra yazilimlari nasil yukliycem ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1564

Merhaba arkadaşlar ben 12 GB super alim ps3 aldim laptopun HDD sini takmak istiyorum. Takmayi biliyorum fakat aklima birşey taklidi ben bu HDD yi taktiktan sonra yazilimlari nasil yukliycem ?

Harddiski takıp makineyi açınca sistem format atma ekranı çıkarack karşına zaten. Onaylayıp devam edeceksin. Taktığın diskteki tüm veri silinecek. (Dolu harddisk takarsan diye söylüyorum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Merhaba arkadaşlar ben 12 GB super alim ps3 aldim laptopun HDD sini takmak istiyorum. Takmayi biliyorum fakat aklima birşey taklidi ben bu HDD yi taktiktan sonra yazilimlari nasil yukliycem ?

Harddiski takıp makineyi açınca sistem format atma ekranı çıkarack karşına zaten. Onaylayıp devam edeceksin. Taktığın diskteki tüm veri silinecek. (Dolu harddisk takarsan diye söylüyorum.)

Peki ondan sonra yazilim yuklemem gerekiyor mu yoksa otomatik yukliycek mi ?

• Ps3 yazilimi ayri bir diskte.diye biliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Peki ondan sonra yazilim yuklemem gerekiyor mu yoksa otomatik yukliycek mi ?

öğrendiğim kadarıyla hdd takınca senden hdd yi formatlamak için onay isteyecek ondan sonra yeni hddye kendi kurulumunu yapıcak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.